škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Swing teypte ne gbi özellikler var

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yunusyilmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alacağım araçta swing multimedya car peki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yunusyilmaz;593038
Alacağım araçta swing multimedya car peki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Size ne özelliği lazım?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
standart alet işte...cd, mp3, aux, radyo.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın bir çok özelliğini açıp kapataileceğiniz bir menü var. Örneğin gündüz farı, arka silecek, kapı kilitlerinin otomatiği. Araç durumu, lastik göstergesi, start stop durumu green scoure ile sürüş puanı. 3 farklı sürüş(ort hız, skor, süre), (tüketim durumu) var. Yakıt aldıktan sonrayı ve aracı çalıştırdıktan sonraki kayıtları otomatik alıyor. Bunun dışında okuyucuları hızlı ve donma hiç yok. SD ve USB okuyu radio vs gerisi klasik. Ayrıca radyo istasyon logolarını kendiniz kurarak usb nizden özelleştirebilirsiniz.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Swingden bahsediyoruz değil mi? Hani fabialarda olan müzik çalar???
Menü, SD, USB falan yok benimkinde...

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;593092
Swingden bahsediyoruz değil mi? Hani fabialarda olan müzik çalar???
Menü, SD, USB falan yok benimkinde...

burası yeni fabia bölümü kardeş fabia 2 den mi bahsediyordun ?

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;593086
Aracın bir çok özelliğini açıp kapataileceğiniz bir menü var. Örneğin gündüz farı, arka silecek, kapı kilitlerinin otomatiği. Araç durumu, lastik göstergesi, start stop durumu green scoure ile sürüş puanı. 3 farklı sürüş(ort hız, skor, süre), (tüketim durumu) var. Yakıt aldıktan sonrayı ve aracı çalıştırdıktan sonraki kayıtları otomatik alıyor. Bunun dışında okuyucuları hızlı ve donma hiç yok. SD ve USB okuyu radio vs gerisi klasik. Ayrıca radyo istasyon logolarını kendiniz kurarak usb nizden özelleştirebilirsiniz.

Hatlar karıştı sanki :p

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Eray Güler;593101
burası yeni fabia bölümü kardeş fabia 2 den mi bahsediyordun ?

Öyle mi kardeş? yanlış gelmişim dimek...

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;593107
Öyle mi kardeş? yanlış gelmişim dimek...

Allah doğru yoldan ayırmasın :)

Çevrimdışı yunusyilmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

çok teşekkür ederim :)

Çevrimdışı neehot

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Bu bolero ekran ile farkı nedir?

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=186]Engin E.[/MENTION] [MENTION=12462]rsimsek[/MENTION]
Dokunmatik standart gelen yeni neslin ekranlarından bahsediyorum hat doğru :D [MENTION=14004]neehot[/MENTION]
Hocam bolero ekranları kullanmadığımdan farklarını yazamayacağım. En basitinden boyut(swin 5 in. bolero 6,5 inç), bluetooth otomatik radyo logoları gibi özellikler var benim bildiğim. Carplay, geri görüş, sesli komut gibi uyumları da var. Swing ekran basmatiklerin en iyisi diyebileceğim seviyede tepkisi var fakat bolerolar sanırım kapasitif ve çok daha rahat olacaktır kapasitifin kullanımı basmatiğe göre. (belkide aynı teknoloji iki ekranda net bilgim dediğim gibi yok bolero hakkında)