škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Pasifik Mavi Octavia'sı Olanlar Resim Lütfen

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı csungurlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Pasifik mavi Octavia araç almayı düşünüyorum. Bu rengi canlı olarak süperb de gördüm. Pasifik mavi Octavia aracı olanlar resim paylaşabilir mi ?

Teşekkürler

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
A5 kasa isterseniz benim arabanınkini göndereyim; Fırtına mavisi olarak geçiyor. Şahsen tavsiye etmem, bakımı çok zor, boya uyumu sıkıntı olabiliyor. Yazın pişirmesi de cabası.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pasifik mavi son kasa golflerde kullanılmaya başlayan ve benimde beğendiğim bir renktir. Çok büyük ihtimal araç bu şekilde olacaktır.

resim yükle

Çevrimdışı csungurlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;590924
Pasifik mavi son kasa golflerde kullanılmaya başlayan ve benimde beğendiğim bir renktir. Çok büyük ihtimal araç bu şekilde olacaktır.

resim yükle

Bu yarış mavisi aynı renkten yeni fabia var bende.

Çevrimdışı desarc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Pasifik mavi daha koyu, bu yaris mavi [emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aralarında çok büyük ton farkı yok zaten, biraz hayal gücü kullanın arkadaşlar. :D :D

resim yükleme servisi
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2016, 19:44:24 Gönderen: Tamer06 »

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu renklerin pasifik mavisiyle hiç bir ilgisi yok. Pasifik mavi bildiğiniz lacivert tonlarında bir renk ve opak. Temiz bakarsanız bence şık bir renk. Özel sipariş 18" alarisli Pasifik mavi bile gördüm. Zevk meselesi fakat ben beğeniyorum.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı csungurlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;590949
Arkadaşlar bu renklerin pasifik mavisiyle hiç bir ilgisi yok. Pasifik mavi bildiğiniz lacivert tonlarında bir renk ve opak. Temiz bakarsanız bence şık bir renk. Özel sipariş 18" alarisli Pasifik mavi bile gördüm. Zevk meselesi fakat ben beğeniyorum.

Süperb de gördüm pasifk mavis çok şık duruyor. Yukarıdaki resimler yarış mavisi yeni fabia ya daha çok yakışıyor. Fakat pasifik mavi Octavia görmedim katalog hariç:) Bende pasifik mavisi almayı düşünüyorum. Almadan görürsem iyi olur :)
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2016, 23:03:36 Gönderen: csungurlu »

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gelen cevaplarda bulunan octavia görselleri "yarış mavisi" ancak üyemizin merak ettiği renk pasifik mavi. Hatta aşağıdaki linkten yan yana fotoğraflanan yarış mavi ve pasifik mavi araçları görüp kıyaslayabilirsiniz.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=35127

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim anlamadığım VW grubunda örneğin şeker beyazı aynı tonlarda. Bu pasifik mavi neden golf'e göre daha koyu anlamadım. Bildiğin lacivert bu maviyle alakası yok, havalı olsun diye mi pasifik mavi demişler anlamadım? :D

çoklu resim yükle