škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İşte yeni arabam.. (Astra Gsi)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Alıntı yapılan: rcp;56659
az sayıda bulunan bi araç.motor sfi olsaydı iyidi ama bu da güzel.kazasız belasız kullan

4 kapılarda sfi yok sanırsam hepsinde ecotec gördüm ben.. Sadece tek kapılarda kullandılar sfi ı bildiğim kadarıyla..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Canafaaaar :D

Güle güle binin Emre, biraz bi kaç kısımı boyuyacan zaten sormuyorum bile, koltuklarıda güzelmiş. Biraz detay biraz restorasyonla beygir gibi olur. Bilirim o motoru :D

Hayırlı olsun :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun.bu özelliklere bedava sayılır doğna slx olsaydı 10.000 tl den aşağı alamazdınız.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Antalyalogy

• Antalya Aşığı
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.citliyo.com

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:ok:Herkese çok teşekkürler..

Alıntı yapılan: hakanerdogan;56681
Canafaaaar :D

Güle güle binin Emre, biraz bi kaç kısımı boyuyacan zaten sormuyorum bile, koltuklarıda güzelmiş. Biraz detay biraz restorasyonla beygir gibi olur. Bilirim o motoru :D

Hayırlı olsun :D

Pazar günü kuzenin dükkanda iç, dış, motor vs.. komple detaylı bi girişim yapayımda ondan sonra ufaktan başlayacam İnşallah..

Aracın bitek yol bilgisayarını beğenmedim, yakıt tüketimini gösterdikce moralimi bozuyo söküp atacam :hanz::hanz::hanz:
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by wodoo;56706
:ok:Herkese çok teşekkürler..

Pazar günü kuzenin dükkanda iç, dış, motor vs.. komple detaylı bi girişim yapayımda ondan sonra ufaktan başlayacam İnşallah..

Aracın bitek yol bilgisayarını beğenmedim, yakıt tüketimini gösterdikce moralimi bozuyo söküp atacam :hanz::hanz::hanz:
:kiki::hanz:niye yaw durum çok  mu kötü octi 100 km lt de şu kış günlerinde 6.8 ila 7.3 arasında dolaşıyor benzinli üstelik.lpg varmıydı acaba yoksa hemen taktır.ne kadar gösteriyor merak ettim?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
10 rahat yakar bunlar tatlı sert hakkıyla kullanımda :)

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;56709
:kiki::hanz:niye yaw durum çok mu kötü octi 100 km lt de şu kış günlerinde 6.8 ila 7.3 arasında dolaşıyor benzinli üstelik.lpg varmıydı acaba yoksa hemen taktır.ne kadar gösteriyor merak ettim?

9.1 di en son :kiki: En kısa zamanda lpg düşünüyoruz zaten, araştırıyorum şu anda en iyi hangi sistem olur diye..

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun... güle güle 1000...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;56712
10 rahat yakar bunlar tatlı sert hakkıyla kullanımda :)
yani 35 krş yakar diyorsun,desene ocağına incir ağacı dikecek.peki neden bu kadar fazla yakıyor,motor teknelojısi eski mi o kadar?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;56737
yani 35 krş yakar diyorsun,desene ocağına incir ağacı dikecek.peki neden bu kadar fazla yakıyor,motor teknelojısi eski mi o kadar?

2.0 litre düz atmosferik benzinli motor... 10 litre hiç bişey tatlı sertte. ABD diyarında bu araç km başına 10 kuruş yakardı.

Mesajı verebildim? :D

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;56737

Ecotec aslında yeni nesil az yakan motor ama bu 2000 dohc olduğu için etkilemiyor olabilir :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eyvallaaaaaaahhhh ne demek hakan tabii ki.o zaman benim octi orda 5 krş yakacak demek ki.