škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişlerin Kasko ve Trafik Sigortaları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu trafik sigortalarında indirim falan mı oldu ben niye 2000 tl ödedim ya, Hadi kaskoyu anlıyorum ilk araç diye yüksek, Bir ara geri iadeler falan olacaktı son durumdan haberdar olan var mı , Sigortacı bir kaç tanıdık olursa haber vericem dedi hala ses yok.:confused:

Çevrimdışı serbayaltug

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben kendim sigortacıyım , 2 hafta önce aldım yeni fabia 3 tsi otomatik 1,2 110hp style paket.full ağzına kadar dolu  kasko 1200 tl -trafik ise araç sahibinin geçmişine yaşına göre değişir 500 çıkanda olur 1500 çıkanda olur onu kestirebilmek zor.:gut::ok:

Çevrimdışı serbayaltug

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sigortalarınızı sigorta acentelerine tanıdıklarınıza yaptırın bayilere yaptırmayın.Bayiler satış sonrası ilgilenmiyorlar , servise gelince avantajınız falan da olmuyor araştırmadan pahalıdan yapıyorlar , sizin sıfır araç alma heyecanınızı kullanıp ayak üstü pahalı sigortayı yapıştırıyorlar.Sizin dostunuz güvenilir bir acentedir siz siz olun bankadan muhasebeciden ptt den araç bayisinden sigorta yaptırmayın sadece gerçek işi sigortacı olanlardan sigorta yaptırın emin olun kısa vadede de uzun vadede de karlı çıkarsınız.

Çevrimdışı nyana87

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben daha dün yaptırdm ilk arabama fabia 3 aldım.Generali sigortadan yaşım 29 kasko 1550 tl+trafik sigortası 1180 tl en ucuz buydu

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serbayaltug;600515
Ben kendim sigortacıyım , 2 hafta önce aldım yeni fabia 3 tsi otomatik 1,2 110hp style paket.full ağzına kadar dolu  kasko 1200 tl -trafik ise araç sahibinin geçmişine yaşına göre değişir 500 çıkanda olur 1500 çıkanda olur onu kestirebilmek zor.:gut::ok:

Hocam hayırlı olsun öncelikle, Bu trafik sigortası çok yüksek diye iadeler falan olacak denilmişti, Öyle bir şey oldu mu ?

Ben neden çok verdim hem kaskoya hem trafiğe yaş 25 üzerime ilk araç. (Kasko 2050 - Trafik 2000) Kasko değilde trafik sigortası çok koydu açıkcası

Çevrimdışı serbayaltug

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;600526
Hocam hayırlı olsun öncelikle, Bu trafik sigortası çok yüksek diye iadeler falan olacak denilmişti, Öyle bir şey oldu mu ?

Ben neden çok verdim hem kaskoya hem trafiğe yaş 25 üzerime ilk araç. (Kasko 2050 - Trafik 2000) Kasko değilde trafik sigortası çok koydu açıkcası

Yaştan dolayı dostum , ilk araç ve yaş genç inşallah seneye hasar olmazsa düşer bayağı...:ok:

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serbayaltug;600527
Yaştan dolayı dostum , ilk araç ve yaş genç inşallah seneye hasar olmazsa düşer bayağı...:ok:

Bırakın düşmeyi Aralık ayında zam geldi çoğu kasko'ya. Yedek parçada dışa bağımlı olduğumuz için artan Euro ve Dolar kuru sigorta ve kasko fiyatlarını da etkiledi.

Çevrimdışı Haldun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
verilere göre trafik sigortasında Kasım ayında bir düşüş olmuş fakat Aralıktan itibaren fiyatlar yine artmaya başlamış. doları gerekçe gösteriyorlar artık ne kadar doğru bilmiyorum.

ben trafik sigortasını da kasko sigortasını da https://www.sigortam.net/ sitesinden yaptırdım kampanyaları varmış 4000 mil verdiler.

Çevrimdışı Gezen_Orion

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim trafik sigortası için en uygun aldığım teklif 945 TL Doğa Sigorta
Kasko için 990 TL Eureko

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gezen_Orion;600721
Benim trafik sigortası için en uygun aldığım teklif 945 TL Doğa Sigorta
Kasko için 990 TL Eureko

Hocam Doğa Sigorta'yı kimse önermiyor. Kooperatif firması, daha yeni kuruldu ve herkese ucuz sigorta veriyor. Sonu Hür Sigorta gibi olup batabilir. İflas etmesi de çok sıkıntılı bir durum.

Bana da diğer firmalara göre 150 TL ucuz fiyat vermişlerdi, tercih etmedim.

Çevrimdışı serbayaltug

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;600729
Hocam Doğa Sigorta'yı kimse önermiyor. Kooperatif firması, daha yeni kuruldu ve herkese ucuz sigorta veriyor. Sonu Hür Sigorta gibi olup batabilir. İflas etmesi de çok sıkıntılı bir durum.

Bana da diğer firmalara göre 150 TL ucuz fiyat vermişlerdi, tercih etmedim.
Ben sigortacıyım doğa sigortada sıkıntı yok güvenebilirsiniz.[emoji106]

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serbayaltug;600860
Ben sigortacıyım doğa sigortada sıkıntı yok güvenebilirsiniz.[emoji106]

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hür Sigorta için de aynısını söylüyorlardı, battı gitti. Binlerce kişi hala parasını almayı bekliyor. Bir çok insan mağdur oldu.
Doğa Sigorta kooperatif firması ve kurulalı henüz bir yıl oldu. Ben bu riske girmem açıkçası.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: serbayaltug;600517
Sigortalarınızı sigorta acentelerine tanıdıklarınıza yaptırın bayilere yaptırmayın.Bayiler satış sonrası ilgilenmiyorlar , servise gelince avantajınız falan da olmuyor araştırmadan pahalıdan yapıyorlar , sizin sıfır araç alma heyecanınızı kullanıp ayak üstü pahalı sigortayı yapıştırıyorlar.Sizin dostunuz güvenilir bir acentedir siz siz olun bankadan muhasebeciden ptt den araç bayisinden sigorta yaptırmayın sadece gerçek işi sigortacı olanlardan sigorta yaptırın emin olun kısa vadede de uzun vadede de karlı çıkarsınız.

Görüşünüze katılmıyorum, asıl acenteler bizi kazıklamaya kalkıyor. Ben kendi aracıma araştırmalarım sonucunda en çok mantıklı olarak bayinin kendi sigortacısı (Opel) en uygun fiyatları verdi, üstelik diğerleri gibi muadil parça olarak da değil, herşeyiyle yetkili serviste orijinal parça hizmetleriyle. Geçen ay sonunda babamın aldığı araç için de araştırdım, yine en mantıklı teklifleri orası verdi, ve bildiğiniz Opel bayisinde Allianz Skoda Kasko yaptırdım, yine herşey yetkili serviste ve tamamen orijinal parçalarla, hiç bir şekilde muadil parçayı işin içine sokmadan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı serbayaltug

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bilgic arkadaşım ;

saygı duyarım sizin düşünceniz ama ben işin içinde olan biriyim ve bu devirme batmaz denilen bir şirket yok hepsi zarar ediyor ve hepsi her an batabilir.Ege sigorta acentesiydim battı fakat herkes hasarını aldı son poliçe bitene kadar kimse mağdur edilmedi geç te olsa aldı herkes parasını , yani Doğa sigortadan kasko yaptığım bir çok müşterim var bunlarda hasar yaşadı ve yetkili servislerde yaptırdı sıkıntı yaşamadı , Doğa Kolejlerine ait zaten bu şirket.. saygılar :gaz:

Alıntı yapılan: schumici;600874
Görüşünüze katılmıyorum, asıl acenteler bizi kazıklamaya kalkıyor. Ben kendi aracıma araştırmalarım sonucunda en çok mantıklı olarak bayinin kendi sigortacısı (Opel) en uygun fiyatları verdi, üstelik diğerleri gibi muadil parça olarak da değil, herşeyiyle yetkili serviste orijinal parça hizmetleriyle. Geçen ay sonunda babamın aldığı araç için de araştırdım, yine en mantıklı teklifleri orası verdi, ve bildiğiniz Opel bayisinde Allianz Skoda Kasko yaptırdım, yine herşey yetkili serviste ve tamamen orijinal parçalarla, hiç bir şekilde muadil parçayı işin içine sokmadan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla şefim demekki sizin denk geldiğiniz sigortacılar dürüst güvenilir değil yada çok araştırmamışlar bende 30 firma var hepsinden bakıyorum ve emin olun çok müşterim bayi yerine beni tercih ediyor çünkü hem bayiden ucuz veriyorum hemde daha full bir kasko yapıyorum.Birazda acenteye göre değişiyor tabi bu olay .;)

Çevrimdışı sTSo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba trafiği 460 doğa sigortadan yaptırdım 6 kademe %15 indirimle  kaskoyu 1030 generaliden (anlaşmalı özel servis) yaptırdım temmuzda park halinde çarpmadan dolayı indirim hakkım kaybolmuştu