škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracı pert Ediyorduk tavsiye istiyorum

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim taka en ufak panik frende abs anında devreye giriyor takır takır ötüyor.ş.i de kullanırken bile hemen anında giriyor ama dip fren yapıyorum kallavisinden.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmet4283;598299
Zırt pırt absniz devreye giriyorsa, fren bakımlarınız tamsa lastiklerden şüphelinin. Fabia 2 aracımda başıma geldi. Petlas marka yeni lastik aldım ve abs nin zırt pırt devreye girmesi canımı çok sıktı. Fren bakımlarını yaptırdım ama nafile. En son lastikleri nokian lastiklere değiştirdim ve abs nin sacmalamasi bitti.

konya da şehir içinde asfalt kaliteli ama tam bi abs test pisti gibi esp ve abs nin devreye girdiğine her zaman şahit oluyorum.

Alıntı yapılan: icarus;597924
vw grubu araçlarda dörtlü olayı yok galiba .Toyotada en ufak kızaklamada devreye giriyordu dörtlüler

wag cihazı ile açtırmıştık deneme fırsatım da şöyle oldu sabit 90 km ile giderken tümseği fark ettim sert fren abs devrede ve tümseğe geldiğimde araç durmuştu ekranda 4 lüler yanıyordu

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim onceki passatta 170le giderken onume cikan traktor nedeniyle suratim 50ye dusunceye kadar ABS devreye girecek sekilde yaptigim fren sonrasi dortluler yanmisti. Superb de ABS cok devreye giriyor ama uzun sureli olmadigi icin hic dortlu yakmadi

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;598439
Benim onceki passatta 170le giderken onume cikan traktor nedeniyle suratim 50ye dusunceye kadar ABS devreye girecek sekilde yaptigim fren sonrasi dortluler yanmisti. Superb de ABS cok devreye giriyor ama uzun sureli olmadigi icin hic dortlu yakmadi
evet bende de dörtlü yanmadı