škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 silecek suyu püskürtme

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: red vıper;596094
Bu özellik  cam suyu cama temas etmeden sileceklerin çalışmaması üzerine düşünülmüş. Aksi takdirde silecek koluna dokunduğunuzda silecek süpürgeleri erken çalışıp camı kuru sileceğinden camda çizilmelere yol açabilir.

Orası aşikar ve mantıklı da ama arkadaş 1.5 saniye yine çok ya kuyudan çekmiyor ki suyu ıslattın sil artık yahu:). Nese çok göze batan bir problem değil sadece dikkat çekiyor o kadar yoksa motor kulağı, iç trim sesi, anahtarsız girişin olmaması, Style pakette Hız sabitleme olmaması gibi problemler daha can sıkıcı.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;596059
Tamamdır :) aracın kaç km oldu ? varmı bakım falan yakınlarda ?

benim 15.000 olmadan 1. yıl doluyor bakım şart gibi gözüküyor AND mı götürüyüm efemi sence ?

Benim 1 yıl bakımı geçti araba 14 500 de. And da vw den geçmiş bir servis danışmanı var erkek  ismini hayırlamıyorum. O ben ne dersem anlıyor önceden not düşür istediklerini o biraz vw kültürü görmüş :)

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;596095
Orası aşikar ve mantıklı da ama arkadaş 1.5 saniye yine çok ya kuyudan çekmiyor ki suyu ıslattın sil artık yahu:). Nese çok göze batan bir problem değil sadece dikkat çekiyor o kadar yoksa motor kulağı, iç trim sesi, anahtarsız girişin olmaması, Style pakette Hız sabitleme olmaması gibi problemler daha can sıkıcı.

Hocam anahtarsız giriş olmamasına alıştım ben hatta böyle daha güvenli diğer türlü insanın aklına takılıyor açık mı kaldı acaba :)

Ses sanırım herkeste olmuyor, Bende şu anlık yok. Hız sabitleyici de takılıyor diye biliyorum.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Silecek suyu püskürtme yerini ayarlayamadım arkadaşlar, hiç öyle toplu iğne ya da başkabirşeyle ayarlanacakmış gibi durmuyor denedim ama ne aşağı yukarı ne de sağa sola oynamıyor, yuva komple kaputtan çıkıyor ama ağzı yine oynamıyor. Sileceklerin servis moduna gelmesini de açıklayım, silecekler en altta iken kaldırılması mümkün değil kaput engelliyor, ama servis moduna alınca silecekleri tam ortaya getiriyor araç ondan sonra kaldırabiliyorsunuz.