škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cok guvenmemek lazim galiba

abeyy · 21 · 5122

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çarpışma şekline ve çarpan araca bakarsak hocam araç gayet stabil duruyor içindeki de sağ salim çıkmış.
 sonuçta bu araçlar f1 araçları gibi dağılıp eğilip büzülerek şoku emiyor kabine yansıtmıyor.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+3 litre daha yakmasını isterseniz neden olmasın

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cocuklara deprem sirasinda hemen bi beyaz esyanin onune kapanin bekleyin diyoruz apartman yikilirsa o sizi hayatta tutacaktir diyorduk bu durumda beyaz esyaya binen yuk kac tane metrobuse bedel burdan ne sonuc cikiyo beyaz esya en iyi arabadan daha dayanikli :) :) :) ben hala bu durumun normal olmadigini dusunuyorum...

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın/kaportasının önemi yok, aslolan yaşam alanı.  

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah korusun deprem ırasında bir beyaz eşya altına saklamak haat kurtarmaz, hayatta kalma şansını artırır. Kafa vb hayati organlarınıza direkt darbe almaktansa kademeli darbe almak ve eğer şansınız varsa bir yaşam çemberi oluşturacak şekilde yıkıntı altında kalma ihtimalini artırmak için söylenir.

15 Ton luk ve de belirli bir hızla gelen araç için neyin korumasında olursanız olun bu şekilde sonuç alınır.

Diğer bilen bazı arkadaşlarında dediği gibi önemli olan arabada meydana gelen hasar değil, kaza sırasında size uygulanan enerjinin ne kadar çok emildiği ve yaşam kabininin sizi ne kadar koruduğudur.

Bu kaza özelinde konuşursak ölü olmaması bence tamamen şans, Yüce Allah'ın takdiri.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güvenmeniz için daha ne yapsınlar?  Arabanın üstüne koca otobüs düşmüş işte...adamlar da ölmemiş, yapabilecekleri daha birşey varsa söyleyin.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)