škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park sensörü arızası

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arka sol 2. Sensör sapıttı arkadaşlar arka boş olmasına rağmen önünde birşey varmış gibi , kafasına göre düzeliyor değişim işlemi zormu acaba servis bakımına gittiğimde hemen halledilir mi ?
[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=8Snmylu9_aM&feature=share[/YOUTUBE]

https://www.youtube.com/watch?v=8Snmylu9_aM&feature=share
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2016, 22:35:56 Gönderen: Aliservi »

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
işini bilen bir usta sensörün arkadaki soketiyle beraber çıkartır ve yerıne güzelce tekrardan takar genelde soket arızası ıle olusuyor. yoksa tampon çıkartmaya kalkarlar + 50 tl. eger sadece sensor arızası varsa 100-150 tl gibi bir ederi var ki yıne tampon cıkartmaya kalkarsa +50 tl.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ustasını bulursanız hızlı çözüm bulunur.

Sensorun üstüne ve etrafındaki tampon bölgesine bir kaç küçük şiddetli darbe uygulayın. Belki temassızlik vardır. Düzelse de kalıcı çözüm olmayabilir.

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı utopya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aynısı bende de var. üstelik komlpe park sensörüm(beyin dahil) garantiden 1 ay önce değişti. ama sıkıntı yapmıyorum. çünkü her zaman yapmıyor ayrıca normal görevini de yapıyor.

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: utopya;590238
aynısı bende de var. üstelik komlpe park sensörüm(beyin dahil) garantiden 1 ay önce değişti. ama sıkıntı yapmıyorum. çünkü her zaman yapmıyor ayrıca normal görevini de yapıyor.

sanırım standard birşey normal olduğu zaman sıkıntı yok görevini yapıyor . peki değişim süreci hızlı bursaya bakıma gittiğimde yaptırmak istiyorum değişim olayını ?

Çevrimdışı utopya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yok benim değişim olayı biraz maceralı oldu. detayları ankara and otomotivin ayıbı adı altında forumda yazdım. oradan süreci okuyabilirsiniz.