škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Xenonlarım Geldi :-D

Ziyaretçi · 82 · 32281

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;56619
iyi günlerde kullan , yolun hep aydınlık olsun ' nun çincesiydi :) :huh::hh::huh:

Hea ben çan çin çon şeysi zannettim :D

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;56629
Güle güle kullan Hakan.

:kiki:

İyi de fabrikadan çıkan xenonlarda mercek neyim var.:wnk: Dımdızlak fara takmıyor gâvurunoğlu.:wnk:
,

Direk merceksiz farlı fabrikasyon xenon taşıtlar var abi. Tamam savunmuyorum ama yoldaki tehlike yaratan her şey hallolsun, sıra benim xenonlara gelince mercek takarım.

Daha dün Cihangirimle buluşmaya gelirken ön camım yine kırıldı.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Hayırlı olsun Hakan abim araç üzerinde çekilmiş resimleri bekliyoruz...Sıra bende artık en kısa zamanda Phılıps 4.300 K H7 alıyorum bekleyin ;) :D
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Demin denedim, büyülendim... Ne uzaktan çakalcı xenonları gibi mavimsi duruyor, nede Tuzla jip farı gibi...

Nightbreaker yanında kıvılcım tanesi kaldı, iyiki almışım, xenon olduğu bile belli olmuyor! :lol:

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan abim resimleri unutmaa :D :D Bende alıcam çok merak ediyorum nasıl duruyor diye ;)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Olayı şöyle özetleyim, fotoğraf makinesi oyununa gelme durumu var biraz, o 6-8 binlik xeonlardan sonra her vatandaşın anlayabileceği bi mavimsilikte beyazlıkta yada nası diyim böle o uçukluk asla yok. Çok tok yanıyor mübarek, 4300 olduğundan zerre şüphem yok.

Bildiğin fabrika çıkış baba araba xenonu.

Fazla yoruma gerenk yok, sol tarafta Osram Nightbreaker H7 ampul, sağ tarafta Philips XenDrive 4300K H7 Xenon HID.....

NB resmen yok. (yerler yaş)

=================================================================

eveeet burdada her ikisi Osram Nightbreaker. ne demeli :D  anything else? :hanz:

:D :D :D :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel görünüyor fark gerçekten mükemmel ;)

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende istiyoruuuum :) Yağışlı havada görüş gerçekten çok düşüyor normal farlar ile, özellikle uzun yolda beni çok rahatlatır bu xenonlar.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun hakan... güle güle kullan... :ok:

artık yusufla banada istersin birer tane...:kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya bu emicem neden H4 kit satmıyor yahu zor durumdayım 4300 lük H4 kit lazım banada mercek far sorayım dedim sadece tek far için 1350 tl istediler :D:D

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben bu xenon olayında biraz bilgisizin şimdi benim a5 octaviam h7 galiba uzuna farklı ampul yapıyor kısayı farklı ampul yapıyor.Yani bana çift ampullu xenon lazım bu senin satıcının hangi ilanını alacam bide alırsam 2-3 ay normal farla gezerim sonra mercekli fara geçiş yaparım.Sizce 6000K mi 8000K mi bide sis farlarınıda yapmısken xenon yaparım siste hangi tip lamba kullanacagım ve son bir soru bu tarz farlar ısınamara far içinde kararma erime gibi olaylar yapabilitesi varmı.Fiyat gerçekten çok güzel orjinal ürün ve aklıma cok yattı.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mxengine;56719
Arkadaşlar ben bu xenon olayında biraz bilgisizin şimdi benim a5 octaviam h7 galiba uzuna farklı ampul yapıyor kısayı farklı ampul yapıyor.Yani bana çift ampullu xenon lazım bu senin satıcının hangi ilanını alacam bide alırsam 2-3 ay normal farla gezerim sonra mercekli fara geçiş yaparım.Sizce 6000K mi 8000K mi bide sis farlarınıda yapmısken xenon yaparım siste hangi tip lamba kullanacagım ve son bir soru bu tarz farlar ısınamara far içinde kararma erime gibi olaylar yapabilitesi varmı.Fiyat gerçekten çok güzel orjinal ürün ve aklıma cok yattı.

6-8 e nazaran 4300 idealidir, fabrika çıkış kalın baba arabaların kitidir.

Hayır işte tek lazım, ayrı ayrı ise.

Çevrimdışı hotrain

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gerçekten çok iyi.Hayırlı olsun.Acil buralarda bana şart millet paso uzunla geziyor:S

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun hakanım.ne ara paket geldide arabaya taktın foto cektın la bu ne hız.bu arada senın ön cama hala canım sıkkın.