škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç alım

Ziyaretçi · 8 · 2031

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MuratPlus

• Ziyaretçi
Yıl sonuna doğru (aralik) mevcut aracımızı satıp , skoda
Superb 1.6 TDI 120ps DSG style 2.el temiz bir araç almayı düşünüyoruz.Fakat aklımızda bir de seat ateca var. 2 tercihin arasında kaldık.Skoda Superb 1.6 Deneyimi olanlar aracın yakıt tüketimini ,  yol tutuşunu,  yalıtımını, uzun yolda nasıl olduğunu yazarsa sevinirim . İyi forumlar.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: MuratPlus;595769
Yıl sonuna doğru (aralik) mevcut aracımızı satıp , skoda
Superb 1.6 TDI 120ps DSG style 2.el temiz bir araç almayı düşünüyoruz.Fakat aklımızda bir de seat ateca var. 2 tercihin arasında kaldık.Skoda Superb 1.6 Deneyimi olanlar aracın yakıt tüketimini ,  yol tutuşunu,  yalıtımını, uzun yolda nasıl olduğunu yazarsa sevinirim . İyi forumlar.

İhtiyacınız SUV mu SEDAN mı önce bunu belirleyin...

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araç yakıt tüketimi tamamen size kalmış bir durum şehirdışı 5 litre görmek çok kolay ama basarsanız 2 3 litre ekleyin üstüne
Şehiriçi de ben 7-8 arası sonuç alıyorum tabi sürüşten kaynaklı ve hep kısa mesafe bunu da 6 litre yapmak zor değil
ben size en olumsuz olanı söyledim :)  bu arada şehir de ankara
Yalıtım yol sesi hariç gayet iyi yol sesi de öyle çok abartılacak bir durum değil
Yol tutuşu güven veriyor ancak 160 dan sonra rüzgarlı bir yolda gezinmeler oldu yol tutuşu beklentisi herkesin çok farklıdır şimdi quattro ya binen adam için kötüdür bir başkası için iyi  
Ancak fiyatına göre değerlendirirsek piyasada ki en mantıklı araç

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Murat kardes. Oncelikle foruma hosgeldin.
İstedigin bilgiler forumun model sayfalarinda fazlasiyla mevcut. Eger vaktiniz var ise sayfalari biraz biraz okumaya gayret ederseniz bence yeterince bilgi sahibi olabilirsiniz. İyi forumlar.

MuratPlus

• Ziyaretçi
Öncelikle Hepinize Teşekkürler.4 Kişilik Bir Aileyiz.Ve uzun yola yılda 5-6 defa gidip geliyoruz.Yükümüz Çok oluyor.İlk Başlarda SUV araçlara bakıyordum.Fakat SUV araçların bagaj hacmi,yakıt tüketimi ve
fiyatı biraz yüksek geldi.(Superb'e göre)Bende kararımı sedan araca çevirdim.Sitelere bakarken Skoda Superb'ü gördüm ve bayıldım.bagaj kapasitesi olsun,içerideki ferah yaşam alanı olsun,bence çok kullanışlı bir araba.Yakın zamanda inşallah binip deneme vaktimiz olur ki şayet şu aralar işler güçler yoğun foruma bile girecek süre bulamadım.İyi forumlar...

Çevrimdışı SemperFi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayirlisi ile bugun bende 1.6 TDI STYLE DSG SuperB aliyorum.Ayni dusunceler bende de olustu ama SUV derken ve 4 kisiyiz denildiginde,ozellikle aile araci olarak dusunuluyorsa SuperB,yok ben cok asfalt disi yolda arac kullaniyorum,cok kalabalik degilim diyorsaniz Ateca olabilir ama SuperB kalitesini bulamayacaksiniz.Neticede SUV derken Ateca dan bahsediliyorsa cok fazla beklentiniz olmasin.Iki araci incelemeniz ve kullanmaniz.

1.6 TDI DSG STYLE paketi ile prestige arasinda cok buyuk fark yok bana gore.Standart ozellikler;Smartlink ,8.5" Bolero,Hafizali Surucu ve elektrikli yolcu koltugu,17" jant.Eger cam tavan alinmayacaksa, Prestige'de extra anahtarsiz giris,calistirma,elektrikli bagaj,alcantara koltuk,koltuk isitma,led ambiyans aydinlatma,arka karartilmis camlar ve 18" jant.Bu farklar benim icin o kadar onemli demediginiz takdirde style modelini tavsiye ederim.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
C-SUV ve SuperB arasında benim tercihim SuperB olurdu kesinlikle.

MuratPlus

• Ziyaretçi
Teşekkürler yorumlarınız için zaten Ateca dizel değil duyumlarıma göre,superb style paketteki özelliklerin olduğu 1.4 TSİ act DSG ateca 0km fiyatı 120.000civari .Fiyat olarakda superb u secmek gerek.