škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Xenonlarım Geldi :-D

Ziyaretçi · 82 · 32268

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;56725
hayırlı olsun hakanım.ne ara paket geldide arabaya taktın foto cektın la bu ne hız.bu arada senın ön cama hala canım sıkkın.

Saolasın...

Boşver aga kasko yılda bi kez veriyo, hemde gıcıksız... Git yaptır gel orjinali tak ödicem maddesi var :D

Zaten 2. camdı o, varsın 3 olsun :)

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
hayırlı olsun Hakan'ım.Uzunlarada çaksaydın 1 takım tamamdı kanka:D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı bugraGT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun bende bu çinlilerden 5000k xenon ampulu almayı düşünüyorum ama kargo niye o akdar uzun sürdü:)

bide balastlar ilk çıkan serisi galiba philipsin

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: bugraGT;57150
hayırlı olsun bende bu çinlilerden 5000k xenon ampulu almayı düşünüyorum ama kargo niye o akdar uzun sürdü:)

bide balastlar ilk çıkan serisi galiba philipsin

12 gün normal be abi. Çin'in en doğu bölgesinde herif. Denize çıkış Şangayda. 3 şehir gezdi Çin'de belki ondan.

Alıntı yapılan: lrfan;56612
Hayırlı olsun, yanar fotolarını bekliyoruz, benim de aklımda var 4300 H7 :)

Balastları far civarında mevcut olan bir takım vidalara sabitlemen mümkün, bence de delem onlar için...

Umarım ampul renklerinde farklılık olmaz, tek endişem odur, bir de tekrar far ayarına sok bence aracı...

Montaj için benden bir örnek, içinde hazır yivi olan yerler var şasede, sadece vidala yeter...

Hocam bakındımda bu aşağılar benim motorda çok dolu her yerden bişi geçiyor birde benim hattı uzatma opsiyonumda yok. Artık çamurluğun oralara bi yerlere tıkıştırıcam sağlamcanak :lol:

Çevrimdışı bugraGT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ayın 8 i diyo:)

benim kafa nasıl dalgınsa 8inci ay diye okumusum 4 ay olmus diye üzülüyordum

ebayden geldi demi satıcının sayfasının linki verebilirmisin adını versem indirim yparmı:)

kaliteli bi xenon ampul alcamda bakıyım

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakanın yakiniyim diyince bindirim yapmasın? :kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
peeeh peeh peh :lol: :lol:

ben ona bi kawaguchi nagasaki yoşimura hıyoşun tusubasa wakabayashi çekerim, fişde istemez dedin mi taam :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;57356

ben ona bi kawaguchi nagasaki yoşimura hıyoşun tusubasa wakabayashi çekerim, fişde istemez dedin mi taam :D

:kiki::kiki::kiki::kiki::kiki::kiki:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun,güle güle kullan inşallah :ok:yolunda farında açık olsun her daim:ok:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;57356

Herif de toyoda kirikoooooooo deyip üstüne saldırmasın sakın!:rm::hanz::adm:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;57405
Herif de toyoda kirikoooooooo deyip üstüne saldırmasın sakın!:rm::hanz::adm:

Toyo lastik işini bitirdide artık kriko da mı üretiyor?

:hanz::kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Valla gece gece uğraştım ettim taktım ağalar. :D

Kısaca özet geçeyim, vida kullanmadım, silikon ve çift taraflı bantla yaptım :) Balastların ıslanmaması içinde etrafından fazlacana koli bandıyla geçtim ve kuruyana kadarda düşmemesi için yada sıkı durması için diyim bitişiğine araya bişey koyarak sıkıştırdım. Çok soğuktu ama inat ettim oldu gibi :)

Yer olarak buraları seçtim. Özellikle ballast için üreticinin bıraktığını düşünüyorum bu yerleri.

Kabloları kapaktan geçirme olayı :)

Şimdi fotoya bakıp ohansı bi aydınlanma kaybı falan var zannetmeyelim aracın burnunda, zira far ayarım ciddi yukarda, hemde baya yukarda, yazın köyde uçurumlu yollarda çok sorun oluyordu yükseltmiştim biraz fazla kaçırmışım öyle kaldı, kırık camımı değiştirmeye gidince far ayarına sokacağım :) (zaten aydınlatma mesafesinden kestirebilirsiniz, uzun gibi)

Aydınlatması fena değil. Çok dikkatli bakınca ışığın başlangıç-bitiş noktalarında bazı farklar beliriyor. Mercekli olmadığı için dahada dağınık. Ama dikkat ettiğim tam ışık başlangıç noktalarında aynısı merceklilerde oluyor gibi.

Buda yoğun aydınlatmalı bir yol altında farın kendini gösterebiliyor olması durumu, normal sarılar burda hiç belli olmuyorduya yakındı.

« Son Düzenleme: 25 Aralık 2009, 00:16:09 Gönderen: hakanerdogan »

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Harika!!!

Sağ taraftaki tabela bile aydınlanmış =)))