škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III teyp ve hoparlör hakkında bilgi arıyorum.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Turksoy41

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba fabia 3 aracım var . Arka kapılara hoparlör taktırıcam. Acaba hoparlör çapı ne kadardır kaç cm lik hoparlör olur . Birde teyp kaç w destekliyor kaç ohm dur bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
konu açılmışken... ön höparlörlerden cızırtı sesi alan oldu mu? sürekli değil amma özellikle bas tonları vurduğunda...

ben de böyle bir sıkıntı çıktı.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kavih;625620
konu açılmışken... ön höparlörlerden cızırtı sesi alan oldu mu? sürekli değil amma özellikle bas tonları vurduğunda...

Çızırtı hoparlorden değilde sağda soldaki plastikten geliyor bence.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;625640
Çızırtı hoparlorden değilde sağda soldaki plastikten geliyor bence.

plastikten gelen o trim sesleri başka. benim aldığım ses patlak hoparlörlerden gelebilecek türden bir cızırtı.

Çevrimdışı Feyzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;625618
16 çözüm ve teypler 4 çıkışlı

arka kapi hoparlörleri 16 cm olduğuna eminmisiniz? birde kasnaklami taktiniz yoksa direk kasnak plastigi olmadanmi montaj yapildi?
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2018, 23:40:21 Gönderen: Feyzun »

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Feyzun;631850
arka kapi hoparlörleri 16 cm olduğuna eminmisiniz? birde kasnaklami taktiniz yoksa direk kasnak plastigi olmadanmi montaj yapildi?

Evet eminim. Bir önceki ambition arabama taktırmıştım. Kasnaksız. Bu arada teyp arkasından çıkış alın 4 çıkış var

Alıntı yapılan: kavih;625673
plastikten gelen o trim sesleri başka. benim aldığım ses patlak hoparlörlerden gelebilecek türden bir cızırtı.

Yeni aldığım style fabiada o sorun vardı. Hoparlör patlakmış garantiden değişiyor. Hatta twitterlerde patlak onlarda değişiyor

Çevrimdışı furkans

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
O cızırtı tweeterlardan geliyor, kronik bir sorun. Son seste tizler patlıyor.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kavih;625620

Benim oçön kapı sol kolon ve 2 twitter değişti.. sanırım kronik

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: furkans;632137
O cızırtı tweeterlardan geliyor, kronik bir sorun. Son seste tizler patlıyor.

Alıntı yapılan: Gökhan_55;631883

Yeni aldığım style fabiada o sorun vardı. Hoparlör patlakmış garantiden değişiyor. Hatta twitterlerde patlak onlarda değişiyor

çok muhtemel bende öyle olması. amma inanır mısınız, 30.000 bakımı için Avek'e arabayı teslim ederken hoparlörlerde muhtemelen patlak olduğunu ve ozellikle bas tonları vurduğunda epey bir cızırtı geldiğini söylediğimde, akşam arabayı teslim ederlerken dalga geçer gibi multimedya ekrandan ses ayarlarınızı yaptık demezler mi... bir baktım ses ayarlarına, baş ayarını sıfıra çekmiş çakallar...

zaten o serviste başka olaylarda yaşadım, gitmeyi düşünen varsa aman desin.

onlar yüzünden zaman yok şimdi arabayı servise götürmeye kaldı öylece. muhtemelen bende de patlak var, bas vurunca cızırtı yapıyor.