škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda SuperB III Active 1.4 Tsi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Terence Hill

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam Arkadaşlar 1.4 tsi active donanım araç satın alacağım
Nasipse Salı ya da çarşamba günü aracı teslim alacağım Ötv Zammı 30 undan sonra ekleneceğini söylediler etkilenmeden alacağız kısmetse.
Sormak istediğim kafama takılan sorular var;

1- Araç da standart olarak gelen oldukça küçük işlevi düşük bir ekran var acaba bunu servis de büyük ekrana değiştirsek ne kadar ücret öderiz internette bir bilgi bulamadım. (Bolero 8" Dokunmatik ekranlı multimedia sistemi ) sanırım bu

2- Aracıma 2015 Leon 17 İnterlagos Jant var elimde uyum sağlar mı bijon aralığı uyarmı?

3- Bu donanım seviyesinde bir bilgi yazmıyor yan aynalar kapı kilitlennce kapanıyor mu yoksa el ile mi kapatmak lazım
Kullanan bilen varsa yorum yazarsa sevinirim.

Diyeceksniz ki gidince aracı almaya sor bak öğren kardeşim diye işte hem merak dan hem de heyecan dan sormak istedim :gaz:

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1- ek ücret vererek 8'' olarak güncellemiyorlar ekranı bildiğim kadarıyla.
3- active donanım seviyesinde otomatik katlanır aynalar yok. style donanım ile geliyor en düşük

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
8'' bolero yerine malum sitede 1500tl ye 2016 superb için android dvd navi arka kamera özellikli teyp var.
Ayrıca VW grubunun tüm jantları birbiri ile uyumlu.

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende 1 hafta önce aldım. Aynalar active donanımda manuel otomatik değil. Benimkinde otomatik katlanan aynalar, 8" bolero ekran bluetooth otomatik kararan aynalar ve otomatik klima var. Bunların hepsini opsiyonlu olarak aldım. Ekstra ücret ödüyorsunuz. Tabi bu donanımları sonradan takmıyorlar. Bu şekilde gelen araçları bulmanız gerekiyor. Jantlarınız uyar. 5x112 bijon aralığına sahip.

Çevrimdışı superbia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçen ay baz donanım active aldım, yan aynalar otomatik katlanıyor, ayrıca iç orta ayna ve yan dikiz aynaları kendiliğindren kararıyor.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Katlanir yan ayna opsiyondu, standart mi olmus  yoksa fiyatin uzerine ekledilermi. Baz donanim arac pek gelmiuor birkac opsiyon ekliyorlar genelde.

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Katlanır ayna standart değil. Sizin araçta katlanir aynalı gelmiş. Bazılarında da 8inc ekran var. Herkes atandart sanıyor.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Katlanır ayna ve kararan dikiz aynası standart oldu arkadaşlar,  birkaç ay önce oldu hatta yanlış hatırlamıyorsam

Çevrimdışı Drmehmet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Katlanır ayna, otomatik kararan yan ve dikiz aynaları ve çerçevesiz dikiz aynası 2016 22. Haftadan sonra üretilen active paketlerde artık standart. Aracımı 2 ay önce aldım. Bu saydıklarım standart olarak vardı. Extra olarak 8" ekran, dijital klima ve Bluetooth a 4000 tl fark verdim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Standart olsa donanım listesinde yazardı. Bu arabayı satmak için artı özellikler. Neden yazmadilar o zaman. Ben 10 gun once aldım arabamı. En az 5 bayiyle konuştum. Standart degil arkadaşlar.

Çevrimdışı Drmehmet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turbonet;598888
Standart olsa donanım listesinde yazardı. Bu arabayı satmak için artı özellikler. Neden yazmadilar o zaman. Ben 10 gun once aldım arabamı. En az 5 bayiyle konuştum. Standart degil arkadaşlar.

Hocam standart olmasa o özelliklerede extra para verirdim. Aldıktan sonra o özelliklerin donanım listesinde olmadığını farkettim ve bayiye sordum (Gaziantep parlar) artık o özellikler standart dendi. Listeyi güncellememiş olabilirler veya güncellemek için ülkeye girişi eski olan araçların satılmasını bekliyorlardır.

« Son Düzenleme: 29 Kasım 2016, 09:36:25 Gönderen: Drmehmet »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence donanım listesine çok takılmayın. Sitede hala ekran boyutu 6.5" olarak görünüyor :)

Çevrimdışı Drmehmet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;598906
activelerde standart değil diye biliyorum.

Hocam aracım 1.6 tdi active ben de o özellikler standarttı

Çevrimdışı sahinnet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 1 ay önce aldım katlanır ve kararan ayna standart geldi sadece hız sabitleme opsiyonu vardı.