škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti II Cenevre' de...

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hakantuna

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
linkte casusu fotoğrafları var. ilk yorumları alalım

http://www.caradvice.com.au/455657/2017-skoda-yeti-spied/

konuyu yanlış yere açmışım kaldıramadım. admin ilgilenir misin?
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2016, 10:03:36 Gönderen: hakantuna »

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeti'nin eski tatlı hali gitmiş. Kodiaq'a benzemiş. Bu araç Kodiaq'ın önünü kesmesinler diye getirmezler artık.

Çevrimdışı yunculer_skoda

• Forum Sponsoru
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu araç yeni tiguan anlaşılmasın diye üzerinde oynanmış halidir.

yeni yeti bu şekilde değildir.
...

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Var mı Yeni Yeti hakkında bir gelişme?

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
Kvasiny' deki merkez fabrikalarında, şu anda, Yeti yerine, Seat Atteca üretiliyor.

Muhtemelen yıl sonunda, yeni Yeti için üretim başlayacak.

Kesin olan ise, yeni Yeti nin, mevcut tasarımından uzak, Tiguan-Atteca çizgilerini taşıyan, adeta kompakt bir Kodiaq görünümünde olacağıdır.

Eski tasarımı, tipsiz diye eleştirenler vardı, ama özgündü.. yeni tasarım ise, belki göze daha yumuşak geliyor, ama oldukça jenerik.. sanki beğeni trendinin tam göbeğini yakalamak hedeflenmiş gibi.. benzerleri piyasada bolca mevcut olan bir araç olmuş.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
 Yeni Yeti' nin Cenevre' de resmi tanıtımının yapılacağı belirtildi. Aracın kamuflajsız fotoları ise ilk defa yayınlandı. Açıkçası makyajlı Rapid gibi bu aracıda bu kadar erken beklemiyorduk. Sanırım yükselen SUV pazarından olabildiğince pay almak için fazla beklemek istemediler. Aracın tanıtımının yapılması bile, diğer modelleri düşünen müşterilerin bazılarını beklemeye itebilir. 2018 ilk çeyreği düşünülüyordu fakat aracın 2017 son çeyreğine yetişme ihtimali var gibi.

YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Vay, bildiğin Ateca değil mi bu :) İşte bu iyi satar, herkese hitap edecek bir tasarım.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: miyop;609595
... Kesin olan ise, yeni Yeti nin, mevcut tasarımından uzak ...Eski tasarımı, tipsiz diye eleştirenler vardı, ama özgündü.. yeni tasarım ise, belki göze daha yumuşak geliyor, ama oldukça jenerik.. sanki beğeni trendinin tam göbeğini yakalamak hedeflenmiş gibi.. benzerleri piyasada bolca mevcut olan bir araç olmuş.

:ok: Aynen! Yeti'mi iyi ki 2013'de almışım diyorum ve daha da sevmeye başlıyorum :gaz::D