škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2.yıl bakımı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aksaray1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün haftaya cumartesi gününe 2.yıl bakımı için konya skoda servisinden randevu aldım 790 tl dediler en son 750 ye kadar indi başkada inmedi.bu bakımda yakıt filtresi değişecek dedi. Aracım şuan 21.116 km de bu km de yakıt filtresi değiştirmek  bana daha erken gibi geliyor acaba istesem ve saklasam 30 bini bulduğunda getirsem taktırsam kabul ederlermi acaba? Bizim memlekette 250 TL ye hepsi yapılıyor bile bile fazladan 500 TL vermek ve zaten garantiside 14 gün sonra bitiyor. Ne biliyim kararsız kalıyor insan.

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi niyet garantisi devam ediyor diye ben serviste yaprırdım . Ancak 4. yıldan sonra özel giderim  Tabii karar sizin

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Konyanin 750lira dedigi 30bin bakimini baska yerde 550ye yaptirdim. Bence baska servislerden fiyat al en azindan o aradaki farkla yeni sehirler gormus olursun :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yakıt filtresini mutlakq değiltirin inanılmaz çekiş ve ses değişimi oluyor aksatmayın sakın

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
30.000 bakımını bande 738 tl ye yaptırdım Vosmer de 6 ay önce

Çevrimdışı Hantug

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benimde 3 hafta kaldi 2. bakıma, stres bastı şimdiden. Ankarada Efe Skoda yeni yerine geçti mi? Bilen var mı acaba?

Çevrimdışı aksaray1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abeyy;591548
Konyanin 750lira dedigi 30bin bakimini baska yerde 550ye yaptirdim. Bence baska servislerden fiyat al en azindan o aradaki farkla yeni sehirler gormus olursun :)

550 ye 30 bin bakımını şu dönemde bulmak çok zor ..ben geçen sene 15 bin bakımına 590 tl verdim.Ancak özel servislerde bu fiyatlar 250-300 arası yapılıyor..

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir de ankara da ki servisten fiyat alın

Çevrimdışı Hantug

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Efe Skoda servise araç kabul etmedi. Bu sene başka yerde yaptırın seneye yine bekleriz dediler. And 796 TL dedi bir kuruş inmedi.

Çevrimdışı mehmetg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abeyy;591548

hocam nerde 550 tl ye yaptırdın

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetg;594832
hocam nerde 550 tl ye yaptırdın
Denizli turkuaz skodada yaptırdım.

Çevrimdışı Safran78mt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda nin bakimlari çok fazla. Mazda üç elli bin bakımı konya zeki kaya servisinde 450 lira dizel araç. Doğus grubu servisten parayı goturuyor.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Safran78mt;594855
Skoda nin bakimlari çok fazla. Mazda üç elli bin bakımı konya zeki kaya servisinde 450 lira dizel araç. Doğus grubu servisten parayı goturuyor.

Mazda 3 bakım periyodu; 6 ay ya da 10.000 km.(hangisi önce dolarsa) şeklinde, değil mi?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Safran78mt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kağıt üzerinde 6ay diyor ama ben hep onbin aralıklarla yaptırdım garanti yönünden sıkıntı olmuyor. 2 bin km ye kadar geçikme de sıkıntı olmuyor. Eğer altı ayda bir olsa doğuş grubu ile bakımları aynı yere gelir

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Safran78mt;594863
Kağıt üzerinde 6ay diyor ama ben hep onbin aralıklarla yaptırdım garanti yönünden sıkıntı olmuyor. 2 bin km ye kadar geçikme de sıkıntı olmuyor. Eğer altı ayda bir olsa doğuş grubu ile bakımları aynı yere gelir

Skoda'nın servis politikasını savunacak değilim, yeri geldiğinde eleştiriyoruz da. Ancak bir tarafta 1 yıl ya da 15.000 kilometrede bir servis aralığı, diğer tarafta 6 ay ya da 10.000 kilometrede bir servis aralığı var. Basit hesapla iki araç da kilometre bazında servise girse en iyi ihtimalle aynı fiyata gelir servis masrafı. Kısacası müşterisine 6 ay ya da 10.000 km. bakım aralığı dayatan Mazda'nın bu konuda olumlu örnek oluşturacak bir tarafı yok.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...