škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni fiyat listesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabiş;598753
Benim bakis açım ilginc geliyor insanlara herkes sizin gibide saygili davranmiyor hemen bi siyasi tartismanin icine girip olay büyüyor insallah oyle biri çıkıp büyütmez olayi :) anafikir mazdayi ciddi ciddi dusunmemdi aslinda ama butcem su an el vermiyor :)

Mazda'nın hangi modeli hocam ? Ben de bir ara mazda 3 düşünmüştüm

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabiş;598753
Benim bakis açım ilginc geliyor insanlara herkes sizin gibide saygili davranmiyor hemen bi siyasi tartismanin icine girip olay büyüyor insallah oyle biri çıkıp büyütmez olayi :) anafikir mazdayi ciddi ciddi dusunmemdi aslinda ama butcem su an el vermiyor :)

Ben her görüşe saygılıyım. Sadece çok şaşırdım onu dile getirmek istedim siyasi tartışmaya açık bir konu o yüzden kısa tuttum.

Konumuza dönersek özellikle mazda 3 lerin tasarımını çok beğeniyorum bende :ok:

Çevrimdışı Fabiş

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;598754
Mazda'nın hangi modeli hocam ? Ben de bir ara mazda 3 düşünmüştüm

Mazda 3 butceme daha yakin ve sevdigim bi arac son zamanlarda da cx 3 cok cekici gelmeye basladi dizel sevmesemde param olsa düşünürüm :)
Alıntı yapılan: Corvette.;598755
Ben her görüşe saygılıyım. Sadece çok şaşırdım onu dile getirmek istedim siyasi tartışmaya açık bir konu o yüzden kısa tuttum.

Konumuza dönersek özellikle mazda 3 lerin tasarımını çok beğeniyorum bende :ok:

Cok haklısınız bende cekinerek yazıp kisa tuttum :) mazda 3 hb ler ozellikle cok çekici geliyor bide dedigim gibi cx 3 guzel olmus :)

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bencede siyasete kaymamali konu. Asil sebebi herseyin siyaset orasi kesin gerçi... Dolar ve euronun dalgalanmasi da, yapilan otv zammi da.. siyaseti tartissak ta tartismasak ta bu zamlari yapan yapiyor. Olan hep 3 kurusu bir araya getirip basini sokacak bir ev veya en ucuzundan araba almaya calisana oluyor. Zenginin parasi zaten var. 500 bin tl ye araba alacak adam tuh be arabam 550 bin oldu simdi nasil alicam diye kara kara dusunmuyorki... Zaten sirketim var vergiden dusuyorum diyor. Olan alt-orta kesime oluyor hemde herzaman.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siyaset Fabiş nickli arkadaşın başını yaktı sanırım, Admin'in hiç acıması yok. Forumdaşımızın uzaklaştırılmasının sebebi tam olarak nedir acaba Admin?. Forum kurallarında neyi ihlal etti arkadaşımız?

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;598770
Siyaset Fabiş nickli arkadaşın başını yaktı sanırım, Admin'in hiç acıması yok. Forumdaşımızın uzaklaştırılmasının sebebi tam olarak nedir acaba Admin?. Forum kurallarında neyi ihlal etti arkadaşımız?

Evet biraz ben de merak ettim açıkçası. Enes arkadaş Mazda sevdiği için mi yoksa siyasetten mi uzaklaştırıldı veya başka bir konuda kural ihlali mi yaptı?

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar, ustuste yapilan zamlar ve sifir faiz kredinin tutarinin dusurulmesi sebebiyle fabia alma ihtimalim cok dusmustu, bende tesadufen bir renault bayiisine uğradım ve clioyu inceledim ve 24 bin tl ye 12 ay sifir faiz olanagi oldugundan tercihimi bu yonde kullandim, aracimi dun teslim aldim. Fabianin ferah ortami bu aracta yok ve arka diz mesafesi daha kisitli bunu soylemem gerek. Aldigim arac 1.2 turbo 120hp ve 6 ileri Edc otomatik sanzimanla biraraya getirilmis bir arac. Fabiayi cok istedik ancak ben aralik basinda birakin yeni kampanyayi, yeni zam geleceginden korktugum icin biraz da bu araci almak zorunda kaldim diyebilirim. Fabia 61 bin tl ye gelirken bu arac 66 bin tl ye geldi(kredi masrafi bin tl.)arac pahali geldi. (Bana sorarsaniz ederi 57-58 bin max). Neticede mecbur kaldik. Fabiayla kiyas konusuna gelirsek aralarinda ufak tefek farklar var. 0-100 degerleri birebir ayni. Abs esp standart ama fabiada ekstradan xds vardi. Bu aracta on arka park sensoru ve geri gorus kamerasi mevcut(park asist paketli vardi onu aldik), hiz limitorune ek olarak hiz sabitleme de mevcut clioda. Mirrorlink yok, olsa guzel olurdu. Sanziman gecisleri bir dsg degil ama akici denebilir(konfor odakli diyebilirim). Ekran 7inch ve navigasyon mevcut. İc aksam kalitesine gelirsek on gogus yumusak bir dokuya sahip. Fabiada sertti biliyorsunuz. Kol dayama bu aracta da yukseklik ayarli ancak koltuga bagli oldugundan hafif saga sola esniyor ve kalite algisini dusuruyor. Trim seslerini ilerleyen km lerde anlayacagiz. Katlanir yan aynalar mevcut. Anahtarsin giris cikis ve calistirma mevcut. Farlar on arka full led ve aydinlatmasi guzel.. Yolcu koltugunda yukseklik ayari yok her iki koltuktada bel destek ayari yok. Bunlar olsa iyiydi. Lastik olculeri 195 55 16 oldugundan fabia 16 inclige gore daha cok ve uygun fiyatli lastik bulunabiliniyor.

Simdi imkanim olsaydi ben yine fabia derdim ancak ekonomik durumlar bu araca yonlendirdi bizi. Kiyastaki amac kesinlikle ne fabiayi ne de clio yu ovmek ya da yermek degildi. Sorarsaniz benim size onerim yine fabia olurdu. Clioda guzel arac ancak bu paralar verilmemeli diye dusunuyorum.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ah be müdür.. seni de aramızda görmek isterdik ama kader utansın. Allah kaza bela vermesin güvenli suruşler dilerim. Ne yani simdi Renault foruma mi gidecen?. Kalsaydin dsg sorunları skoda zamlarini konusurduk ne guzel:((

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
@Eray Güler,

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Clio da güzel araç en azından parçası bol aksesuarı bol :ok:

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yok hocam ya renault forumuna gitmeye gerek yok. Annemde ayni motor ve sanzimanli leon oldugundan (onu da kullaniyorum) daha uzun uzun yazariz burada. :)

Cem kardes, aracib heryerine baktim ne yapabilirim diye... Bir tek anten ucunu kisa tip olanlariyla degistirebilirim diye dusundum. Dis gorunus te adamlar yapilabilecek herseyi yapmis ;)

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Eray Güler;599153

Cem kardes, aracib heryerine baktim ne yapabilirim diye... Bir tek anten ucunu kisa tip olanlariyla degistirebilirim diye dusundum. Dis gorunus te adamlar yapilabilecek herseyi yapmis ;)

Haklısın valla araç zaten spor görünümlü pek birşey yapılcak bir tarafıda yok :)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13886]Eray Güler[/MENTION] seni de aramızda görmek isterdik gerçekten. Kısmet olmadı. Belki başka zamanda başka yerde olur. Kazasız belasız sürüşler dilerim, hayırlı olsun =)

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;599192
[MENTION=13886]Eray Güler[/MENTION] seni de aramızda görmek isterdik gerçekten. Kısmet olmadı. Belki başka zamanda başka yerde olur. Kazasız belasız sürüşler dilerim, hayırlı olsun =)

Hocam fabia buluşması olursa beni de çağırın. gelirim hem sohbet muhabbet olur hem de karşılıklı araçları kullanır deneyimleriz. ;) bir yere gittiğim yok yine yazmaya devam edeceğim buradan :) fabia sahibi değiliz diye fabia sever olmayı da bırakmadık ya :)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizinle kader ortağı idik  [MENTION=13886]Eray Güler[/MENTION] Bey. Bekledik bunca zaman. Şaka bir yana, hayırlı uğurlu olsun. Fabia Combi'den önce ben de Clio'nun station olanına bakmıştım. İçi hoşuma gitmemişti. Yoksa motor ve şanzıman benzer.
Benim anlamadığım bir nokta da vergi indirimi olmadığı halde Clio'ların fiyatları ucuzladı. Değişik bir satış stratejisi geliştirdi. Bu arada Renault bu hafta ya da önümüzdeki hafta tüm modellere %3, 2017 de de %12 zam yapacakmış. Satış Müdürü arkadaşım söyledi :)
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2016, 03:50:40 Gönderen: Bilgic »

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
araç zaten çok pahalı hocam, eğer bu indirimli hali ise bu haliyle sattıklarına şükretsinler :) fabia dururken bu alınmaz normal şartlarda zaten. Clio kötü araç demiyorum aksine gırtlak donanım var ancak bu araca bu fiyat pahalı diyorum sadece... bir de çok ilginç bir ayrıntı farkettim, ön çamurluklar plastik malzemeden yapılmış. güvenliğe bir eksisi olduğunu sanmıyorum ancak ilginç geldi... aynı durum megane larda da geçerli...