škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Kapı korumalıkları resimli (Aliexpress ürünü)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Somunları koruyor birde görünüş olarak daha güzel gözüküyor TSI logosu falanda olunca.
Ayrıca su birikip bu kapı demirlerinin paslanmasını engellediği yazıyor.

Şöyleki bu parçaların birde diğeri var onunda resmini atarım. kapı açılma kapanma kısmındaki somunları koruyor paslanmaya karşı. Birde kapıyı çok az dahi açsanız sabit tutuyor kapı hemen geri kapanmıyor trafikde kullanışlı olabilir.

Görünüş ve koruma olarak güzel bir çözüm 1 dolar fiyatıda :)

Sırada uygulamak istediğim şey Otomatik açılır bagaj uygulaması :)

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben meşhur siteden 15Tl gibi bir rakama almıştım. Güzel görünüyor,  memnunum...

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bulentperu;594317
Ben meşhur siteden 15Tl gibi bir rakama almıştım. Güzel görünüyor,  memnunum...

Evet görünüş olarak güzel duruyor. Aslında alıp denemeyi istediğim çok şey var ama hem kargo süresi uzun oluyor hemde uyarmı uymazmı tam bilemiyor satıcılar. 2016 araçlarda alıp deneyen az olduğu için yoruma bakmak gerekiyor.

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;594335
Evet görünüş olarak güzel duruyor. Aslında alıp denemeyi istediğim çok şey var ama hem kargo süresi uzun oluyor hemde uyarmı uymazmı tam bilemiyor satıcılar. 2016 araçlarda alıp deneyen az olduğu için yoruma bakmak gerekiyor.

Rapid spaceback aracima bu korumaliklarin celik ve uzerinde skoda ablemi olanindan almistim aliekspreten icinde 3m bandi var sokup yapistiriyon 1 senedir dusmedi emniyet kemerlerine skoda yazili yastik gibi seylerdende aldim bu siteden kapi esik citalarinida burdan aldim rapid yaziyo sorunsuz kullaniyom

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba;

Aşağıda linklerini paylastıgım ürünlerin hepsini Aliexpressten getirttim ortalam 20 günde geldi ve hepsi sorunsuz uygulandı araca gayet kaliteli ucuz ve mükemmel uyumludur kendim aracıma taktım Fabia 1.2 TSI Style 2016.

Kapı eşiği çitaları;
https://tr.aliexpress.com/item/Free-shipping-2008-2009-2010-2011-2012-2013-2014-Skoda-fabia-special-welcome-pedal-steel-door/1911276496.html?spm=2114.13010608.0.0.bPBwoa&detailNewVersion=&categoryId=200000670

Manual pedal seti (aynı ürünün otomatigini de seçebiliyorsunuz)

https://tr.aliexpress.com/item/Newest-Stainless-Steel-Gas-Brake-Pedal-MT-AT-Pedal-For-Seat-Ibiza-6K-6L-6J-Skoda/32296350830.html?spm=2114.13010608.0.0.bPBwoa&detailNewVersion=&categoryId=200000241

VRS Logo arka yapıştırma ve mazgal logo

https://tr.aliexpress.com/item/high-quality-VRS-RS-front-grill-emblem-sticker-Auto-Badge-for-Skoda-Fabia-Octavia-MK2-Rapid/32550000400.html?spm=2114.13010608.0.0.bPBwoa

Ama arkadaşın uyguladığı kapı içi bu korumalar farklı forumlarda ve bu forumda da tartışılmış olup amacı dışında zararı mevcuttur. Bu kapı içindeki kilitlere dışarıdan su girişi en fazla kapı acıkkan yagmur ile ya da yıkama sırasında tazikli su ile olur. Her ikisinde de koruma olsun olmasın buralar kaçınılmaz ıslanır yani su teması kesindir. Fakat bu korumalar içerdeki suyun biranönce kurumasına engeldir ve iç kısmın daima nemli kalmasını sağlar bu nedenle paslanmayacak yer daha çabuk paslanır. Deneyip birebir tecrube etmiş arkadaslar vardır. Takdir sizin.

Saygılarımla.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam merhabalar,

Pedalların uygulaması kolaymı takılması ?

VRS logosu gereksiz bence ama kapı içi çıtalar güzelmiş.
Pedallarından bende şikayetciyim cır cır ses yapıyor ayakkabıdan.

Kauçuk pedal takmayı düşünüyorum krom destekli olanlardan.

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dün Kadıköy stadının altındaki Skoda'ya gittim. Bardaklığın yerine konan multimedya tutacağı vardı almak istediğim. Yetkili, şu an aksesuar satışı yapmıyoruz maalesef tadilattayız teknik destek veremiyoruz dedi. Böyle saçmalık mı olur multimedya tutacağınının servisle ne işi olur veriyim parasını alayım dedim yok 2 ay sonra beyfendi dedi. Kilometre yapıp benzin harcadığıma yandım resmen. Çamurluk da vardı onları da alacaktım ne güzel :(

Ek: Bu arada aksesuar ile ilgili genel bi konu yoksa yapalım derim beyler. He aksesurları paylaşalım hem de aracınıza uyguladığınız görselleri. Derli toplu bi konu yok sanırım. Kendi açımdan söylüyorum böyle bir konu ve içeriğini hakkaten ihtiyacım var.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Firzen;594477
Dün Kadıköy stadının altındaki Skoda'ya gittim. Bardaklığın yerine konan multimedya tutacağı vardı almak istediğim. Yetkili, şu an aksesuar satışı yapmıyoruz maalesef tadilattayız teknik destek veremiyoruz dedi. Böyle saçmalık mı olur multimedya tutacağınının servisle ne işi olur veriyim parasını alayım dedim yok 2 ay sonra beyfendi dedi. Kilometre yapıp benzin harcadığıma yandım resmen. Çamurluk da vardı onları da alacaktım ne güzel :(

Ek: Bu arada aksesuar ile ilgili genel bi konu yoksa yapalım derim beyler. He aksesurları paylaşalım hem de aracınıza uyguladığınız görselleri. Derli toplu bi konu yok sanırım. Kendi açımdan söylüyorum böyle bir konu ve içeriğini hakkaten ihtiyacım var.

Yapalım hocam evet uygulamalı resimleri koyarız linkini fiyatını koyarız. İsteyen alır istemeyen sadece bakar fikir edinir.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;594506
Yapalım hocam evet uygulamalı resimleri koyarız linkini fiyatını koyarız. İsteyen alır istemeyen sadece bakar fikir edinir.

Beyler Aksesuar ile ilgili güzel bir konu başligi var. Fabia küçük dokunuşlar adi altinda bir konu var.

VRS logosu benim Bolero ekranda cikiyor (gizli ozellikleri actirdigimda onu da yaptirmistim), ben arkaya degil sag yana çamurluga koydum, digeri mazgalda. Yapip görmeden gereksiz demenizi önermem gercekten dis gorunuse ayri bir hava katiyor. Pedallarin uygulamasi icin youtube da bir video var izlemenizi tavsiye ederim. Suan link paylasamiyorum ama Fabia pedal krom pedal seti uygulama şeklinde yazarsaniz cikar sanirim. Ben fren ve debriyajin altina ufak parcalar halinda belli noktalarina cift tarafli bant ekledim ne olur ne olmaz dite acayip saglam oldu asla kayma yerinden oynama falan yok. Takmasi icin uzun bir tornavidadan yardim alin bazi koseleri hafifce kaldirarak takiyorsunuz kolay oluyor. Çatal arkasi falan da olur.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Firzen;594477

Dostum o baktigin icat İphone Plus ve S Plus icin kucuk, Samsung Note lar icin de kucuk haberin olsun. Ben de cok aradim ama kucukmus benim icin. Eger senin tel boyutu daha kucukse bak bu forumda Aksesuar bolumunde Yüncüler oto ile irtibata geç onlarda var kargolarlar sana namert iz bilmez bayiler ile ugrasma. Yünculer oto da bayidir amabu forumun kurucularindan ve sponsorlarindan.

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;594540
Dostum o baktigin icat İphone Plus ve S Plus icin kucuk, Samsung Note lar icin de kucuk haberin olsun. Ben de cok aradim ama kucukmus benim icin. Eger senin tel boyutu daha kucukse bak bu forumda Aksesuar bolumunde Yüncüler oto ile irtibata geç onlarda var kargolarlar sana namert iz bilmez bayiler ile ugrasma. Yünculer oto da bayidir amabu forumun kurucularindan ve sponsorlarindan.

Teşekkür ederim hocam bende iphone 6 var gittiğimde denedim ve oturdu. Uzun süredir aklımdaydı almak. Yüncüler otoya özel mesaj attım almak istiyorum diye ama geri dönüş olmadı hiç. Yarın sultanbeyli deki bayiiye gideceğim bir de orda var mı bakayım.

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Firzen;594541
Teşekkür ederim hocam bende iphone 6 var gittiğimde denedim ve oturdu. Uzun süredir aklımdaydı almak. Yüncüler otoya özel mesaj attım almak istiyorum diye ama geri dönüş olmadı hiç. Yarın sultanbeyli deki bayiiye gideceğim bir de orda var mı bakayım.

bende ona bakmıştım, başta güzel bir düşünce gibi geldi ama öncelikle bardaklığı yokediyor ve telefonun alt yarısı da gözükmüyor. navigasyon falan kullanırken sıkıntı yaratır gibi gelmişti. babamın aracına universal vir telefon tutacağı aldık. şu an bana göre dünyanın en iyi telefon tutacağı. ürünün adı ttec easydrive. acayip kullanışlı bir alet. babamda 6s plus var, onun bile ağırlığını çok büyük bir rahatlıkla taşıyor. 2 parçadan oluşuyor. mıknatıs ve metal plaka. bir tarafı çift taraflı bantla kaplı metal plakayı telefonunuzun arkasına ya da kılıfınızın içine yapıştırıyorsunuz(istediğinizde zarar vermeden çıkarılabiliyor, siyah ve beyaz olmak üzere 2 küçük 2 büyük boy plaka çıkıyor içinden). mıknatısı ise havalandırma ızgarasına tutturuyorsunuz (çok iyi tutunuyor) . telefonu mıknatısa yaklaştırdığınız anda yakalıyor telefonu. ister dikey, ister yatay koyun telefonu siz uzanıp alana kadar öylece kalıyor. hemde yer kaplamıyor. ürün çapı serçe parmağınızın son 2 boğumu kadar ve telefonu yakalayınca zaten gözükmüyor. örnek bir link paylaşıyorum.

http://urun.n11.com/telefon-tutucu/ttec-easydrive-universal-arac-ici-telefon-tutucu-P115589720?cid=604001&gclid=CL-5up3k_M8CFaEW0wodSicDLw&gclsrc=aw.ds

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Eray Güler;594570
bende ona bakmıştım, başta güzel bir düşünce gibi geldi ama öncelikle bardaklığı yokediyor ve telefonun alt yarısı da gözükmüyor. navigasyon falan kullanırken sıkıntı yaratır gibi gelmişti. babamın aracına universal vir telefon tutacağı aldık. şu an bana göre dünyanın en iyi telefon tutacağı. ürünün adı ttec easydrive. acayip kullanışlı bir alet. babamda 6s plus var, onun bile ağırlığını çok büyük bir rahatlıkla taşıyor. 2 parçadan oluşuyor. mıknatıs ve metal plaka. bir tarafı çift taraflı bantla kaplı metal plakayı telefonunuzun arkasına ya da kılıfınızın içine yapıştırıyorsunuz(istediğinizde zarar vermeden çıkarılabiliyor, siyah ve beyaz olmak üzere 2 küçük 2 büyük boy plaka çıkıyor içinden). mıknatısı ise havalandırma ızgarasına tutturuyorsunuz (çok iyi tutunuyor) . telefonu mıknatısa yaklaştırdığınız anda yakalıyor telefonu. ister dikey, ister yatay koyun telefonu siz uzanıp alana kadar öylece kalıyor. hemde yer kaplamıyor. ürün çapı serçe parmağınızın son 2 boğumu kadar ve telefonu yakalayınca zaten gözükmüyor. örnek bir link paylaşıyorum.

http://urun.n11.com/telefon-tutucu/ttec-easydrive-universal-arac-ici-telefon-tutucu-P115589720?cid=604001&gclid=CL-5up3k_M8CFaEW0wodSicDLw&gclsrc=aw.ds

Ürünü biliyorum aliexpressde de mevcut bence de gayet başarılı ama bazı kişilerin kasislerden veya çukurlardan geçerken ağır telefonları taşıyamadıgını havalandırmanın kafasının düştüğünü belirtmişler ama ne doğruluk payı var bilmiyorum. Ben bildiğin migrostan 6tl ye aldığım mıknatıslı yine havalandırmaya bağlanan icadı kullanıyorum acayip başarılı tavsiye ederim. Bence de Skodanın bu tutcaktaki ürünü çok etkin olmayabilir ama tabiki zevk ve fonksiyonluk beklenti meselesi