škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Anlamadığım bir konu. Fabialarda farklı direksiyonlarmı var ? Parlak kısım bende yok

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Benim aracım 2016 fabia 1.0 lardan.

Benim direksiyonumun alt tarafı delik ve orada parlak bir kısım bulunmuyor bazı modellerde ise orası kapakçıkla kapalı ve parçak parça var.

Birde şöyle birşey buldum direk spor yapıyor aracı : http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA-III/Fabia-III-RS-honeycomb-steering-wheel-plate-BLACK-CHROME-V2

Benim anlamadığım nokta kaç farklı tip direksiyon var yahu ambition pakette ?

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fabrika çıkışı olan orjinal bi parça değil bu. Ancak fabialarda opsiyonel olarak octavialardaki gibi altı kesik spor direksiyon alınabilmektedir. Yani iki tip direksiyon mevcut. Gerisi aksesuar..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
direksiyonun alt tarafındaki delik kısımda sizde parlak bir krom parça varmı ? benim orası direk simsiyah.  linkteki arı kovanı peteğinden alıp takıcağım oraya.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Onu bunu boşverinde monte carlo difüzör gördüğümde içim gidiyor hala replikası yok piayasada :(

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;595693
Onu bunu boşverinde monte carlo difüzör gördüğümde içim gidiyor hala replikası yok piayasada :(

Arkadakimi Muhsin ? Az daha sabret gelicektir servislere falan illaki. Ama ona çift egzos çıkış koymadan güzel olmaz :gut::gut:

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde aksesuar olarak bulunmasini istedigim bir parca var o da cift bolmeli bagaj.. ayni pololardaki gibi.. evet biliyorum pandizotu ortaya alabiliyoruz ama polodaki tadi vermiyor cift bolge yapinca ve materyal olarak da agir tasimaya musait degil bu pandizotlar malesef

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;595696
Arkadakimi Muhsin ? Az daha sabret gelicektir servislere falan illaki. Ama ona çift egzos çıkış koymadan güzel olmaz :gut::gut:

Zaten servislere istek üzerine geliyor 1000 tl ama. Egzos olsun olmasın araba çok değişiyor. sabırla bekliyorum replikayı...

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;595693

ön spor lip + yan eteklikler + arka difrüzörü düşünsene bi :D of of diyorum

Ankarada tek olur o araç

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;595700
ön spor lip + yan eteklikler + arka difrüzörü düşünsene bi :D of of diyorum

Ankarada tek olur o araç

Katılıyorum :)

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;595689
direksiyonun alt tarafındaki delik kısımda sizde parlak bir krom parça varmı ? benim orası direk simsiyah.  linkteki arı kovanı peteğinden alıp takıcağım oraya.

Bahsettiğin olay ambition donanımda geçerli sanırım. Style donanımda direksiyonun alt iç kısmı parlak krom tarzi bi malzemeyle kaplı.

Bu arada ben difüzör için tr ye gelmesini diil ekonomik durumumu bekliyorum :D yoksa umrumda diil direkt sipariş geçeceğim mavi-siyah konseptte nasıl durur çok merak ediyorum :) uzun vadede tüm body kit i almayı düşünüyorum tavan spoiler ı da dahil.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Önlip arka diffisör yan spoilerler ve bagaj üstü tavan spoileri aldım ben stickerlerda yolda. Araba böyle olacak..

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;595740
Önlip arka diffisör yan spoilerler ve bagaj üstü tavan spoileri aldım ben stickerlerda yolda. Araba böyle olacak..

Nerden aldınız ? Gümrük nasıl hallettiniz ?

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Servisten aldım. Gümrüğü onlar hallediyor. Superskoda.com ile aynı fiyata geliyo hemen hemen.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;595747
Servisten aldım. Gümrüğü onlar hallediyor. Superskoda.com ile aynı fiyata geliyo hemen hemen.

Sticker olarak nasıl ayarladınız ne dediniz ? Araç dışı sticker diyince renk seçenekleri falan varmı ? bende istiyorum boydan boya sticker + yan aynalarda renk değişimi.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;595748
Sticker olarak nasıl ayarladınız ne dediniz ? Araç dışı sticker diyince renk seçenekleri falan varmı ? bende istiyorum boydan boya sticker + yan aynalarda renk değişimi.

Arabanın bitmesini bekliyorum. Bitince fotoğraflarla neyi nasıl yaptım hepsini bi başlıkta toplayacam inşallah.