škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

patlak amortisörler ve garanti kapsamı..

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynen zaten bende garantiyi sırf bu yüzden uzattırtmadım yoksa gerçekten  uzatmak için fiyat almıştım  ama bende aynısını servise söyledim ne  gerek var dedim herşeye kullanıcıa hatası gözüyle bakıyorsunuz dedim
birde  ben gerçekten çok mücadele verdim amatisörler için ama nafile garanti  müdürü ile konuştum amatisörlerin patlak ve kullanıcı hatası olduğunu  nerden anlıyorsunuz dedim cvp çok ilgiç yağ kaçırırsa patlamıştır ve  bunun  sorumlusu kullanıcı imiş bende ona dedim ki yani üretim hatası  olamaz öylemi bu saçmalık ya her neyse benim servise olan güvenim sıfır b  u arada dışarda orjinal amatisör fiyatı 250 tl (bir adet fiyatı)  bilginize

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben dsg den dolayı garantiyi uzattırmıştım. şimdi ön iki amortisör için servis 650 tl sadece parça fiyatı diyor. Mustafa bey dışarda tanesi 250 tl diyor. Ben şimdi özel serviste yaptırsam garanti bozulur mu?

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Garantiye girmedigine göre amatisorler bence disarda yaptirsaniz garanti bozulmaz

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Garantiyi etkilemiyor,

sanırım benimde amortisör problemim var iki gündür ses yapan bişey var

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam amortisor lastik balata gibi kullaniciyla direk ilgisi olan sinirli omurlu urunler garanti kapsamina girmez.

Garantiden sorumlu arkadas sizinle ikircikli konustugu icin boyle bir alginiz olusmus. Kesin ve nettir garanti kapsamina girmez diyip kestirip atmasi gerekirdi. O saatten sonra siz ne soyleseniz arabanin gezdigi butun yollarin kamera kaydini da izletseniz vallaha da billaha da cukura dusmedim deseniz yine de farketmez.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
peki bu durumda ben amortisörleri özel serviste değiştirsem uzatılmış garanti bozulur mu?

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı TheFox34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, amortisör garanti denkleminde gelişme var mı?

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam bugün yaptırdım ve maalesef beklenildiği gibi garantı dışı oldu.

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam patlak olduğunu ilk söylediklerinde iki amortisör sadece parça fiyatı 650 dediler. Pazarlıkla işçilik dahil590 a yaptırdım. Araçta zaten 42000 km deydi. 450000 bakımını da yaptırdım. Toplam 1260 ödedim. Sanırım başta söyledikleri fiyat biraz abartılıydı..
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2016, 08:53:42 Gönderen: hakan_by »

Çevrimdışı utopya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim durum can sıkıcı. Sol ön amortisorum oluk oluk yağ kaçırıyor. Sanayide çok sağlam ustalarım var onlar da rot balans  ustalarım da net bir şekilde patlak olduğunu söylüyor,servise gidiyorum patlak değil diyor,gıcırtı normal diyor,diyorum ki kardeşim patlaksa söyleyin parası neyse vereyim,yok diyorlar patlak değil. Ama görseniz akan yağı....Servis kaldırıp bakmamislardir bile.

Çevrimdışı Serhaylaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Slm ben servisten yeni geldim. Bende amortisörlerden şüpheleniyorum. Serviste patlak amortisörün açıklamasını yaptılar ve resim gösterdiler. Eğer oluk oluk yağ akıyorsa bana gösterdikleri resme göre değiştirmeleri gerek. İstanbul'da iseniz çakıroğluna gidin değiştirirler.