škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Prestige 1.6 TDI ile aranızdayım

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;593965

Oğuzhan Bey, kardeşimden farksızdır. İşini gerçekten çok iyi yapan, araçlar hakkında bilgisi olan, ilgili, güleryüzlü ve samimidir. Bence bayimiz onun gibi bir danışmana sahip olduğu için şanslı :) Vw' de de kendisiyle birlikte çalışmıştık.

araci aldiktan sonra yedek parcaya ugramak icin geldigimde de ilgilenmisti epey. Bakalim satis sonrasi nasil :)

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün babam garajdan çıkarken sol arka kapıyı sürtmüş; Nazarlık diyoruz artık buna pasta çekilmemiş resimleri vardı onu atıyorum şimdi buna nasıl bir işlem yapabiliriz fikir verirseniz sevinirim.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
AND otomotiv de bir kez bakıma girdim, pişman oldum. İlgi ve alaka sıfır. Adamların burnu havada. Akılları da beş karış havada. Aracımı bıraktım, aile var yanımda, yaşlı insanlar, diyorum ki arkadaşım, bize bir araç tahsis edin, araç elimizde yok, eyvallah. Diyoruz ki bizi şu avm ye bıraktırın, e ona da aracımız yok, aracımız 1 saat sonra gelecek. Sonra arkadaş bir yere inecek, geçerken sizi bırakır. Sordular araç yıkansın mı diye, tamam dedim. Aracı alırken baktım aracın yanları hep çamur, utanmadan, sıkılmadan yıkamacı bir de gelmiş araç başında durmuş para istiyor. 15 bin bakıma girdim. Oradan çıkarken içim hiçte rahat çıkmadım, güven vermiyorlar...

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;593965
Hocam satış temsilcisinin ismini bana özelden yazabilirsiniz. Gerçi şu saatten sonra yapacak bir şey yok ama en azından bunu arkadaşlarımızla konuşup, satışçı olmadığımızı, satış danışmanı olduğumuzu kendilerine bir kez daha hatırlatabiliriz :)

İnanç Bey merhaba. Aracı aldık, artık satış temsilcisi arkadaşın adını versek de boş :) Ben sadece Ankara bayilerinin isteksiz durumuna kızmıştım. Bilmediği bir konuda hemen kestirip atmaktansa telefonumu alıp Doğuş Oto'ya soralım diyebilirlerdi. Bu hareket şık olurdu, ve sonucunda da aracın siparişini And ya da Efe'den vermiş olurdum. Yüncüler ve Avek'in stoklarında olmasını bildiğimi ve bunu satış temsilicisi arkadaşa söylememe rağmen satılmıyor o araç diye ısrar etmesi anlamsızdı. Neyse bakıma geldiğimde sizinle tanışır yardımlarınızı rica ederim.

Çevrimdışı yolcu60

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;594053
İnanç Bey merhaba. Aracı aldık, artık satış temsilcisi arkadaşın adını versek de boş :) Ben sadece Ankara bayilerinin isteksiz durumuna kızmıştım. Bilmediği bir konuda hemen kestirip atmaktansa telefonumu alıp Doğuş Oto'ya soralım diyebilirlerdi. Bu hareket şık olurdu, ve sonucunda da aracın siparişini And ya da Efe'den vermiş olurdum. Yüncüler ve Avek'in stoklarında olmasını bildiğimi ve bunu satış temsilicisi arkadaşa söylememe rağmen satılmıyor o araç diye ısrar etmesi anlamsızdı. Neyse bakıma geldiğimde sizinle tanışır yardımlarınızı rica ederim.

Doğru haklısınız sizde. Her zaman beklerim. Çok memnun olurum tanışırsak.

Bu arada geçmiş olsun.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yolcu60;594062
Geçmiş olsun. Nazarlık olmuş artik

Teşekkürler; Pasta ile düzeltik şimdi belli olmuyor çok dikkatlı bakınca ancak anlaşılıyor yenisi gibi oldu Allah şükür..:)

Alıntı yapılan: crash;594071
Bu arada geçmiş olsun.

Teşekkürler İnanç bey.

Çevrimdışı creed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: salihank;594086
Teşekkürler; Pasta ile düzeltik şimdi belli olmuyor çok dikkatlı bakınca ancak anlaşılıyor yenisi gibi oldu Allah şükür..:)

Hocam çok geçmiş olsun.Araç büyük olunca manevralarda çok dikkatli olmak gerekiyor.Bazı yerlerde siyah astar çıkmış gibi görünüyordu.Onlarda ne gibi bir işlem uyguladınız?Çizikler

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: creed;594101
Alıntı yapılan: salihank;594086

Hocam çok geçmiş olsun.Araç büyük olunca manevralarda çok dikkatli olmak gerekiyor.Bazı yerlerde siyah astar çıkmış gibi görünüyordu.Onlarda ne gibi bir işlem uyguladınız?Çizikler

Çizik kalemi ile düzeldi, alt taraftaki yere ise lokal boyalar var hazır ondan sürdük çok dikkatli bakman lazım anlamak için oda nazar diyoruz :D artık birde dediğiniz gibi tank gibi araba geniş olduğu için çok dikkatlı olunması lazım katılıyorum dalgınlığına gelmiş normalde 8 senedir hatasız kullanıyordu diğer arabayı ama işte nasip diyoruz oda bir hatıra gibi bir şey oldu tek şükrettiğimiz hızlı girmemesi yoksa sol arka kapıyı değiştirmemiz gerekirdi.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Salih bey bagaj havuzu kimden almıştınız ona ulaşabilirmiyiz birde ben esenyurta oturuyorum aracımı kadıköyden almıştım kazalarınıza geçmiş olsun benim babamda kaldırama sürtmüştü bana da söylemedi kendisi pasta cila atmış :) çoçuk gibi sakladı benden duyunca çok güldüm

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;594318
Salih bey bagaj havuzu kimden almıştınız ona ulaşabilirmiyiz birde ben esenyurta oturuyorum aracımı kadıköyden almıştım kazalarınıza geçmiş olsun benim babamda kaldırama sürtmüştü bana da söylemedi kendisi pasta cila atmış :) çoçuk gibi sakladı benden duyunca çok güldüm

Nazar diyelim düzeldi orası sıkıntı yok eskisi gibi artık, özelden atıyorum bagaj havuzu için aldığım yeri. Sizinde aracınız hayırlı olsun bu arada Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Çevrimdışı asdw

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: salihank;593652
Araç bugün teslim aldım arkadaşlar. Esenyurt/ Doğuş Oto Mesut bey yardımcı oldu sağolsunlar hediye olarak Paspas hediyesini verdiler. Arabayı Doğuş yakınlarında bir istasyonda fulledim 62 Litre aldı.

Araç ilk dakikadan itibaren bizi çok mutlu etti. Konfor, Yol tutuş, Ses yalıtımı gayet güzeldi.

Ankara'ya gelir gelmez ilk işim Llumar marka Kaput Koruma + 2 çamurluk 1400 TL yaptırdım.

1 Adet Bagaj Havuzu sipariş ettim. 125 TL

Salih bey aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah. Ayrıca geçmiş olsun.

Ben kaput filmini nereye yaptırdığınızı sormak istiyorum. İşçilikten memnun kaldınız mı?

Birde bagaj havuzunuz halı mı?

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: asdw;594483
Salih bey aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah. Ayrıca geçmiş olsun.

Ben kaput filmini nereye yaptırdığınızı sormak istiyorum. İşçilikten memnun kaldınız mı?

Allah razı olsun, teşekkürler (kazayı düzelttik sonunda araba sıfır gibi devam :D pasta vs.)

Swat Garage Arac Kaplama ve Cam Filmi Merkezi var Etlik'te işlerini güzel yapıyorlar işçiliği vs. hoşumuza gitti ürün'de almadan önce çok araştırdık ve Llumar markada karar kıldık ve şeffaf cam olan ürününden yaptırdık Ankara'da iseniz yardımcı olurum bu konuda size

Bagaj havuzu halı değil plastik ve gayet güzel forumdan alan çok arkadaş var aynı ürünü octavia olsun, superb olsun vs. Koku yapmıyor  o kadar sert bir malzemede değil katlanabilme özelliği var tanzikli suyla yıkayın geçer bu konuda örnek olarak resimde attım bagajın tekrardan ekleyim ayrıca özelden atarım isterseniz ürün linkini.

Ürün Resmi:

Buda uygulanmış resim benim araçtaki.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: asdw;594483

Merhaba
Bu konuda paylaşıldı.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=594037#post594037

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: salihank;594493
Allah razı olsun, teşekkürler (kazayı düzelttik sonunda araba sıfır gibi devam :D pasta vs.)

Swat Garage Arac Kaplama ve Cam Filmi Merkezi var Etlik'te işlerini güzel yapıyorlar işçiliği vs. hoşumuza gitti ürün'de almadan önce çok araştırdık ve Llumar markada karar kıldık ve şeffaf cam olan ürününden yaptırdık Ankara'da iseniz yardımcı olurum bu konuda size

Bagaj havuzu halı değil plastik ve gayet güzel forumdan alan çok arkadaş var aynı ürünü octavia olsun, superb olsun vs. Koku yapmıyor  o kadar sert bir malzemede değil katlanabilme özelliği var tanzikli suyla yıkayın geçer bu konuda örnek olarak resimde attım bagajın tekrardan ekleyim ayrıca özelden atarım isterseniz ürün linkini.

Ürün Resmi:

Buda uygulanmış resim benim araçtaki.

kardeşim orada bir haydar var galiba dimi çok güldüm resme ya havuz on numara olmuş