škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni fiyat listesi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlvaroFabia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: -CND-;601204
Aynı isim altında renk seçeneği hem metalik hem de opak olamıyor zaten. Eğer aynı tonda hem metalik hem opak renk seçenekleri varsa mutlaka farklı farklı adlandırılır ki karışıklık olmasın.

Aşağıdaki katalog ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere bir adet yeşil seçenek var. O da metalik. Hesaplama yaparken metalik boya farkını da dikkate almanız gerekiyor.

Tamamdır o zaman biraz daha netleşti. 700 TL civarı falandır metalik renk farkı onu da dahil etmem lazım.:ok:

Edit: Altta siz de yazmışınız fiyatları, sonradan gördüm.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AlvaroFabia;601196
Metalik boya değil Ralli Yeşili.
Diğer ekipmanlar da:
Cam Tavan 2700 TL
CC 500 TL

Şu an hani hiçbir şey yapmadan 64100 TL olması lazım gibi fiyatın.

Ralli yeşili metalik boya sınıfına giriyor. Siz o fiyata ₺ 900 daha ekleyin :)

En son ₺900 idi, ancak listeden kaldırılmış fiyat.

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bana da en basta oyle demislerdi arac satildiktan sonra odeniyor diye.. gecen gittim arac yeni girmisti gumrukten vazgectigimi soyledim. Hesap numarasi verdiler cumartesiydi.. pazartesi gunune yetmis olur dendi ve o sekilde de oldu. Aracin satisini beklemediler bende. Hatta ne deseniz haklisiniz falan dediler 5 defa zam yaptiniz diyince. Bizim elimizde de olan bir durum degil dediler hakli olarak.. neticede ben vazgecmistim artik... Ama geri odemede sikinti yasatmiyorlar. Zaten verdiginiz 1000 tl parayi bnm tahminim faize koyuyor dogus oto 2 ayda ne getirirse... Senden bin benden bin oburunden bin toplayinca cok buyuk paralar ediyor. 300 araclik siparisi olsa 300 bin tl nin 2 aylik getirisi 2-3 kisinin maasini oder nerden baksaniz orda ;)

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1000 TL kapora fazla bence ben 200 TL verdim, Hatta ne verirsen dediler 100 de versem olurdu. Doğuş otomu en az 1000 TL olacak diyor ?

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
En az 1000 kabul ediyorlar. Belki tanidik falan varsa daha az verebilirsiniz ama bildigim kadariyla en az 1000 eger cok spesifik bir arac topladiysaniz 2-3 bini bulabiliyormus. Ne bileyim arac 60 bin tl standart ama herseyi ekletirseniz ve 70 bine gelirse... cam tavanindan kessy sistemine kadar spor direksiyonuna kadar.. ozaman 2-3 bin isteyebilirler kapora olarak... adamlarin insafina kalmis

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün sordum
metalik renk 61.500
Beyaz olursa 60.500 dediler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatlar güncellendi yine 58.100 manual 63.800 otomatik.. Ulan nereye gidiyor bu fiyatlar nasıl iştir anlamadim. Eylul 1 aldigim araba 49.300tl, 1 ocak liste fiyati 58.100, hadi 3000 indirim yapsalar 55000. 4 ayda 5700tl nasil iştir arkadaş.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sıfır araba alabilmek artık giderek imkansızlaşacak..ÖTV artışı olmamasına rağmen 1 senede Fabia nın fiyatı 10 bin lira arttı..ÖTV artışı olanları söylemiyorum bile..

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gerçekten zamlar anlamsızlaştı iyice. 2016 içerisinde kurdan dolayı artışları anladık ama bu son zam anlamsız olmuş. Bir de Rapid'e ₺ 200 zam yapmışlar gördüğüm kadarıyla Fabia'ya ₺ 900.
Köprülere %48, otoyola da %15 zam gelmiş. Aramızda maaşlarına bu kadar zam alabilecek olan var mı?

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ekonomi o kadar kötü ki zamı bırakın işten çıkarılmadığımıza şükrediyoruz. :)

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;603559
Gerçekten zamlar anlamsızlaştı iyice. 2016 içerisinde kurdan dolayı artışları anladık ama bu son zam anlamsız olmuş. Bir de Rapid'e ₺ 200 zam yapmışlar gördüğüm kadarıyla Fabia'ya ₺ 900.
Köprülere %48, otoyola da %15 zam gelmiş. Aramızda maaşlarına bu kadar zam alabilecek olan var mı?

Hiç konuşulmasa da tarihimizin en büyük ekonomik kriziyle karşı karşıyayız resmen. Maaş alabildiğimize şükredecek duruma geldik neredeyse.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] [MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION] Dediğiniz gibi ekonomi çok kötü durumda. Sonumuz hayrolsun :(

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] Ben de yeni gördüm. Dehşet artmış fiyatlar. Poloyu epey sollamış. 3 ay önce 56000'e aldığım araç şu an en iyi indirimli fiyat teklifi ile 63500 TL'ye alınabilir, o da bayi bulursanız. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim!

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adviser;603748
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] Ben de yeni gördüm. Dehşet artmış fiyatlar. Poloyu epey sollamış. 3 ay önce 56000'e aldığım araç şu an en iyi indirimli fiyat teklifi ile 63500 TL'ye alınabilir, o da bayi bulursanız. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim!

66.900 mu [emoji33]

Gerçekten üzülsem mi sevinsem mi bilemediğim dediğiniz doğru
Türkiye'de gerçekten araba alınacak tat kalmadı bu nedir !!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi