škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Pasifik Mavi mi? Şeker Beyazı mı ? (1.4 TSI/150 PS DSG Style)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı csungurlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ekim Sonu Octavia 1.4 TSI/150 PS DSG Style donanım siparişini verecem inşallah.

Ek donanım olarak;
- 17" Teron Jant
- KESSY Anahtarsız Giriş Çalıştırma Sistemi
- Sürüş Modu Yönetimi Sistemi

Renk olarak Şeker Beyazı ile Pasifik Mavisi (Opak) arasında kararsız kaldım. ( Pasifik mavisini Süperb de gördüm çok hoşuma gitti. Beyaz normalde tercihimdi fakat her adım başı beyaz araba, pasifik mavisi octavia da nasıl durur görmedim )

Yorumlarınız ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2016, 09:09:33 Gönderen: csungurlu »

Çevrimdışı desarc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 1.0 tsi dsg style siparisi verdim 2 hafta once. Renk olarak pasifik mavi verdim. Beyaz rengi ayni sizin gibi dusundugum icin vermedim. Ek olarak elektrikli hafizali koltuk, maun kaplama, on park sensoru ve deri koltuk var aracta . Merakla bekliyoruz aracimizi ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pasifik maviyi bilmem ama mavi alınacaksa yarış mavisi alınmalı.

Çevrimdışı csungurlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı csungurlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;590826
Pasifik maviyi bilmem ama mavi alınacaksa yarış mavisi alınmalı.

Yarış mavisi gördüm. Benim görüşüm Bu sınıfa o renk gitmemiş. Yarış mavisi fabia 3 çok yakışıyor ( Kardeşimde var)

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=10871]desarc[/MENTION] aracınız hayırlı olsun. Merak ettim 1.0 tsı ne kadardan başlıyor?

Çevrimdışı desarc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;590832
[MENTION=10871]desarc[/MENTION] aracınız hayırlı olsun. Merak ettim 1.0 tsı ne kadardan başlıyor?

Net rakam araba tr ye girince belli olacakmis ama 1.2 tsi ile asagi yukari ayni fiyatlarda.  Tesekkur ederim, Allah hekese istedigi arabayi nasip etsin.

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
beyazın modası geçmez 1.4 TSI alarak doğru bir tercih yaptınız benim aracımda 1.4 zevk alarak kullanıyorum aracı ...
fotolar aşağıdaki linkte imkanınız varsa sunroofta olsun
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=36190

Çevrimdışı osamanos

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: desarc;590824
Bende 1.0 tsi dsg style siparisi verdim 2 hafta once. Renk olarak pasifik mavi verdim. Beyaz rengi ayni sizin gibi dusundugum icin vermedim. Ek olarak elektrikli hafizali koltuk, maun kaplama, on park sensoru ve deri koltuk var aracta . Merakla bekliyoruz aracimizi ...

hayırlı olsun. ben de bu motorum gelmesini bekliyordum. duruma göre 1.6 dizel veya 1.0 tsi den birini alacağım

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: csungurlu;590812
Ekim Sonu Octavia 1.4 TSI/150 PS DSG Style donanım siparişini verecem inşallah.

Ek donanım olarak;
- 17" Teron Jant
- KESSY Anahtarsız Giriş Çalıştırma Sistemi
- Sürüş Modu Yönetimi Sistemi

Renk olarak Şeker Beyazı ile Pasifik Mavisi (Opak) arasında kararsız kaldım. ( Pasifik mavisini Süperb de gördüm çok hoşuma gitti. Beyaz normalde tercihimdi fakat her adım başı beyaz araba, pasifik mavisi octavia da nasıl durur görmedim )

Yorumlarınız ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler

sürüş modu yönetimi ile ilgili fabrikada sorun çıkıyordu acaba düzelmişmi bende sürüş modu yönetimi istemiştim 1 ay sonra St. aradı fabrika sürüş modu yönetimini kabul etmemişti eklettiğim donanımlar aşağıda sürüş modu hariç..
bence ST.ye bir sorun çünkü reddedildiği için sıpariş 15 gün gecikme  olmuştu

1.4 TSI DSG Green Tec / 150 HP                                                    (Style Donanım )
[FONT="]Krom Cam Çerçevesi 550
[/FONT][FONT="]Ön Bölge Asistanı 1.100
[/FONT][FONT="]Arka Park Kamerası 1.050
[/FONT][FONT="]Sürüş Modu Yönetimi (Yalnızca 1,4 TSI 150 PS ve 1,6 TDI 110 PS motorlar ile sipariş edilir) 450
[/FONT][FONT="]Anahtarsız Giriş-Çalıştırma Sistemi 1.600
[/FONT][FONT="]Panoramik Sunroof (Gözlük kabı iptal olmaktadır.) 3.800
[/FONT][FONT="]17" Teron Alüminyum Alaşım Jantlar (Geçici yedek lastik ile sipariş edilir.) 1.000[/FONT]

Çevrimdışı csungurlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cagatayozkan;590860
sürüş modu yönetimi ile ilgili fabrikada sorun çıkıyordu acaba düzelmişmi bende sürüş modu yönetimi istemiştim 1 ay sonra St. aradı fabrika sürüş modu yönetimini kabul etmemişti eklettiğim donanımlar aşağıda sürüş modu hariç..
bence ST.ye bir sorun çünkü reddedildiği için sıpariş 15 gün gecikme  olmuştu

1.4 TSI DSG Green Tec / 150 HP                                                    (Style Donanım )
[FONT="]Krom Cam Çerçevesi 550
[/FONT][FONT="]Ön Bölge Asistanı 1.100
[/FONT][FONT="]Arka Park Kamerası 1.050
[/FONT][FONT="]Sürüş Modu Yönetimi (Yalnızca 1,4 TSI 150 PS ve 1,6 TDI 110 PS motorlar ile sipariş edilir) 450
[/FONT][FONT="]Anahtarsız Giriş-Çalıştırma Sistemi 1.600
[/FONT][FONT="]Panoramik Sunroof (Gözlük kabı iptal olmaktadır.) 3.800
[/FONT][FONT="]17" Teron Alüminyum Alaşım Jantlar (Geçici yedek lastik ile sipariş edilir.) 1.000[/FONT]

Yorumun  için teşekkürler.

Araçın yakıt tüketimi genel olarak nasıl, aynı fiyata 1.6 TDI manuel style donanımıda var. Ortalama 9 lt'yi aşarmı 1.4 TSI

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sakin kullanımda düz yolda yokuş ve iniş yok 100 km / 4.4 litre gördüm (ortalama hızı hatırlamıyorum )
agresif kullanımda 8 9 litre civarı yapıyor
şehir içi ortalama normal kullanımda yani bazen sakin bazen agresif kullanırsak 7 8 litre aralığı oluyor

Çevrimdışı csungurlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cagatayozkan;590864
sakin kullanımda düz yolda yokuş ve iniş yok 100 km / 4.4 litre gördüm (ortalama hızı hatırlamıyorum )
agresif kullanımda 8 9 litre civarı yapıyor
şehir içi ortalama normal kullanımda yani bazen sakin bazen agresif kullanırsak 7 8 litre aralığı oluyor

Trabzon lu olduğunuzu fark ettim. Bende trabzon da çukurçayır da oturduğum için boztepe yolunda kullanacam. Sizce 9 lt yi geçer mi? .Boztepe yolunda sürecem için biraz tedirginim.

1.2 TSI 110 PS DSG Fabia mız var. Boztepe yolunda 7.5 ile 8.5 lt arası yakıyor. Octavia 1.4 TSI bu değerleri fazla aşar mı ?
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2016, 13:57:59 Gönderen: csungurlu »

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: csungurlu;590865
Trabzon lu olduğunuzu fark ettim. Bende trabzon da çukurçayır da oturduğum için boztepe yolunda kullanacam. Sizce 9 lt yi geçer mi? .Boztepe yolunda sürecem için biraz tedirginim.

1.2 TSI 110 PS DSG Fabia mız var. Boztepe yolunda 7.5 ile 8.5 lt arası yakıyor. Octavia 1.4 TSI bu değerleri fazla aşar mı ?

bende çamlıkta oturuyorum çok fark yok rampalarımızda şuanda ortalama tüketimim 7 ile 9 litre arası oynuyor.
zaten motor torklu olduğu için yokuşta en az 3. 4. viteste tırmanıyor onun bile etkisi var az yakmasında
önünüze yavaş yokuşta devirden düşen bir araç gelmezse rahatça çıkarsınız boztepe yokuşunda trafiğe takılmak sinir bozucu oluyor :)