škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Seramik kaplama sıkıntısı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba. Aracımı aldığım seramik kaplama yaptırdım sonaxda ama dün yıkarken aracımı bazı yerlerde boya üstünde lekeler var ve yıkayınca geçmiyor. Gün ışığında yandan bakınca belli olmuyor fakat eğilip bakınca bir ışık altında bariz belli. Bu lekeleri kaybetmek için ne yapılır bilen var mı veya daha önce böyle birşey yaşayan?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaptırdığınız yere sordunuzmu araçtaki lekeleri? Seramik kaplama pahalı bi uygulama nihayetinde. Detailturkey forumuna bi danışın derim, illaki böyle bi tecrübe yaşayan olmuştur.

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yaptırdğım yerdeki adamların işçiliğinin baya kötü olduğunu yaşayarak tecrübe ettim malesef ordaki kimseye daha arabayı bile yıkatmam. Dediğiniz foruma bir danışıyım teşekkürler

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavix;590671
Yaptırdğım yerdeki adamların işçiliğinin baya kötü olduğunu yaşayarak tecrübe ettim malesef ordaki kimseye daha arabayı bile yıkatmam. Dediğiniz foruma bir danışıyım teşekkürler

Boya koruma, cam filmi vs. gibi işlemler yapan piyasadaki büyük firmaların her bayisi aynı işçiliği ve özeni göstermiyo malesef. Detailing olarak tabir edilen malum uygulamaları kaliteli malzemelerle hakkını vererek yapan biyer bulursanız yaşadığınız şehirde ki İstanbuldasınız anladığım kadarıyla rahatça bulursunuz, boyanızdaki lekelerden kurtulursunuz. Detailing mekan tavsiyesi içinde gene bahsettiğim forumdan fikir alabilirsiniz. Geçmiş olsun tekrardan.

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet azından leke olan yerlere yeniden işlem uygulatmayı düşüyorum işini düzgün yapan yere. İzmirde ikamet ediyorum. Dediğiniz gibi mesela ben karşıyaka sonax a yaptırmıştım ama alsancak sonax çok daha kaliteli malzeme kullanıyormuş. İlginiz için tekrardan teşekkürler

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Seramik kaplamayı uygulamadan önce boyanın tamamıyla temiz ve lekesiz olması sağlanmamış olabilir.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı proteusum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forum sponsorumuz Dby detailung Ankara icin dogru adres

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de Berkay'ı tavsiye ederim bu konuda. dbydetailing
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2016, 12:08:22 Gönderen: Bilgic »

Çevrimdışı turgaydanisik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben seramiği unkapanı sonax'da yaptırdım.Çok memnun kaldım.Tavsiye ederim.