škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangi Akaryakıt markasını kullanıyoruz?

Ziyaretçi · 293 · 156377

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
Gecen hafta accent era kiraladim opetten fulledim iki kere bide sirket sahibi abi tanidikti yarim depoya yakin mazot kaldi arabada teslim ettim gecen yolda gördüm ne yaptin bu arabaya cekisi düzelmis diye sordu kendi isimsiz petrollerden aliyomus ucuz oluyo diye

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende full den alıyorum garanti kartı da aldım geçen gün yakıttan kaynaklı bir sorun olursa karşılıyorlarmıs şu ana kadar da bir sorun yasamadım km olarak da aynı gidiyor. en son depoyla istanbul içi 1021 km yaptım :))

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dizel aracıma hep Total Exellium kullanıyorum. Aynı istasyondan aynı pompadan fulleme yöntemi ile.

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mertozbek;287562
bende full den alıyorum garanti kartı da aldım geçen gün yakıttan kaynaklı bir sorun olursa karşılıyorlarmıs şu ana kadar da bir sorun yasamadım km olarak da aynı gidiyor. en son depoyla istanbul içi 1021 km yaptım :))

Fullden aldığım ilk depoyu henüz bitiremedim.Bu ara soğuk motorla sık sık kısa sürüşlerde yapmama rağmen şehiriçi 1000km yi geçicek gibi görünüyor.

Sadece birisi çekişi düşürüyor demişti,bu konuda başka yorum yapan olmadı.Evhamlandım o mevzuya.Bir sıkıntım yok gerçi ama açıkçası bu ara performans kullanımı da yapmadım.

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;287636
Fullden aldığım ilk depoyu henüz bitiremedim.Bu ara soğuk motorla sık sık kısa sürüşlerde yapmama rağmen şehiriçi 1000km yi geçicek gibi görünüyor.

Sadece birisi çekişi düşürüyor demişti,bu konuda başka yorum yapan olmadı.Evhamlandım o mevzuya.Bir sıkıntım yok gerçi ama açıkçası bu ara performans kullanımı da yapmadım.

walla buradaki yorumlardan sonra 50 tl lik shell GTL aldım ama arada bir performans farkı göremedim. ama 12 litre yakıtla ne kadar farkeder bilmiyorum belki bir kaç depo kullanmak lazım.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya sizce opet eurodiesel mi yoksa shell fuel save mi kullanayım. GTL güzel hoşuma gittide az yakma konusunda birşey söylenmemiş sitede.
-------------------------------------------------

opel33

• Ziyaretçi
Aklın yolu demek istiyorum :)

Aslında Shellde güzel tabiki ama pahalı oluşu ve daha az km yapılıyor olması beni opete itiyor ayrıca petrol ofisinden aldık aracı ilk aldığımız günden beri 15000 bakımından sonra opete geçiş yaptık eskiden 10km hızla giderken 2ye alınca kalkmazken şimdi hiç sıkıntı yaşamıyorum :) Motor 1.3 cdti olunca böyle şeyler oluyor arada :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;289383
Opet ;)

Alıntı yapılan: 06lkn66;289796
bende opet diyorum

Alıntı yapılan: HakanAltunay;289799
O pet :)

Alıntı yapılan: opel33;289802
Aklın yolu demek istiyorum :)

Aslında Shellde güzel tabiki ama pahalı oluşu ve daha az km yapılıyor olması beni opete itiyor ayrıca petrol ofisinden aldık aracı ilk aldığımız günden beri 15000 bakımından sonra opete geçiş yaptık eskiden 10km hızla giderken 2ye alınca kalkmazken şimdi hiç sıkıntı yaşamıyorum :) Motor 1.3 cdti olunca böyle şeyler oluyor arada :)

Bugün farkettimki ciddi fark var GTL ile eurodiesel konusunda,arabanın gidişine %5lik gibi bir katkısı oldu ama yakıt konusunda kötü.GTL yakıtla 3.2 tüketim yakaladım 25km 3.2 ile gittim, eurodiesel olsaydı kimbilir ne olurdu. :)  Depodaki mazot bitti. Şimdi ilk iş opet eurodiesel'e geçicem. :)

Teşekkürler yorumlar için.
-------------------------------------------------

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;292227
Bugün farkettimki ciddi fark var GTL ile eurodiesel konusunda,arabanın gidişine %5lik gibi bir katkısı oldu ama yakıt konusunda kötü.GTL yakıtla 3.2 tüketim yakaladım 25km 3.2 ile gittim, eurodiesel olsaydı kimbilir ne olurdu. :)  Depodaki mazot bitti. Şimdi ilk iş opet eurodiesel'e geçicem. :)

GTL Shell in yakıtı demi?

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;292227

GTL ince bir yakıt, mesafe konusunda diğerlerine nazaran sıkıntılı. Bildiğiniz yurodizel alın kullanın derim :)