škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

30000 km bakım

yasin · 85 · 23471

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;618798
Arkadaşlar biraz önce yetkili servisten %15 indirimle 30.000 km bakımı için 822 TL fiyat aldım. 30 bin bakımında bu fiyat abartı değil mi?

VAG grubu herzaman pahalıdır. 15k bakımının 650lerde gezdiğini düşünürsek bence normal fiyat ama genel olarak 30K bakımı dediğin 600TL olmalı

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
30.000 bakıma o kadar para verilmemeli diye düşünüyorum. daha ona ilaveten balata-buji parasıda çıkar çünkü.

Ben dışarıda yaptırmayı düşünüyorum yine 15.000 de olduğu gibi en kaliteli yağ ve filitrelerden alıp.

Balataların hepsini değiştirip kampana temizliğide yaptırıcam.

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracım daha 8000 km bile olmadı ama yaştan dolayı 30000 bakımına girecek . Bujilerin değişmesi gerekiyor mu sonuçta araba yol yapmadı . Servis ise değiştirecektir para kazanmak için. Bu konuda servis ile pazarlık yapabilir miyim?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerol;625295
Aracım daha 8000 km bile olmadı ama yaştan dolayı 30000 bakımına girecek . Bujilerin değişmesi gerekiyor mu sonuçta araba yol yapmadı . Servis ise değiştirecektir para kazanmak için. Bu konuda servis ile pazarlık yapabilir miyim?

Araç kaç yaşında ki ?

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ercan87;625320
Gecen gün sirket araci olan 2014 ford corier icin bakima 900tl odedik. Sadece yag ve filtreler degisti������ skoda yine ucuzmus dedim

Çok tutmuş. Ford ile ilgili pahalı diye hiç şikayet duymamıştım etrafımdan.

Çevrimdışı mhmtmt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar

Yakın zamanda 30.000 bakımı yaptıran var mı Gaziantep, Adana, Mersin'de?
Hangi işlemleri yapıyorlar? Fiyat ne diyorlar? Rica etsem, bilgi verebilecek olan var mı?

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün şirket araçları için Hyundai'ye gittim. Meraktan bizim Fabia ile aynı sınıfta olan benzinli i20'nin 30,000 bakım fiyatını sordum, 550 TL imiş kampanyasız. Skoda ile arada uçurum var resmen.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;625945
Dün şirket araçları için Hyundai'ye gittim. Meraktan bizim Fabia ile aynı sınıfta olan benzinli i20'nin 30,000 bakım fiyatını sordum, 550 TL imiş kampanyasız. Skoda ile arada uçurum var resmen.

Araç olarak da i20 ile arasında uçurum var ama :D:D

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;625956

Valla i20'yi bence çok da hafife almayın. Gayet güzel araç yapmışlar. İçi, döşemeler vs. baya güzel. Özellikle açılabilir panoramik cam tavan efsane olmuş, keşke Fabia'da da olsaydı dedim şahsen :)

Bu arada kıyaslamamın sebebi değişen yağ miktarı, filtrelerin vs. aynı olmasından kaynaklı. Aradaki 300 TL fark azımsanacak bir durum değil :)

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;625956

Aslında hangi açıdan bakıldığına bağlı biraz.Fabia 1.2 tsi dsg efsane bir kombinasyon bence.İ20 motor şanzıman anlamında çok kötü Fabia'ya göre.Ama aracın görünüşü,iç kalitesi,sunroof falan geride değil fabiadan bence.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ceycey1103;625987
Aslında hangi açıdan bakıldığına bağlı biraz.Fabia 1.2 tsi dsg efsane bir kombinasyon bence.İ20 motor şanzıman anlamında çok kötü Fabia'ya göre.Ama aracın görünüşü,iç kalitesi,sunroof falan geride değil fabiadan bence.

İ20 kullananlar 1.4 mpi motordan memnunlar. Ben bir dahaki sefere test sürüşü yapayım, kararı yazarım buradan :)

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;626099
İ20 kullananlar 1.4 mpi motordan memnunlar. Ben bir dahaki sefere test sürüşü yapayım, kararı yazarım buradan :)

hocam o motordan memnun olan ya yalan söylüyordur ya da ilk arabası odur. git desen gitmez, yakıtı düşmez. zaten 4 ileri otomatik şanzıman evlere şenlik. bana kalırsa motor-şanzıman kombinasyonu çağın çok gerisinde.

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
O motordan memnun olan kusura bakmasin ama arabadan anlamiyordur. Arac hic gitmiyor. Gitmediginin aksine cok fazla tuketimi var. Şanzımana hic girmiyorum. Sunroofun sizi kandirmasina izin vermeyin :D Otomatik almasam kesinlikle dizeli alinirdi o ayri.