škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

şu tarz bir telefon arıyorum.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İşte hata da burda zaten.

Bunun azı çoku yok. Benim şuan verebilecek param olsa kullanım için TYTN II hemen alırdım. Her kaka var üzerinde :kiki: Bu iş ihtiyaca binaen olacak iş. Yoksa eş dost arasında 3g den tv açıp aha baaah tiviii diyecek halimiz olmadığını düşünüyorum hepimizin. Bunun ne cakası kaldı ne de o an için kullanıldığında olsun diye verilecek fazladan bir 300-500 liralık tarafı.

Siz ihtiyacınızı belirleyin. Herşey olsun derseniz ben derim ki ohoo ayfonun dokanmatiği iyi, eee HTC 1 ghz işlemci ve 3d hızlandırıcılı modeller çıkarttı. ayfonda görüntülü konuşma yok ama 3g ve wifi acayip hızlı, ama htc 4" ekran yaptı. Daha sayar dururum :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;58492
gökhan ben aradığım telefonda ya wi-fi ya 3g ve geri kalan ne varsa olmalı ama dokunmatik ve düz ekran tuşlarda dokunmatik olsun istiyorum.internetsiz an düşünemiyorum.tv de olsun ayrıca.eh bunları sıfır almanın bedeli 1milyar ise ve 2 sene sonra dibe vuracaksa neden o kadar tonlarca para vereyim demi yani?

Her şey olsun ama ucuz olsun yok öyle hocam :D

Alıntı yapılan: ero__;58496
O zaman isteklerden biraz fedakarlık etmek gerekecek :(

Kesinlikle :ok:

Alıntı yapılan: fenomen;58498
biraz bekliyeceğim artık.aldığıma göre tam olsun.şimdi alacağım azla yetineyim diyorum alıncada keşke ondan mı alsaydım diyeceğime azdaha bekleyeyim diyorum.

O zaman şöyle olabilir,

1-En ucuz nokia modeli alınıp görüşmeler için kullanılır.(Bknz.Nokia 1203)
2-Beraberinde Apple İpod touch alınıp, wifi-tarayıcı vs özelliklere sahip iphone'dan sadece telefon özelliği ekslk cihaz ile canavar gibi mobil internet, oyun, programın keyfi çıkartılır.Hemde daha uyguna..

Alıntı yapılan: ero__;58502
İşte hata da burda zaten.

Bunun azı çoku yok. Benim şuan verebilecek param olsa kullanım için TYTN II hemen alırdım. Her kaka var üzerinde :kiki: Bu iş ihtiyaca binaen olacak iş. Yoksa eş dost arasında 3g den tv açıp aha baaah tiviii diyecek halimiz olmadığını düşünüyorum hepimizin. Bunun ne cakası kaldı ne de o an için kullanıldığında olsun diye verilecek fazladan bir 300-500 liralık tarafı.

Siz ihtiyacınızı belirleyin. Herşey olsun derseniz ben derim ki ohoo ayfonun dokanmatiği iyi, eee HTC 1 ghz işlemci ve 3d hızlandırıcılı modeller çıkarttı. ayfonda görüntülü konuşma yok ama 3g ve wifi acayip hızlı, ama htc 4" ekran yaptı. Daha sayar dururum :)

HTC 'ye kesinlikle evet derim.Adamlar yapmışlar..

Ee alınabilirse iphone hepsini içerisinde barındıran her özellik olmasada insanın en fazla kullandığı özellikleri en iyi şekilde çalıştıran bir sisteme sahip..;) İnternetten TV yayın özelliği olan programlarla cam gibi TV'de izlenebilir..:ok:(Bknz.mygokhan :D )
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Quaeng

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;58196
2 linkin 2  side aynı sanırım ama hem 3g yok hemde wi-fi yok.olanlarıda anormal fiyat.olanlarından 2.ele düşmesini bekliyeceğiz artık.:hanz:

Yok farklı. 3g yok ama wi fi var birinde.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar şu telefondan almayı kafaya koydum ama şu şartla;telefonu bir hafta kullanacağım 6 gün iyi çıkarsa sorunsuz 4x4 lük çalışırsa devam değilse geri iade edeceğim ve para iadeli olacak görüşmeler halen devam ediyor,protokol yakında imzalanacak.öngörüşmeler bitmek üzere.şartsız şurtsuz geri alma koşuluyla kabul edecekler gibi.eğer 1 hafta sonra sorun çıkarsa ürün aynısıyle değişecek,kargolar ücretsiz bu arada.bakalım görelim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;58593
arkadaşlar şu telefondan almayı kafaya koydum ama şu şartla;telefonu bir hafta kullanacağım 6 gün iyi çıkarsa sorunsuz 4x4 lük çalışırsa devam değilse geri iade edeceğim ve para iadeli olacak görüşmeler halen devam ediyor,protokol yakında imzalanacak.öngörüşmeler bitmek üzere.şartsız şurtsuz geri alma koşuluyla kabul edecekler gibi.eğer 1 hafta sonra sorun çıkarsa ürün aynısıyle değişecek,kargolar ücretsiz bu arada.bakalım görelim.

Sakııııııın!!! :hanz:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;58597
Sakııııııın!!! :hanz:
geri iade sözkonusu olsada mı?ben birde hepsiburada.com güvencesiyle düşünmüştüm ama:(:knp:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Quaeng

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;58593

Bence 1 haftada sorun çıkmaz, bikaç ay sonra pişman olursunuz.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;59039
Teknik servisi nerede var sormak gerek ;)
Gökhan'ın verdiği linkteki telefonda maşallah olmıyan özellik yok sanki epıl iphone yaw:hanz:yaw insan niyetini bozmuyor değil hani:hanz:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam almazdım....;)

Hocam şu samsung'un modellerine baktın mı? Yeni dokanmatik ekranlı..Ben biraz inceledim gayet hızlı tepkileri var ekranın..

mesela bu S5233 star modeli

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP