škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Prestige 1.6 TDI ile aranızdayım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar;

Kaç aydır uzun araştırmalar sonucunda bizde Skoda Superb Prestige 1.6 TDI ailesine katılmaya karar verdik kaporamızı yatırdık 1 hafta içerisinde teslim almayı umuyoruz. Passat 1.6 TDI Comfortline ve Superb 1.6 TDI Prestige paketi arasında çok git geller oldu ancak sonunda doğru karar verdiğimizi düşünüyorum Allahın izniyle İnşallah yüzümüzü kara çıkarmaz.

Passat Comfortline + Panoramik Sunroof + Led Ön Farlar (127,000 TL - 129,000 TL) bandında geziyordu fiyatlar bu araca bu parayı verene kadar Superb Prestige dolu bir araca binmek tercih etmemizdeki en büyük sebeblerden birisi yanlız çoğu kişi Passat her kesim tarafından kabul edilen bir araç İşçisi'de, Avukat'da, Hakim'de her kesimden kullanıcı olan bir araç olduğu için altın gibi çok değer kaybetmeden satılabileceğini söylediler bu konuda katılıyorum herkese yanlız benim 3-4 sene binip satıyım gibi bir düşüncem olmadığı için Superb yönelmemizdeki bir diğer unsurda buydu.

Resimler geldikçe paylaşım yapıcam şimdiden herkese Allah Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin .

Yeni Superb Prestige 1,6 TDI 120 PS DSG
Araç Rengi: Şeker Beyazı
Döşeme Rengi: Siyah
Panoramik Sunroof

Not: Alım sürecinde bayiden ne gibi hediyeler isteyebilirim bunlar içinde ufak tefek tüyolar verebilirseniz sevinirim.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.
Şahsen benzer bir karşılaştırma bende yapmıştım. Allah pişman etmesin.
Millet için araba almıyoruz.

Kauçuk paspas verebilirler. Bagaj havuzu çok iyi olurdu. Arka şaft koruyucu plastikte...

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;592563
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.
Şahsen benzer bir karşılaştırma bende yapmıştım. Allah pişman etmesin.
Millet için araba almıyoruz.

Kauçuk paspas verebilirler. Bagaj havuzu çok iyi olurdu. Arka şaft koruyucu plastikte...

Allah razı olsun kauçuk paspas tamamda bagaj havuzu konusunda ikna edemedik Ankara'dayım İstanbul'da aracı teslim alıcam hayırlısıyla gittiğimizde tekrar bir hediye için pazarlık yapıcaz.

Çevrimdışı cibuti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cibuti;592625
kaça aldınız en önemli kısmı atlamıssınız :)

123,600 TL pazarlık bitirdim yeni nesil araç 8 inç bolero vs. Bütün TR bayileri aradım 127,000 TL altında fiyat veren olmadı bu özelliklerdeki bir araç için.

Özellikle tavsiye Ankara'daki malum bayilere kesinlikle uğramayın hem telefondaki ilgisizliği ve bayiye gidip tok satıcıyı oynamaları muazzam imkanınız varsa özellikle İstanbul çevresindeki bayilerden fiyat alın emin olun  Ankara harici her yerden araç alabilirsiniz müşteri ile ilgilenme vs. berbat ötesi özellikle alırsa alır modunda tok satıcılar.
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2016, 18:30:25 Gönderen: salihank »

Çevrimdışı cibuti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cibuti;592628
hayırlı olsun şimdiden. allah kaza bela vermesin.

Amin İnşallah cümlemize.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah hayırlı etsin, ağız tadıyla, sağlıkla binmeyi nasip etsin...

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sakıncası yoksa hangi bayiden aldığınızı sorabilir miyim?

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;592645
Allah hayırlı etsin, ağız tadıyla, sağlıkla binmeyi nasip etsin...

Allah razı olsun

Alıntı yapılan: Mr.Mister;592646
Sakıncası yoksa hangi bayiden aldığınızı sorabilir miyim?

Doğuş Oto / Esenyurt İstanbul

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

22. hafta güncellemesi sonrası prestige pakette 8" ekran, çerçevesiz dikiz aynası ve arka cam sileceği dışında bir değişme var mı? Açılan başlıklara bakıyorum da 22. Hafta öncesi araçlar ile sonrası araçlar arasında bayilerin verdikleri son rakamlarda 5,000-6,000 TL fark var. Bu farkı oluşturan şey nedir?

Bir de buradan şunu anlıyorum, İstanbul bayileri epeyce değişmiş. Çok güzel bir gelişme. Rekabet artıp arabanın satış adetleri ve müşterisi belli oldukça anladılar belki de. Ben de tam tersine İstanbul'dakilerin yüzünden Kocaeli'den almıştım. Doğuş Oto Esenyurt'a da gitmiştim hatta.

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanikoduduko;592669
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

22. hafta güncellemesi sonrası prestige pakette 8" ekran, çerçevesiz dikiz aynası ve arka cam sileceği dışında bir değişme var mı? Açılan başlıklara bakıyorum da 22. Hafta öncesi araçlar ile sonrası araçlar arasında bayilerin verdikleri son rakamlarda 5,000-6,000 TL fark var. Bu farkı oluşturan şey nedir?

Bir de buradan şunu anlıyorum, İstanbul bayileri epeyce değişmiş. Çok güzel bir gelişme. Rekabet artıp arabanın satış adetleri ve müşterisi belli oldukça anladılar belki de. Ben de tam tersine İstanbul'dakilerin yüzünden Kocaeli'den almıştım. Doğuş Oto Esenyurt'a da gitmiştim hatta.

Allah razı olsun. Bende sizin gibi 22. hafta güncellemelerini biliyorum sadece gidince görücez bakalım araç tesliminde.

Pirelli lastikler varmış araçta.

Bayi konusuna gelirsek en ilgili ve alakalı şuana kadar Doğuş / Esenyurt ve İstanbul'daki bayiler en uygun fiyatı verdi ve ilgilendiler. Ankara'da oturmama rağmen bizim burdaki bayiler tok satıcı ve müşteri memnuniyeti sıfır ve bunun yanı sıra ortalama 4,000 TL fark vardı aynı araç için verdikleri teklifler için İstanbul'dan gidip almak daha cazip geldi açıkcası

Çevrimdışı Nyunus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı olsun. Ben de komşu tavsiyesiyle Ankara'dan almayıp Esenyurttan almıştım. Hediye olarak oradaki st Çağatay isimli bir arkadaştan paspas sözü aldık. Güya elinde yoktu Ankara'ya kargolayacaktı. 6-7 ay oldu hala gelen giden bir şey yok :)) "Söz ağızdan bir kere çıkar" Diye bir söz var ama biraz da karakter meselesi tabi ki.

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Samsundan araci gecen hafta aldim paspasi soylemeden koydular zaten rewax paketini 1000 liraya yaptirdim belki daha ucuz olabilirdi hediye olarak bagaj havuzu dedim ama yemedi. 120 bin para vermisken 100 liralik seyler icin bayiyle cok yuz goz olmaya gerek yok bence. Vermezlerse sallayin gitsin netten alirsiniz.