škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Amortisör Arızası

mkose · 17 · 3001

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
On iki amatisorler patlamis garantisi oldugu halde kayseri servis kullanici hatasi diyerek garantiye girmez dediler ve iscilik dahil 800 tl karailiginda degistirebileceklerini soylediler bence garantiye girmesi gerekir uzuldum

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
serviste yaptırmayın, iyi bir amortisör bayisinden parçaları alıp sanayide taktırın derim

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tesekkurler yaptirmadim pahali oldugu icin

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ön takıma ait hiçbir parca garantiye girmez o yüzden orjınal parcaları temin edip iyi bir ustaya taktırın. Benimde salıncaklar ve takoz gitmiş bekliyorum

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arac 08.10.2014  39.500 km de garantinin.bitmesine 5 gun kaldi

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkose;591834
Arac 08.10.2014  39.500 km de garantinin.bitmesine 5 gun kaldi

Amortisör garantiye girmez ama 39binde de amortisor patlamaz ki. Siz parasını ödeyip yeni amortismr alsanız bayi de çıkan bozukları fabrikaya incelemeye gönderse, belki de üretim hatası var. Mümkün müdür böyle birşey.

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet cok dogru soyluyorsunuz yarin gidiyorum servise tekrar bakalim ne olacak

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Simdi servisteyim. Ve servisin dedigi amatisor patlak kullanici batasi garanti disi dedi yapacak bisey yok

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kayseri'den ne sıfır araba alınır, ne de servise araba götürülür. Şehirdeki plazaların %90'ı aynı şirkete ait, adamlar aşırı tok satıcı, işine gelirse diyolar direk.
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2016, 15:51:37 Gönderen: Mr.Mister »

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Amatisorleri disarda yaptirin, hem daha iyi iscilik yaparlar hemde esnaf tanidiginiz olur.

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar 39.000km de olan garantisinin bitmesine 3 gun kalan aracimin
 İki ön amatisorlerini garantiye sokmadilar yunculer ile 2 kez gorustum servisle konusmuslar 818 tl tutan ucreti 602 tl ye indirdiket ama benim servise onan guvenim bitti 45.000 km bakima gitmeyecem incar kayaeri ve yüncü otoya lanet oldun

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Burda bence asıl sorun garantiden ziyade, daha 40.000 km bile olmadan aracın amotisörlerinin bitmiş olması. A7 kasayla ilgili şikayetler hiç de az değil maalesef; devirdaim pompası değişen araçlar, yakıt pompası arızaları, ilk gelen partilerdeki süspansiyon ve yalıtım problemleri aklımda kalanlardan bazıları.
Zannedersem makyajlı kasada genel anlamda ciddi iyileştirmeler olacak Octaviada.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Süspansiyon biraz daha kullanıma bağlı patlaması için bir çok etken olabilir.Aşırı yük yüklemiş olabilirsiniz yüklüyken dikkatli kullanmamış olabilirsiniz sert bir şekilde büyük çukara düşmüş olabilirsiniz hele birde jantlarını 17-18" inc ise bu dahada kolaylaşır bu işin pek km si olmaz.

Büyük şehirlerde amortisör tamir eden yerler var onlarla görüşebilirsiniz olmadı oem yan sanayi(bilstein-koni-monre vs) kaliteli bir markanın amortisörünü kullanabilirsiniz.