škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb İç mekan Aydınlatma Tüm Ampul Kodları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
Arkadaşlar Sa. Kolay Gelsin İyi Forumlar.

Daha Önce Octavia vs konuları açıldı tek tek baktım superb için konu başlığı bulamadım belki aynı ama...

Sizlerden ricam yeni kasa superb için araç içi tüm ampülleri beyaz yapmak istiyorum hani kod' da hangi isimle almam lazım. sipariş verecem araç içindeki tüm aydınlatmalar.

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia da hepsi T10 ön arka ayak altı. Superbde de öyledir tahminimce ama en temiz yol söküp bakmaniz :) bide her T10 olmuyor led olanlardan,bazilari uzun geliyor. Kısa ama kaliteli ledlere bakın

Lenovo A7020a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İç aydınlatmaların hepsi ve bagaj içleride t10. Ben değiştirdim. Orjinal aydınlatmalar hiç aydınlatmıyor. Değiştirmekte fayda var. Tavan ledleri uzun olmasın. Alabileceğiniz en küçük boyutlu olanalrı tercih edin.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turbonet;598118
İç aydınlatmaların hepsi ve bagaj içleride t10. Ben değiştirdim. Orjinal aydınlatmalar hiç aydınlatmıyor. Değiştirmekte fayda var. Tavan ledleri uzun olmasın. Alabileceğiniz en küçük boyutlu olanalrı tercih edin.

Bu bilgi çok faydalı teşekkür ediyorum nereden aldınız ?

Çevrimdışı oztrk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turbonet;598118

Yaw ben dedim bu adam hemen aydınlatma olayına girer diye :)

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;598148
Bu bilgi çok faydalı teşekkür ediyorum nereden aldınız ?

Ledler uzmanlik alanım sayılır:) jettaturkiye formunda bu konuda ünüm vardır:) benim için önemli olan orjinal ampulün modeli. Onu bildikten sonrası çok kolay. Şimdi stopları sökecem ama arkası kapalı kurcalamaya korkuyorum.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;598162
Hocam geri lambalari led yaparsan haber ver :)

Tmm :)

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Özellikle bagajdakiler bence yetersiz kalıyor. O alanı yeterince aydınlatmıyor :) .
Aldığınız ürünün linkini paylaşırsanız sevinirim [MENTION=14375]turbonet[/MENTION]

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;598194
Özellikle bagajdakiler bence yetersiz kalıyor. O alanı yeterince aydınlatmıyor :) .
Aldığınız ürünün linkini paylaşırsanız sevinirim @turbonet

Aldığım zaman paylaşırım mutlaka ama bir sorun var. Stopları nasıl sökeceğimi bulamadım :) Normalde bagajın iç tarafında stopların arka kısmında kapak gibi birşey olur. Bunda göremedim. Eğer halıyı kaldırmak gerekiyorsa bu işe hiç girmem.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turbonet;598197
Aldığım zaman paylaşırım mutlaka ama bir sorun var. Stopları nasıl sökeceğimi bulamadım :) Normalde bagajın iç tarafında stopların arka kısmında kapak gibi birşey olur. Bunda göremedim. Eğer halıyı kaldırmak gerekiyorsa bu işe hiç girmem.

bu video işinize yarar mı acaba?
https://www.youtube.com/watch?v=PHzXMNzqkgQ

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;598346
bu video işinize yarar mı acaba?
https://www.youtube.com/watch?v=PHzXMNzqkgQ

Bu ledleri değiştirdim zaten. Stopları nasıl sökeceğimi bulamamıştım ama öğrendim. 1-2 aya ledleri takmış olurum.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turbonet;598399
Bu ledleri değiştirdim zaten. Stopları nasıl sökeceğimi bulamamıştım ama öğrendim. 1-2 aya ledleri takmış olurum.

Bu ledleri aldığınız linki / ürünü iletebilir misiniz? Ben bunları soruyordum :)

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
arkadaşlar birde alıp kullanan varsa karar veremedim çok ürün var hangisini alsam diye kararsız kaldım. ? alan gören duyan bilen link atsın.

6 tl ye 10 adet bu ürünü buldum alsam uyarmı T10 diye geçiyor yorumlar iyi

https://tr.aliexpress.com/item/10pcs-T10-Wedge-5-SMD-5050-Xenon-LED-Light-bulbs-192-168-194-W5W-2825/32613247533.html?spm=2114.13010208.99999999.272.TYWOpF&detailNewVersion=&categoryId=200002080