škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Škoda Octavia 1.4 TSI Siparişi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tolgadevrim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle herkese iyi forumlar. 20 Ekim 2016 günü Avek'ten Škoda Octavia 1.4 TSI Style sipariş ettik. Aracın gelmesi Aralık ayının son haftasını bulacak. Ben de tesadüf ki bu ay askere gidiyorum. Babam aracı teslim alacak onda bir sorun yok ancak bilen abilerime şunu sormak istiyorum. Aracı aldığımız anda APP plaka, Spoiler eklemek veya o tarz şeyleri soruyorlar sanırım. Burada tam olarak ne sorduklarını sizden öğrenmek istiyorum ben de ona göre babama neler yapılmasını istediğimi söyleyeceğim. Örneğin VAGCOM'u Avek yapıyor mu? Bu konu hakkında bilgi verir misiniz?

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizde APP plakayı aracı teslim almadan önce trafik işlemleri yapılacağı zaman telefonla arayıp sormuşlardı ister misiniz diye bizde teyit etmiştik. Vagcom olayına gelince bildiğim kadarıyla istanbulda hiçbir bayi bu işi bilmiyor(yapmıyor) veya bilse de bulaşmıyor. Eğer vagcom yaptırmayı düşünüyorsanız -bilemiyorum babanız yaptırabilecek durumda mı- ancak maltepe ender elektronik işin ehlidir bende aracı aldıktan sonra oraya yaptırdım öneririm. Tavsiyem her ikisini de avek'e sorun en azından APP plakayı aracı teslim almadan onaylatın ona göre yaptırsınlar :)

Çevrimdışı tolgadevrim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msami;594779
Bizde APP plakayı aracı teslim almadan önce trafik işlemleri yapılacağı zaman telefonla arayıp sormuşlardı ister misiniz diye bizde teyit etmiştik. Vagcom olayına gelince bildiğim kadarıyla istanbulda hiçbir bayi bu işi bilmiyor(yapmıyor) veya bilse de bulaşmıyor. Eğer vagcom yaptırmayı düşünüyorsanız -bilemiyorum babanız yaptırabilecek durumda mı- ancak maltepe ender elektronik işin ehlidir bende aracı aldıktan sonra oraya yaptırdım öneririm. Tavsiyem her ikisini de avek'e sorun en azından APP plakayı aracı teslim almadan onaylatın ona göre yaptırsınlar :)

Cevap için teşekkür ederim hocam. APP plaka için zaten söylemişlerdi ücretiyle birlikte ona tamam dedik ama onay alacağım sizden araç geldiğinde demişti. Onda problem yok ama VAGCOM işini asker dönüşü yapacağım artık, dediğin yere giderim abi.

Çevrimdışı osamanos

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Araci teslim alırken bayide boya kontrolü yaptırın 0 araclar da boyalı olabiliyor.

Çevrimdışı aksoyhk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun aracı nekadara aldınız opsiyonları varmı renk bilgisi verebeilirseniz sevinirim

Çevrimdışı y.tekin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: osamanos;595176
Araci teslim alırken bayide boya kontrolü yaptırın 0 araclar da boyalı olabiliyor.

Ülkemizde geldiğimiz son nokta işte. Sıfır araç diye güvenip alıyoruz onda bile neler çıkıyor karşımıza. Sizde haklısınız.

Hayırlı olsun şimdiden. Allah kaza bela vermeden binmeyi nasip etsin.