škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

şu tarz bir telefon arıyorum.

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tarz derken neyi kast ettiğinizi anlayamadım açıkçası. Dokunmatik ekran vb. özellik istiyorsanız 200 liraya bir windows mobile işletim sistemli cep bilgisayarı almanız mümkün.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;58083
Bu tarz derken neyi kast ettiğinizi anlayamadım açıkçası. Dokunmatik ekran vb. özellik istiyorsanız 200 liraya bir windows mobile işletim sistemli cep bilgisayarı almanız mümkün.
şu tarz olanları kastediyorum.zira sundukları özellikler,şık duruşu,zerafet gerçek bir ipod gibi duruşu olması.
http://www.efiyat.com/urun.jsp?N=digiphone-dg67-cep-telefonu-telefon-mobile-phone-mobil-cell-phones&U=142606
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zerafet? Zerafet için alacaksanız hiç düşünmeyin alın. Ancak daha ilk bakışta bir ayfon olmadığı açıkça belli oluyor.

Ayrıca ne bir program yüklenebilir ne de başka birşey. Wifi ile internete girip sitelere login olamamak mı istersiniz yoksa çıldırtan dokunmatik ekran mı? Millet 3g ile ayda 10 lira verip internet üzerinden gayet net TV izlerken çok afedersiniz amele gibi o koca antenin telefonun bi tarafından çıkartıp etrafa hışırtılar yaymak mı ? Yoksa arada bir kayıt dışı durma düşmesini mi (faturalılarda bile var bu sorun!).

İşte bu süper özellikleri için alacaksanız elbette alın güle güle kullanın.

Yoksa bana kalırsa parayı çöpe atmaktan başka birşey değil.

Çevrimdışı Quaeng

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://www.hepsiburada.com/samsung-s5233w-star-wi-fi-2-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepsams5233w#tablnk

http://www.hepsiburada.com/samsung-s5233-star-2-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepsams5233#tablnk

Telefonları incelemedim ama şık ve zarifler ayrıca samsung marka. Belli bir kalite sözkonusu. Birinde Wi fi var diğerinde yok, fiyatları da çok yüksek değil ama araştırılırsa başka telefon da bulunabilir.
Bende samsung un 3g li bir modeli var. U800, güzel ve kullanışlı bir telefon fiyatı da fena değil. 3g özelliğini kullanmadım, kullanacağımı da sanmıyorum açıkcası. Amaca yönelik modelleri incelemek daha hoş olur.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Quaeng;58134
http://www.hepsiburada.com/samsung-s5233w-star-wi-fi-2-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepsams5233w#tablnk

http://www.hepsiburada.com/samsung-s5233-star-2-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepsams5233#tablnk

Telefonları incelemedim ama şık ve zarifler ayrıca samsung marka. Belli bir kalite sözkonusu. Birinde Wi fi var diğerinde yok, fiyatları da çok yüksek değil ama araştırılırsa başka telefon da bulunabilir.
Bende samsung un 3g li bir modeli var. U800, güzel ve kullanışlı bir telefon fiyatı da fena değil. 3g özelliğini kullanmadım, kullanacağımı da sanmıyorum açıkcası. Amaca yönelik modelleri incelemek daha hoş olur.
2 linkin 2  side aynı sanırım ama hem 3g yok hemde wi-fi yok.olanlarıda anormal fiyat.olanlarından 2.ele düşmesini bekliyeceğiz artık.:hanz:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bugün samsung'un dokunmatik ekranlı wifi li ve wifisiz cihazlarını inceledim.Dokunmatik ekranları çok güzel yapmışlar.Hemde 350 den başlayan fiyatlarla satıyorlar.Youtube falanda izlenebilmesi için programda koymuşlar..Ben beğendim açıkçası.Bir sürüde renk seçeneğide var..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu konuyu niye bu kadar geç görmüşüm ya :)

Düşündüğünüz telefonlar için tek kelime söylüyorum SAKINNNN.

Şimdi içinden; bizde biliyoruz iyisini ama çok para diyorsundur, ama gerçekten çok pişman olursun, 1-2 hafta sonra telefonu duvara vurasın gelir :) Bi kere çıkardığı sesler seni kalabalık bir ortamda rezil etmeye yeter :) Temiz ikinci el bir telefon al ama sakın çin malı telefonlardan alma. Ya IPhone al ya da Windows Mobile işletim sistemli bir cihaz al.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tarz olarak iphon gibi dokunmatik ve wifi veya 3g olsun diyorum.msn ve windows olsun diyorum.3 yıl önce 300 tl ye aldığım samsung e 730 2.el bu gün 30 tl onun için bu tlfonlara verilen sermayeye yazık olmasın diyorum.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2,5 yıl önce 275 e aldığım O2 XDA Atomu bu akşam 200 e sattım.

Ancak dediğiniz gibi özellikleri barındıran bir telefon olarak HTC TYTN II geliyor aklıma. 2. eli 400 den başlar.

Hem klavye var hem çift işlemci var hem 3G var hem görüntülü konuşma var hem wi-fi var. Daha ne olsun?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;58301
2,5 yıl önce 275 e aldığım O2 XDA Atomu bu akşam 200 e sattım.

Ancak dediğiniz gibi özellikleri barındıran bir telefon olarak HTC TYTN II geliyor aklıma. 2. eli 400 den başlar.

Hem klavye var hem çift işlemci var hem 3G var hem görüntülü konuşma var hem wi-fi var. Daha ne olsun?

Güzel cihaz..Ama hocam bu tip cihazları kullanırmı?Daha pratik bir telefon ister diye sanıyorum.Yanılıyorummu?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Saydığı özellikleri düşününce (içinde WM de var ;) ) bundan başka seçenek düşünemiyorum :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;58332
Güzel cihaz..Ama hocam bu tip cihazları kullanırmı?Daha pratik bir telefon ister diye sanıyorum.Yanılıyorummu?
gökhan ben aradığım telefonda ya wi-fi ya 3g ve geri kalan ne varsa olmalı ama dokunmatik ve düz ekran tuşlarda dokunmatik olsun istiyorum.internetsiz an düşünemiyorum.tv de olsun ayrıca.eh bunları sıfır almanın bedeli 1milyar ise ve 2 sene sonra dibe vuracaksa neden o kadar tonlarca para vereyim demi yani?

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman isteklerden biraz fedakarlık etmek gerekecek :(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biraz bekliyeceğim artık.aldığıma göre tam olsun.şimdi alacağım azla yetineyim diyorum alıncada keşke ondan mı alsaydım diyeceğime azdaha bekleyeyim diyorum.