škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia android uygulaması çıkmış

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu uygulamayı hangi şehirde hangi firma uyguluyor ve ücreti ne acaba? Aracın orjinalliğinin bozulmadan sadece yazılımla yapılması çok büyük bir artı ama servis noktasında sıkıntı yaşanır mı acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla arka kamera dahil fiyati cok ucuk degilse ve bluetooth uzerinden iletisim kuruluyorsa hemen yaptiririm. mevcut android auto hic kullanisli degil.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu uygulamayı ben daha önceden incelemiştim. Bir interface yardımı ile yapılıyor.Ben incelediğimde interface'in fiyatı çok düşük değildi (tam net olarak hatırlamıyorum fiyatını)Ben orjinal olmayan herşeye karşı olduğun için uzak durmuştum.

Zaten vag com ile açılan gizli özelliklere takan servisler var, bu interfacenin darkınA varsa komple elektrik tesisatını garanti dışı bırakırlar....(kendi düşüncem tabiki)

Çevrimdışı Uçan Laz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim tek takıntım Apple CarPlay.

The Flying Laz Man

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatı kamera dahil 2000 tl garantiyle ilgili bişey yokki hiçbir kablo kesilmeden araya bir kutu konuyor o kutu üzerinde zaten kamera girişi gps girişi normal sistem kullanılıyor gizli özellik gibi ekranın üst köşesine basılı tutunca devreye giriyor bişey olsa sök öyle git servise zaten o garantiyi bozuyor bu garantiyi bozuyor diye arabaya binmeye korkar olduk aynı cihazı servis daha pahalıya taktığı zaman bişey olmuyor elektronik cihazların hepsi şans işidir birazda kafaya ne kadar takarsan o kadar aksilik çıkar

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul da cryzsaund ömer usta gaziosmanpaşa da takıyor ve işinin ehlidir

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiyat yuksek. bu fiyata fabianiza cruise control taktirir, ekstra islemler icin de 1000 tl para cebinizde kalir

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;589998
fiyat yuksek. bu fiyata fabianiza cruise control taktirir, ekstra islemler icin de 1000 tl para cebinizde kalir

Cruise control ile bu multimedia cihazının ne alakası var, ozaman haftada 100 tl benzin kullanan biri 10 hafta kullanmasın arabayı cruise control taktırsın, bu iş zevk işidir herkez taktırcak diye birşey yok ama aynı cihazın android olmayanı ender elektronikte kamera ve montaj hariç 3000 tl takıyor, artı ben bunu bilgi amaçlı paylaştım böyle bir cihazın olduğunu görmeyen arkadaşları görmesi amacı ile.artı benim aracımın hız sabitleyicisi var:)

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;590002
Cruise control ile bu multimedia cihazının ne alakası var, ozaman haftada 100 tl benzin kullanan biri 10 hafta kullanmasın arabayı cruise control taktırsın, bu iş zevk işidir herkez taktırcak diye birşey yok ama aynı cihazın android olmayanı ender elektronikte kamera ve montaj hariç 3000 tl takıyor, artı ben bunu bilgi amaçlı paylaştım böyle bir cihazın olduğunu görmeyen arkadaşları görmesi amacı ile.artı benim aracımın hız sabitleyicisi var:)

Hocam bu kadar sert savunma yapmana gerek yok. Ben şahsi fikrimi söyledim. Parası olan taktırır o benim derdim değil.

Benim mantığım şudur. Memnun olmasam da bu araçlar android auto ve mirror link özelliklerine sahip mi? Evet sahip. Sadece cep telefonunun ekranını aracın kendi navigasyonuna yansıtmak için hem de geri görüş kamerası hariç 2000 TL vermek anlamsız bana göre. Bu olaya para vermektense gider aracıma CC taktırır (bende de mevcut) kalan paraya da 4 tane kışlık lastik alırım. Üstelik aracımı satarken de bu eklentiler satış kabiliyetini arttırır.

Çevrimdışı ruzgar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Android auto guzel calisiyor.Bu kadar para gereksiz bence de..

Çevrimdışı sTSo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Malesef benim aracım 22. hafta öncesi sadece mirrolink var ve 2 dakika stabil çalıştığını görmedim yani 6.5 inc koskoca bolero dokunmatik boş görsellikten ibaret 2000₺ pahalı  ama elma ile armut aynı tadı vermez ki konu başlığı ciddi yardımcı oluyo şuan pahalı olsa bile daha ucuz sistemler gelmeye başlamış ilerde düşündüğüm 1000₺ gibi rakamlara seve seve orijinalliği bozmamak için takmak istediğim ürünleri bekliyorum :ok:

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sTSo;590062
Malesef benim aracım 22. hafta öncesi sadece mirrolink var ve 2 dakika stabil çalıştığını görmedim yani 6.5 inc koskoca bolero dokunmatik boş görsellikten ibaret 2000₺ pahalı  ama elma ile armut aynı tadı vermez ki konu başlığı ciddi yardımcı oluyo şuan pahalı olsa bile daha ucuz sistemler gelmeye başlamış ilerde düşündüğüm 1000₺ gibi rakamlara seve seve orijinalliği bozmamak için takmak istediğim ürünleri bekliyorum :ok:

Aynen bende onu demek istedim benim gibi ilk gelen araçlardan alanlar mirolink i kullanamıyor ve geri görüş ka
Merası dahil fiyata tabiki yeni çıktığı için biraz pahalı yurt dışından getirtilse montajı çok kolay ama sonuçta araçla ilgili birşeylerin çıkmış olması bile sevindirici

Çevrimdışı SERDAR68

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yılda 2 yada 3 kere uzun  yola giden biri olarak cc kullanma şansım pek yok... Zira,  şehir içi kullanımda multimedia nimetlerinden faydalanmak  22.hafta önce araç sahibi olarak bana daha cazip gelmekte .