škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Boleroda navigasyon ve mirrorlink

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı saimea

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhaba bende 2016 skoda superb prestige var bolero multimedyali ben alirken navigasyon var mi dedim mirrorlink le yapariz sonra gel hallederiz dediler biraz arastirdim mirrorlinkle baglanmayi falan LGg4 telefonumdan denedim baglanilamadi diyo acaba bunu cozebilen var mi smartlinkte baglanamama sorununu

Çevrimdışı ismail eren

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benim bildiğim kadarı ile iPhonelarda aktif çalışıyor şuan Android sistemi desteklemiyor

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Telefonum iphone kolaylıkla baglaniyorum. Androidlerde baglaniyor bildigim kadariyla hatta iosdan daha islevsel diye biliyorum youtube video bile aciliyor xperia daydi galiba.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Android Auto APK programını indirmeniz gerekiyor. İnternette ararsanız ulaşabilirsiniz, Google Play'deki Türkiye'ye uygun olmadığı gerekçesiyle indirilemiyor. Ayrıca telefonun Android 5 ve üstü işletim sistemine sahip olması gerekiyor.

Çevrimdışı saimea

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;600288
Android Auto APK programını indirmeniz gerekiyor. İnternette ararsanız ulaşabilirsiniz, Google Play'deki Türkiye'ye uygun olmadığı gerekçesiyle indirilemiyor. Ayrıca telefonun Android 5 ve üstü işletim sistemine sahip olması gerekiyor.

Siz denediginizde oldu mu?

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saimea;600290
Siz denediginizde oldu mu?

Ben Samsung Alpha ve LG G3 ile denedim. Alpha Lolipop sürüme sahip olmasına rağmen çalışmadı. G3 zaten kit kat olduğu için çalışması mümkün olmadı. iOs 9 ile kullanıyorum, sıkıntı yok.

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla ben hem lg g3 ile hemde iphone 7plus ile ikisiylede bağlanıyorum...

iphone daha kolay bağlanıyor ama iphone haritası çok kötü

google resmen apple a 10 basar...

android auto apple car play e göre kat kat daha iyi...

harita güzel,sürüş modu güzel navigasyon çok güzel...

yani android autoyu kesinlikle tavsiye ederim...

Çevrimdışı saimea

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guvenxoca;600332
valla ben hem lg g3 ile hemde iphone 7plus ile ikisiylede bağlanıyorum...

iphone daha kolay bağlanıyor ama iphone haritası çok kötü

google resmen apple a 10 basar...

android auto apple car play e göre kat kat daha iyi...

harita güzel,sürüş modu güzel navigasyon çok güzel...

yani android autoyu kesinlikle tavsiye ederim...

Dedigim gibi bende Lg g4 var hemde lg g3 var baglaniliyor diyo sonra ise baglamilamadi diyor 21 aralikta servise randevu aldim 15.000 bakimi bu konuyuda gorusecegim cevaplariniz icin tesekkurler.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende LG G3 var. Android 5.0 varken de bağlanıyordu. Dün telefona yeni Stock Rom Android 6.0 Marshmallow kurdum. Yine apkmirror'dan indirdiğim aşağıdaki apk'yı kurdum ve çalışıyor.

com.google.android.projection.gearhead_2.0.642303-release-20642303_minAPI21(armeabi-v7a)(nodpi)_apkmirror.com.apk

Çevrimdışı masah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
galaxy j prime android 6.01 telefonuma linkte verdiğiniz apk yık kurdum. Çalıştırdığımda "android auto google play hizmetleriyle ilgili sorun yaşıyor" şeklinde mesaj alıyorum. Nerede yanlış yapıyorum, yardım edebilir misiniz?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masah;601342
galaxy j prime android 6.01 telefonuma linkte verdiğiniz apk yık kurdum. Çalıştırdığımda "android auto google play hizmetleriyle ilgili sorun yaşıyor" şeklinde mesaj alıyorum. Nerede yanlış yapıyorum, yardım edebilir misiniz?

Aynı sorun bende de var s3 telefonuma 6.1 marsmallow yükledim Android auto yu yüklüyorum ama android auto google play hizmetleriyle ilgili sorun yaşıyor hatası alıyorum.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=33359&page=25

burada en altlarda yaptıklarımı anlattım NAVIGASYON ıle alakalı.
ınsaAllah faydamız dokunur

Çevrimdışı saimea

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masah;601342

Bende aynen bu sorunu yaşıyorum hem lg g4 de hemde g3 de

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saimea;602222
Bende aynen bu sorunu yaşıyorum hem lg g4 de hemde g3 de

LG G3'e Android 6.0 Marshmallow kurdum. Aşağıdaki "Android Auto" ile düzgün çalışıyor. Sorun yok.Apkmirror sitesinden indirdiğiniz dosyanın adı harfi harfine aişağıdaki gibi olmalı.

com.google.android.projection.gearhead_2.0.642303-release-20642303_minAPI21(armeabi-v7a)(nodpi)_apkmirror.com.apk

Çevrimdışı tikoli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Android Auto henüz Google tarafından Türkiye için desteklenmiyor. Bu nedenle gerekli apk'yı indirip dışarıdan kurmak gerekli. En son versiyonu yüklemelisiniz yoksa versiyon kontrolü yapıp bu uygulama sizin bulunduğunuz ülkede desteklenmiyor diyerek çalışmıyor.
Telefonun güvenlik ayarlarından google playstore dışındaki kaynaklardan apk kurulumuna izin vermeniz gerekli. Bunları yapıp uygulamayı kurduktan sonra telefonu USB üzerinden arabaya bağlarken telefonun usb bağlantı ayarının şarj modu değil pc bağlantısı modunda olduğundan emin olun. Aksi halde araç bilgisayarı telefonu tanıyıp android auto'yu başlatmıyor. Yeni android auto versiyonu gelince bende uygulama çalışmamaya başladı. Tekrar en güncel versiyonu indirip kurduktan sonra çalışır hale geldi. Son versiyon apk kullanımına dikkat edilmeli.
Şu an için son versiyon
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-2-0-6427-release/
Telefonunuza uygun versiyonu buradan seçebilirsiniz.