škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yağ değişimine 23 gün kaldı uyarısı 5.500 kmdeki araç

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın garantisinin sıkıntıya girmemesini istiyorsanız aracı aldığınız tarihlerde bakıma sokmak zorundasınız sadece sizdeki uyarıyı erken zamana programlamışlar servise gidip düzeltmelerini söyleyin bakımıda şubatta yaptıracağınızı aracın 1.yılının o zaman dolacağını söylerseniz onların yapacak birşeyi kalmayacaktır.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;596279
Direksiyon üzerinde sağdaki silindir şeklindeki tuşla yapıyorsunuz. Ben araca binince tekrar kontrol eder size bilgi veririm

Ben arabayı tekrar kontrol ettim yaptığım işlemleri tekrar uygulamayı istedim fakat yağ lambası yanmadığı için sistem beni yönlendirmedi sadece km sıfırladı. Ama ben buradan yaptım. Zamanım olmadı ben bakamadım ama siz isterseniz bir de arabanın kitapçığına bakın.

Çevrimdışı unveren55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Savas7090;595934
Çok sağolun servise sordum bugün de işte bakım yaptırmanız lazım zamanı gelmiş falan diye para kazanmak uğruna hemen gel diyorlar. Bende açıkcası daha yaptırmak istemiyorum 5500 km de araç daha. Dediğinizi de sordum o şekilde yapınca geçmez gelmeniz lazım dediler. Bende bugün yarın dediğiniz set tuşuna basmayı yapacağım. İnşallah geçer çok pahalı servis fiyatları şu an 600 TL civarı yaz mevsimine doğru kampanya falan olur diye bekletiyorum.

bizde sizin gibi düşünüyoruz fakat.evdeki hesap çarşıya uymuyor.arkadaşlar yardımcı olmaya çalışmışlar.araç uyarı vermiş olabilir,fakat siz aracı aldığınız tarihten itibaren 1 yılı çok uzun süre geçirirseniz ,aracınız garantiden çıkabilir.aldığınız tarihten sonra 10-15 güne veya 500-1000 km ye bir sıkıntı çıkarmıyorlar fakat ilerki dönemde aracınız da bir arıza çıkarsa,siz bu aracın bakımını gerekli zamanda yaptırmamışsınız diyerek size sıkıntı çıkaracaklardır.tavsiyem aracı aldığınız tarihlerde yetkili servise gidip bakımını yaptırmanız.aracın ne dediği önemli değil sizin aracı aldığınız tarih önemli.sizin aracınız demekki 12.ayda bayiye girmiş ve km si işlediği için araç servis kaydını o tarihten itibaren hafızaya almış.aldığınız bayii bu tarihi düzeltmemiş.benim aracım şuan hemen servis uyarısı veriyor (44000 km) ben ayın 19 una randevu aldım gidecem bakıma.sizede tavsiyem çok acele etmeyin kış bakım kampanyası olacaktır.o zaman yetkile servise gitmeniz.saygılar.
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2016, 19:25:14 Gönderen: unveren55 »