škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni Mıtsubıshı lancer için ne dersiniz?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.mitsubishi-motors.com.tr/lancer/index.asp?pg=tasarim
Arkadaşlar bir kaç günden bu yana şu aracın reklamları çok çıkıyor hakikaten baktım en baz versiyonda bile 7 hava yastığı ve esp mevcut.fiyat 35 milyar.octi'den daha donanımlı gibi geldi ama ülkemizde sanki pek rağbet yok gibi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Tasarımını çok beğenirim bunun. Ama o kasada 1.5 109 bg bi motor arabaya o parayı vermem. 35 az değil. 2. el değeride şüpheli bir araç.

Ama MIVEC 143 ps olanı varya... hani şu değişken subap zamanlama olayı, feci yürütür ha makineyi, bide teleflex LPG :lol:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok kalitesiz aksama sahip. mekanik olarak asla yolda bırakmaz. tasarımıda çekici. ama 35000 lira etmez.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İçi, dışı fena değil ama hiç bir zaman Alman estetiğine sahip olamadılar..Bakınca bu araba ben japon-kore arabasıyım diyor..

Motorunun ve sağlamlığının iyi olduğunu düşünüyorum..35.000 TL iyi rakam ideal.Ama gönlümüz başka otomobillerden yana..Japonlardan mesela yeni MAZDA serileri..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;57200
İçi, dışı fena değil ama hiç bir zaman Alman estetiğine sahip olamadılar..Bakınca bu araba ben japon-kore arabasıyım diyor..

Motorunun ve sağlamlığının iyi olduğunu düşünüyorum..35.000 TL iyi rakam ideal.Ama gönlümüz başka otomobillerden yana..Japonlardan mesela yeni MAZDA serileri..
katılıyorum. ayrıca mazda 3 fiyatına göre harika donanıma sahip ve focusla ortak platform olduğu için onun dinamiklerinede sahip. bugne kadar kullandığım en iyi yol tutan japon arabası.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;57210
katılıyorum. ayrıca mazda 3 fiyatına göre harika donanıma sahip ve focusla ortak platform olduğu için onun dinamiklerinede sahip. bugne kadar kullandığım en iyi yol tutan japon arabası.

Bizim burdan geçiyor ara sıra mazda mavi renkli bişey..Her geçişinde rengindenmidir nedir çok dikkatimi çekiyor. Çokta güzel rengi var.Hatta benim Roomiden daha güzel bir rengi var..

Hatta şundan..

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tasarımı çok hoş bir araba hatta 1.5 motor alınıp çakma evo yapılabilir:DFiyat performans konusunda incelemediğim için bi şey diyemeyeceğim.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şunun güzelliğe bakın yahu

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;57310

Önden çok tehlikeli... Ufak bi kazada bile çok parça ister :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;57310

yaw bunun neresi güzel resmen tasarım faciası bu:DDünyada tek araba bu olsa yine pisikletime binerim be:kiki:
zevkler ve renkler tartışılmaz sonuçta:)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Parçası ve servisi çok pahallıdır Mitsubishi'nin.O nedenle tutmuyor,parası olan EVO alıyor zaten hatta EVO yerine Subaru STi tercih eden çok insan vardır,aralarında parça ve bakım masrafı olarak ciddi fark vardır çünkü.Mitsubishi ya ticari alınır ya da Colt gibi nispeten daha basit modelleri,onun dışındakilere yanaşmamak lazım.Buna paralel ikinci elide zordur tabii.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;57333
Parçası ve servisi çok pahallıdır Mitsubishi'nin.O nedenle tutmuyor,parası olan EVO alıyor zaten hatta EVO yerine Subaru STi tercih eden çok insan vardır,aralarında parça ve bakım masrafı olarak ciddi fark vardır çünkü.Mitsubishi ya ticari alınır ya da Colt gibi nispeten daha basit modelleri,onun dışındakilere yanaşmamak lazım.Buna paralel ikinci elide zordur tabii.
:ok::+1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı erdemmm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben 2006 lancer plus aldım. octi 1,4 tsi vardı. attan inip eşeğe bineceğimi düşündüm ama bu lanceri çok sevdim. motor sesi diye bisey yok. aracın içinden dısından tık ses gelmiyor. yakıtı da sehir ici 8 sehir dısı 5,5 lt. kullanması cok eglenceli. tek sorun şu klimayi bir türlü soğuğa ayarlayamadım :) bu lancerlerin kliması nasıl soğuğa geciyor bilen var mı?