škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2. Araç indirimi var mı?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, 2015 Nisan da aldığım Fabia 1.2 tsi dsg Ambition aracımı geçen hafta sattım.

Önümüzdeki aylarda yada yıl sonu kampanyaları ile yine bir sıfır Fabia 1.2 tsi Dsg ama bu sefer Style paket olarak almayı düşünüyorum.

Bayiler 2. Kez Skoda araç alacağım için indirimi ne kadar yapıyor bu konuda bilgisi olan arkadaşların yorumlarını rica ederim.

Mesela bugünlerde bahsettiğim özelliklerdeki aracı indirimlerle kaça alabilirim sizce?

Teşekkürler..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçenlerde And Skoda'ya gitmiştim. Tam net hatırlayamadım ama yaklaşık 2-3 bin civarında olması lazımdı.

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;593314
Geçenlerde And Skoda'ya gitmiştim. Tam net hatırlayamadım ama yaklaşık 2-3 bin civarında olması lazımdı.

Tamer Hocam cevabın için teşekkürler. Peki bu indirim mevcut indirimlerin üzerine ekleniyor değil mi?

Örneğin liste fiyatı 54900 olan bir aracı ekim kampanya indirimi bayi indirimi vs indirim aldıktan sonra üzerine birde 2. Skoda indirimi olarak 2000 tl daha indirim mi yapıyorlar acaba?

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Şuan fabia için listeden 1k TL indirim var. Üstüne de sadık müşteri indirimi alabilirsiniz. Ancak pazarlık ile sadık müşteri indiriminden çok daha fazla indirim alınabilen durumlar da oluyor.

Mesela yılın son 3 ayı otomotiv sektörü için "kutsal" sayıldığı için değişik kampanyalar ile cazip fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: -CND-;593396
Şuan fabia için listeden 1k TL indirim var. Üstüne de sadık müşteri indirimi alabilirsiniz. Ancak pazarlık ile sadık müşteri indiriminden çok daha fazla indirim alınabilen durumlar da oluyor.

Mesela yılın son 3 ayı otomotiv sektörü için "kutsal" sayıldığı için değişik kampanyalar ile cazip fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Kampanya olarak yapılan 1K gibi indirimlerin bayilerin aylık kota durumlarına göre 2K ları bulduğunu biliyorum ama bu indirimlerin üzerine ek olarak 2K daha sadık müşteri indirimi alabilir miyim onu merak ediyorum açıkçası..

Yarın ilk aracımı aldığım Düzce Skoda Erkur Oto ile görüşeceğim ve alabileceğim son indirim detaylarını buradan paylaşırım.

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com
alabiliyorsunuz tabi ki bayinin satış rakamları çok etkiliyor durumu.
önceki aracınızın ruhsat fotokopisini satmadan önce almışsınızdır inşallah. benden illa istemişlerdi 2. araçta
ama bazı durumlarda arkadaşlar haklı sadık müşteri indiriminin fazlasını normal müşterilere de yapıyorlar.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergunay16;593354
Tamer Hocam cevabın için teşekkürler. Peki bu indirim mevcut indirimlerin üzerine ekleniyor değil mi?

Örneğin liste fiyatı 54900 olan bir aracı ekim kampanya indirimi bayi indirimi vs indirim aldıktan sonra üzerine birde 2. Skoda indirimi olarak 2000 tl daha indirim mi yapıyorlar acaba?

Rica ederim sanırım öğle oluyor. [MENTION=17]crash[/MENTION] görürse yardımcı olabilir onun bu konu hakkında bilgisi vardır.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
daha önce sıfır skoda aldıysanız, verdikleri son fiyattan yüzde 1.5 indirim alırsınız.

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;593497
daha önce sıfır skoda aldıysanız, verdikleri son fiyattan yüzde 1.5 indirim alırsınız.

Bilgi için teşekkür ederim sanırım en net cevap bu oldu.

Bayi ile bugün görüşemedim en kısa zamanda görüşüp sonucu paylaşacağım.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar fabia style paketmi daha dolu yoksa polo comfortline mı? 2 Araçta DSG
Fabia syle 59.600 metalik farkı 900 tl motoru farklı sanırım polo 90 hp fabia 110 hp

Opak olarak bakarsak fabia daha pahalı.

Polo 1.2 TSI BMT 90 PS Comfortline DSG

Model (*4)   Polo 1.2 TSI BMT 90 PS
Motor   1.2 TSI BMT 90 PS
Şanzıman   DSG
Donanım   Comfortline
Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (*1-2-3-8)   60.900,00 TL
Net Fiyat   35.101,40 TL
Ötv (%45) (*5)   15.795,63 TL
KDV (%18) (*5)   9.161,47 TL
Motorlu Taşıtlar Vergisi (*5)   311,50 TL
Trafik - Tescil ve Ruhsat İşlemleri Resmi Bedelleri (*5/6)   249,50 TL
Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Hizmet Bedeli (*7)   280,50 TL
Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (*1/2/3/8)   60.900,00 TL
Kampanyalı Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (*1/2/3/8)   58.100,00 TL

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;593583
Arkadaşlar fabia style paketmi daha dolu yoksa polo comfortline mı? 2 Araçta DSG
Fabia syle 59.600 metalik farkı 900 tl motoru farklı sanırım polo 90 hp fabia 110 hp

Opak olarak bakarsak fabia daha pahalı.

Polo 1.2 TSI BMT 90 PS Comfortline DSG

Model (*4)   Polo 1.2 TSI BMT 90 PS
Motor   1.2 TSI BMT 90 PS
Şanzıman   DSG
Donanım   Comfortline
Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (*1-2-3-8)   60.900,00 TL
Net Fiyat   35.101,40 TL
Ötv (%45) (*5)   15.795,63 TL
KDV (%18) (*5)   9.161,47 TL
Motorlu Taşıtlar Vergisi (*5)   311,50 TL
Trafik - Tescil ve Ruhsat İşlemleri Resmi Bedelleri (*5/6)   249,50 TL
Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Hizmet Bedeli (*7)   280,50 TL
Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (*1/2/3/8)   60.900,00 TL
Kampanyalı Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (*1/2/3/8)   58.100,00 TL

Fabia Hatchback alacak olsam sanırım Polo'yu tercih ederdim şu an. Fabia fiyatları anlamsız zamlandı, ve Polo'ya zam gelmedi.
58,100 TL iyi fiyat.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;593583

1- polo 90 beygir, fabia 110

2- poloda 5 inc ekran var, fabiada 6.5 inc

3- fabiada ön koltuklarin altinda cekmeceli saklama bolmeleri var poloda yok.

4- fabia polodan ic hacim olarak daha genis

5- polo bagaj hacmi 280 lt, fabia 300 lt

tercih senin

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Polo kasa değiştireceği için fiyatı bu seviyede. Sıfır alınmış aracın kısa süre içerisinde eski kasaya dönüşecek olması sizin için sorun değilse polo düşünülebilir.

Öte yandan mqb platformunun farkları bir yana, comfortline polo ile style fabia arasında ciddi bir donanım farkı da var. İdeal kıyaslama için style fabia ile allstar polo fiyatlarını kıyaslamanız daha doğru olacaktır.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergunay16;593354

Yapılacak indirimler;

- Daimi müşteri indirimi
 - Aracın alındığı tarihte ki kampanya indirimi
 - Bayi İndirimi

Bu indirimlerin hepsini kullanabilirsiniz. En azından biz kullandırıyoruz :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;593630
Yapılacak indirimler;

- Daimi müşteri indirimi
 - Aracın alındığı tarihte ki kampanya indirimi
 - Bayi İndirimi

Bu indirimlerin hepsini kullanabilirsiniz. En azından biz kullandırıyoruz :)

Bilgi için çok teşekkür ederim. Bugün Düzce Erkur Oto Skoda bayiisi ile görüştüm. Fiyat çalışıp yarın bilgi verecekler.

Fabia HB 1.2 tsi Dsg Style paket için ay sonuna kadar daimi müşteri indirimi ile sence en düşük be fiyat alabilirim [MENTION=17]crash[/MENTION] hocam?

Şimdiden teşekkürler..