škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ve sonunda bende artık Superb sahibiyim

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 le 2.0 arasında yanlış hatırlamıyosam 130 kilo kadar fark var. Bu fark yol tutuşunda etkili olabilir ...

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;596013
Sizin onceki araciniz neydi bilmiyorum ama ben onceki aracim olan passat ile karsilastirdim ve arada epey fark var. Aracin uzerindeki michelin lastiklerinde etkisi var sanirim konyada asfaltin puruzsuz oldugu yerlerde cesaret edrbilirsen makas at. Kici biryere basi bir yere gidiyor.

Benimde onceki aracim chevrolet cruze du ama yol tutusu gayet guzel bi arabaydi. Kiyaslamam belki sacma olur ama kici basi ayri bi yere gtmekten ziyade bende katiliyorum cok fazla virajlarda atik kullanilacak bir suspansiyon yok

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun rodaj konusunda kitapçıkta maksimum devrin 2/3 ünü geçmeyin der ilk 1000km için, ornek benzinlilerde 6 bin devir redline ise 4bin devri çok geçmeyin,. Bin 1500km arası da 3/4devri geçmeyin yazıyordu, sonrasında maksimum devirlere çıkılabilir sanırım.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: mojaverock;596030
1.4 le 2.0 arasında yanlış hatırlamıyosam 130 kilo kadar fark var. Bu fark yol tutuşunda etkili olabilir ...

:ok: birde genelde uzun yolculuğa 5 kişi bagaj full çıkıyoruz. İkisi birleşince etkili oluyordur.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar internette arastirdim ama kesin bi bilgiye ulasamadim klimadaki bu rest tusu ne ise yariyor ?

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Celalsn;596591
Arkadaslar internette arastirdim ama kesin bi bilgiye ulasamadim klimadaki bu rest tusu ne ise yariyor ?

Benim test ettigim kadariyla araci stop edip rest tusuna basinca aracin ic havalandirmasi calismaya devam ediyor. Eski highline passatlarda sunrooftaki gunes enerji panelinden guc alan havalandirma gibi.

Çevrimdışı orthos77

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda Superb III katalogundan alıntıdır:
REST: Artık ısı fonksiyonunu açma/kapatma - Kontağı kapattıktan sonra,
araç içindeki sıcaklığın korunması için yaklaşık 30 dakika motorun artık
ısısından yararlanılır.
Artık ısı fonksiyonu REST sadece kontak kapalıyken açılabilir.
■ Artık ısı fonksiyonu REST yaklaşık 30 dakika sonra veya akünün şarjı azaldığında
kapatılır.
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2016, 07:16:34 Gönderen: orthos77 »

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu hafta sonu aracımla kartalkaya kayak merkezine gittim. Araç tıka basa doluydu otobanda ortalama hızım 125 civarıydı totalde 500 km yol yaptım ve aracımın ortalamasi 7.1 lt sizce biraz cok degilmi ? Birde zirveye ulastigimda aracimin resmini cektim cok hosuma gitti bir kere daha sevdim aracimi sanki efektli gibi :)
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2016, 14:09:46 Gönderen: Celalsn »

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zirveye çıkmışsınız daha az yakmasını bekleyemezsiniz.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah güzel görüntü, lastiklerinizin markası nedir?

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araçla biraz ilerledikten sonra çukrda felan değil düz stabil giderken bir kalnç sesi geliyor  bu nedir bende de var normal birşeymi