škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia android uygulaması çıkmış

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sTSo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Skodanın dokunmatiği hassastır videoyu izleyince arayüzün işlemcisinin yetersiz olduğunu düşünmeye başladım teknik veride bulamadım

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arayüz de bi sıkıntı yok ta yeni sistem olduğu için biraz video yu çekerken acemilik oldu sistemi devreye alırken aux ta iken ekranın en üst sol köşesine basılı tutarak devreye alınıyor biraz sağa doğru basılı tutunca olmuyor yüklemeleri yapayım daha iyi bir video çekerim geri görüş kamerasına akşamda baktım gece görüşüde var

Çevrimdışı r.a.i.f.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.qreatif.net
Alıntı yapılan: Yaso79;589946
https://youtu.be/eD0qM3ZWGKY
Skoda boleroların hepsine oluyormuş

anahtar kelime burada  low voltage differential signaling.
Alçak gerilim ile elektromanyetik girişimlerde etkilenmeden görüntü ve data transferi yapabilmek.

Aracının touchpadi (Head gear unit) ile torpidodaya yerleşmiş multimedia sistemi arasına örnekteki gibi seri eleman bağlayabilirsiniz.
Sadece navigasyon veya multimedia olarak düşünmeyelim. Fabia III'te entegre arka kamera vb görüntüleme ekipmanlarıda olabilir.

External kamerayı lvds sürücüsüne sahip kontrol modülüne bağlar, bunuda mevcut sisteme seri girip, tetiklemeyide vitesin geriye takılma koşula bağlarsanız ekrana kamera görüntüsünü alabilirsiniz.
LVDS sahip modüllerle ilgili daha fazla bilgiyi nette anahtar kelime ile bulabilirsiniz. (Not : LCD ekran sürücüleride aynı konu başlığını kullanır, ayıklamak gerekli)

LVDS çıkış kablo şunun gibi
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2016, 13:00:11 Gönderen: r.a.i.f. »

Çevrimdışı Gncmmr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;589987
İstanbul da cryzsaund ömer usta gaziosmanpaşa da takıyor ve işinin ehlidir

Gaziosmanpaşa da nerde tam yeri ustanın yada iletişim no falan var mi ?

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merkezden islambey caddesine doğru aşağıya inerken gopark ı geçince sağda cryzsound