škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabayı yarın teslim alacağım acil destek !!

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bekomach

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: -CND-;600161
Benzer bir talep için zamanında ben de görüştüm. Savio jant yedek parça olarak getirilebiliyor. Özel siparişe bile eklenmiyordu.

Ancak talep edilen ücret ciddi yüksek. O jant için bu parayı verene kadar bilindik ve ikinci eli güçlü jant markalarına yönelmek daha mantıklı duruyor.

Bende bunu talep etmiştim :)

http://eshop.skoda-auto.com/cz/en/b2c/rims/alloy-wheel-savio-7-0j-x-17--et-46-5ja071497b-fl8x/22/2/24/43/1001

Ankara'da And otomotive ben sorduğumda adam böyle bir hizmet olmadığını söylemişti :)

Savio jant seti 2000tl, lastikleri de alırsanız 4000'i buldurur Türkiye'de olsa.

Alıntı yapılan: Bilgic;600175
Ahmet Bey merhaba. Bildiğim kadarıyla bu jant sadece sipariş aşamasında ve çift renk seçmeniz halinde geliyor. Sırf Türkiye için değil bir çok ülke için bu kuralı uyguluyor Skoda. O yüzden birisi distribütörlüğü alsa bile Çekya'dan gönderim yapmazlar gibi düşünüyorum.

Çek Cumhuriyetinde her ürünü istediğiniz gibi alabiliyorsunuz (ülke sınırları dahilinde) onla ilgili bir kısıtlama yok,ayrıca ben düz beyaz renk üzerinde siyah renkli Savio jant görmüştüm.

Ama Türkiye'de, bir de dediğiniz gibi diğer ülkelerde muhtemelen Paket ve çift renk dışında ekstra boyalı jant alamıyoruz sanırım (düz jant bile alamıyoruz :)).

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;600239
YPS Plastikten al 120tl en iyi kalite olanı. Ben aldım kullanıyorum gayet başarılı çok memnunum. Orjinali neredeyse 3 kat pahalı, piyasadaki lastik gibi olanlar da cok koku yapıyor ve agır. YPS plastike guvenebilirsin

Nereden aldınız link mevcut mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de Öz İş Oto'dan aldım. Çok beğendim. Aracın orjinal paspasları rengine çok yakın. OEM ekipman giib oldu. Kalıbı ve malzemesi kaliteli geldi baya. Ayrıca su geçirmeme özelliği de varmış. Kauçuk parçaları pek sevmedeğim için bunu aldım. Kauçuklar sıcakta koku yapabiliyor aklınızda olsun. Aşağıda link mevcut.

http://www.hepsiburada.com/oz-is-skoda-yeni-fabia-hali-bagaj-havuzu-2015-sonrasi-p-OTOZISSKD001

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14176]adviser[/MENTION] aynen kardeş buna da bakmıştım zaten YPS ile arasında kalmıştım ama YPS aldım. Bunu kullanan arkadaşlarım da memnun. Sadece bir soru soracam bu en üst yüzey halı ya, bu halı kısım sıvı tutuyor mu?. Toz iz pas tutuyor mu yoksa hidrofobik bir yüzey mi yapmışlar?

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13909]jackalcarlos_18[/MENTION] Açıkçası su işini henüz denemedim. Bir hafta önce aldığım için şimdilik o konuda bir şey söyleyemem. Ama toz vs konusu için beklediğimden iyi çıktı. Araçtaki paspas kısımlar ne kadar kirleniyorsa o da o kadar kirleniyor. Su ve toz konusunda kauçuk kadar etkili olmaz ama bence kalite algısı ve görsellik olarak ondan iyi duruyor.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14492]tugkancelebi[/MENTION] Hocam şemsiyeye ve kauçuk paspasa dikkat et, cebe atmasınlar. Bir arkadaşımızın şemsiyesini vermemişler. Standart olarak geliyor bu ikisi, şemsiye yolcu koltuğunun altında. Kauçuk paspası da iste.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı drokan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı serbayaltug

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende 2 hafta önce aldım jant değişimi yapmıyorlar ancak 2.jant takımını almanız lazım maalesef

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;600341
[MENTION=14492]tugkancelebi[/MENTION] Hocam şemsiyeye ve kauçuk paspasa dikkat et, cebe atmasınlar. Bir arkadaşımızın şemsiyesini vermemişler. Standart olarak geliyor bu ikisi, şemsiye yolcu koltuğunun altında. Kauçuk paspası da iste.

Yolcu koltuğunun altında nerede tam olarak ?

Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;600321
[MENTION=14492]tugkancelebi[/MENTION] http://www.bagajhavuzu.com/sm/SKODA

Burada 3 çeşit var lüks standart vs gibi sizin ki hangisi acaba ?

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tugkancelebi;600626
Burada 3 çeşit var lüks standart vs gibi sizin ki hangisi acaba ?

Lüks olan 120tl, %100 örtüyor diyemem onu söyleyim, arac arka koltuklarinin cikintisi ve onlarin sol ve sag uclari haric heryer muntazam kapaniyor, oralari dusunerek yapmamislar cunku 2008 Fabia sonrasi icin uretilmis spesifik olarak 2015 modeller icin degil. Malzeme kalitesi, ses yalitimi, esneklik muazzam onlarda hic suphe yok. Forumda bir arkadas asagidaki linkteki urunu almis o tam fit oturuyor ama malzeme kalitesi konusunda emin degilim ustu hali dokusu kaplama.;

http://www.hepsiburada.com/oz-is-skoda-yeni-fabia-hali-bagaj-havuzu-2015-sonrasi-pm-otozisskd001

Ikisi arasinda tercih yapmani tavsiye ederim, bu ikisinden daha iyisi daha uygunu yok bunlarin disina cikma, hangisini alirsan al pisman olmazsin, benim aldigimin ustu tirtirli ama hali gibi yol takiminin yapisacagi türden degil ama asiri savurmadigin surece tirtirli kaucuk yuzey kayma yapmiyor onu soyleyim, bu arkadasin aldigi hali oldugu icin o tam yapisir istedigin yere.

Secenekler bunlar:) karar senin. Orjinaline para verme bunlardan birini al asla pisman olmazsin.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14492]tugkancelebi[/MENTION]  
yolcu koltuğunu arkaya doğru çek hemen altında görmen lazım

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orijinal bagaj havuzuna ne kadar istiyorlar? Merak ettim. Skodadop.com da fiyatlar çok uygun.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;600646
[MENTION=14492]tugkancelebi[/MENTION]  
yolcu koltuğunu arkaya doğru çek hemen altında görmen lazım

Aracımı Yeni aldım ve koltuğun altında şemsiye Yok ne yapmam lazım arkadaşlar ?