škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bulgaristan hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
önümüzdeki eğitim yılında bulgaristana gitmeyi planlıyorum ülke hakkında bilgisi olan gezmiş görmüş duymuş arkadaşların bilgisini istiyoum kısmet olursa varna teknik üniverisitesi güverte bölümünu okumaya gidecem bilgisi olan tüm arkadaşlardan yardım bekliyorum
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben Kırcaali doğumluyum vatandaşlığım bile var gider geliriz bulgaristana
ülke yeni yeni  gelişmekle beraber  hep bu  orda okuma  olayı  gündeme  geliyor.
sözde bende sofya da tıp  okuyacaktım :D eğlence sektörü fena adamı zorla
okutmazlar orda varna biraz daha sakindir belki..
ama dil yoksa  çok zor derim ben  zaten  genelde  öss den yeterli puan  almayan  yada alamayacağını düşünen  zehir  gibi gençlerimiz gidiyor oraya..  çalışın diyorum  ben sadece  Bulgaristandan kolay kolay hayır gelmez

Çevrimdışı AydinM3

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;56863
ben Kırcaali doğumluyum vatandaşlığım bile var gider geliriz bulgaristana
ülke yeni yeni  gelişmekle beraber  hep bu  orda okuma  olayı  gündeme  geliyor.
sözde bende sofya da tıp  okuyacaktım :D eğlence sektörü fena adamı zorla
okutmazlar orda varna biraz daha sakindir belki..
ama dil yoksa  çok zor derim ben  zaten  genelde  öss den yeterli puan  almayan  yada alamayacağını düşünen  zehir  gibi gençlerimiz gidiyor oraya..  çalışın diyorum  ben sadece  Bulgaristandan kolay kolay hayır gelmez

Aynen katılıyorum, oraya gidersen pek okuyamazsın gece hayatından :kiki:  Ahmet'in yazdıklarına ek olarak söyliyebileceğim; giyim dışında neredeyse herşey ucuzdur ;)
Aydın ÇAKIR

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Okullarını bilmem ama eski milli bisikletçi olarak çok kaldım, kamp için oralarda (Varna, Nova Zagora, Sliven). Varna zaten oranın Bodrum'u gibi, güzel sevimli bir kent. Doğal, bol yeşil ve yağmuru temiz bir ülke.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
beyler bugün bulgaristandaki araç fiyatlarına bir bakayım dedim ve kesin gitmee karar verdim ne fiyatlar yaww bi e46 bmw 8-10 bin arasında yuvarlak far merco aynı şekilde skodalar octiler keza öyle seneye yolcuyum bulgaristan hakkında tüm bildiklerinize ihtiyacım varr
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı AydinM3

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;57152
beyler bugün bulgaristandaki araç fiyatlarına bir bakayım dedim ve kesin gitmee karar verdim ne fiyatlar yaww bi e46 bmw 8-10 bin arasında yuvarlak far merco aynı şekilde skodalar octiler keza öyle seneye yolcuyum bulgaristan hakkında tüm bildiklerinize ihtiyacım varr

Giyecek dışında neredeyse herşey çok ucuz derken otomobillerde içindeydi :kiki: Tabi ki alman arabaları için geçerli bu durum ;) Japon bulamazsın mesela kolay kolay :hanz:
Aydın ÇAKIR