škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia için lastik seçimi???

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı utopya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracım 46 bin km ye geldi üzerinde continental pre.con.5 var. Bir kaç gündür ciddi araştırma yapıyorum ve tercihleri üçe indirdim. Michelin primacy 3 mü, continental pre. con. 5 mi yoksa son zamanların yükselen trendi olan goodyear efficientgrip mi karar veremedim. Fakat şunu bir dipnot olarak belirteyim geçen sene ile bu senenin goodyearları arasında fark var. Geçen sene ıslak zeminde A iken bu sene 2. etap türkiye üretiminde B. Bu konuda fikir ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birebir kullandığım için rahatlıkla diyebilirim ki Primacy 3'e hiç bulaşmayın; kullandığım en kötü lastiktir.

Premium Contact 5 ile ilgili bariz bir şikayetiniz yoksa CPC5 ile devam edin bence.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ebat 205/55/16 sanırım. Cpc5 en iyi alternatif olurdu benim içinde. Tyreviews.com sitesinden lastik ebatınıza göre değerlendirmeler ve test sonuçlarınada bakabilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gurko

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Goodyear egp eski aracımda 1 yıl kadar kullandım. Acayip yumuşak ve sessiz bir lastik. Bir sıkıntı yaşamadım. Octavia nın üzerinde ccp5 geldi. Bu daha bir güven verdi sanki. Nerede yaşadığınız önemli. Yol durumu iyiyse sıkıntı çıkarmaz. Egp sıcak asfalt lastiği. Bozuk yolda çabuk deforme olur. Egp nin yanaklarınada çok dikkat etmek gerekiyor çok esnek. Parkederken kaldırıma çarptırırsanız balon yapaliyor.

Şuan ben ikisi arasında kalsam ccp5 alırım.

Kışlık lastiklerim alpin5. Geçen kış onlardan çok memnun kaldım. Kışlıkta tek geçerim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eski arabamı da sıfır almıştım (astra) üzerinde Kartal lastiği gelmişti :) GoodYear nct 5. Lastik takıntım yoktur ama hayatımda kaymaya bu kadar müsait bir lastik görmemiştim. Daha araç 4000 km de iken Cpc5 almıştım ve çok memnun kalmıştım.

Çevrimdışı Gncmmr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Michelin crossclimate kullanıyorum. Tavsiye ederim

Çevrimdışı desarc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yaz lastiginde conti, kış ta ise Nokian ilk tercihim.

Çevrimdışı utopya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
nedense goodyear ın ab etiket değerleri contiden daha iyi. continin desibeli 71 goodyear ın 68.  continin ekonomi etiketi c, goodyear ın b. ıslak zemin ikisinin de a. ayrıca goodyear kullanıcıları hep olumlu yorum yapmışlar. yurt dışı siteler dahil. üstelik 160 tl. karar verememek çok zor. hepinize teşekkür ederim.

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
4 mevsimlik almayı düşünürseniz Goodyear Vector 4 Season Gen2'yi inceleyin derim.

Çevrimdışı Furkan_TDI

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
goodyear efficient grip performance kullanıyorum. acayip memnunum tavsiye ederim kesinlikle. sessizliği ve konforu çok iyi. fakat arkadaşların dediği gibi yumuşak olduğu için dikkatli kullanmak gerekebilir. ben dağ yollarında da kullanmak zorunda kaldım, orman içinde de kullandım. tabi ki de hemen bozulmuyor ama belki uzun vade kullanımda sıkıntı cıkartabilir.

Çevrimdışı utopya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bugün 4 adet 2016 primacy 3, 4 sibop, rot balans 930 a anlaştım. hayırlısı bakalım. hepinize teşekkürler. daha önceki araçlarımda michelin kullanıyordum. ilk kez bu araçla birlikte continental kullandım. hiç bir şikayetim olmadı ama yine de primacy 3 tercih ettim.46 binlik continental kullanımından sonra primacy tecrübelerimi paylaşırım.

Çevrimdışı desarc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Octavia lar fabrikadan hangi lastik ile geliyor ?

Çevrimdışı utopya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
continental premium contact 5.  fakat bu durum fabrikanın o yıl açtığı ihale ile ilgili durum. mesela ben yakın döneme kadar passat ta primacy 3 fabrika çıkışa şahit oldum.

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben mayıs ayında aldım benim kinde Energy Saver geldi, Contiyi Micheline tercih ederdim açıkcası...

Alıntı yapılan: desarc;590241
Octavia lar fabrikadan hangi lastik ile geliyor ?