škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişlerin Kasko ve Trafik Sigortaları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2016 model 1.2 tsı aracı kasko ve trafık sıgortası (ımm 300.000 tl) toplam 2.140 tl yaptırdım

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fthzngn;622506
24 ağustosta teslim aldığım 1.0 tsi dsg style aracıma 1490 tl kasko 890 tl zorunlu trafık sıgortası yaptırdım. kaskoyu ılk kez yaptırdım. trafık sıgortasında da 5 yıldır kaza yapmadıgımdan dolayı ındırımım vardı fakat 2 yıl aracsız gecırdıgım ıcın o ındırım hakkımı kaybetmısım yenıden ust basamaktan baslamıs oldum.

Trafik sigortası bildiğim kadarıyla 1'den 7'ye kadar kademesi var. İndirim süresi de bir önceki aracı sattığınız süreden 6 ay içerisinde devam ediyor. Bu süre geçerse 7'den değil 4'ten başlıyorsunuz diye biliyorum.

Yani 2 yıl öncekine göre üst basamak, ancak yeni araç alan birine göre giriş basamağından sigortalanıyorsunuz.

Çevrimdışı thewickerman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yakın zamanda 2017 model için sigorta ve kasko teklifi alan var mı?

Çevrimdışı Batuhn1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
An itibariyle ikisinin toplam masrafı 2.5 bin'i buluyor

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu unico sigortaya bakan oldu mu? Unico eskinin avivasa sı. ismi değişti.
UniKasko diye bir hizmetleri var ben poliçe sorguladım aylık 111tl çıktı. aracım 2017 model ve hiç hasarım yok.

bir de ödeme her ay yapılıyor birden çekip taksitlendirmek yok. ayrıca senede 1 ay toplamda durdurabiliyorsunuz hizmeti para ödemiyorsunuz (araba evde garajda yatacaksa mesela)

bir de sanırım kampanyaları var. çağrı merkezine telefon bırakırsanız (site üzerinden) sizi arıyorlar ve ilk 3 ay 9 tl ye kasko oluyormuş.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
http://www.argesigorta.com.tr adresinden Merve Hanım ile iletişime geçip fiyat alabilirsiniz. Onlarca farklı firmadan toplu fiyat alıp kıyas seçeneği sunuyorlar...

Ben uzun süredir buradan yaptırıyorum, trafik, kasko, sağlık vs.

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dün trafik sigortasını 550 tl ye, kaskoyu 930 tl ye yaptırdım. kaskoda %60 hasarsızlıgım var.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;639664
Dün trafik sigortasını 550 tl ye, kaskoyu 930 tl ye yaptırdım. kaskoda %60 hasarsızlıgım var.

hangi firma?

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;639651
Arkadaşlar bu unico sigortaya bakan oldu mu? Unico eskinin avivasa sı. ismi değişti.
UniKasko diye bir hizmetleri var ben poliçe sorguladım aylık 111tl çıktı. aracım 2017 model ve hiç hasarım yok.

bir de ödeme her ay yapılıyor birden çekip taksitlendirmek yok. ayrıca senede 1 ay toplamda durdurabiliyorsunuz hizmeti para ödemiyorsunuz (araba evde garajda yatacaksa mesela)

bir de sanırım kampanyaları var. çağrı merkezine telefon bırakırsanız (site üzerinden) sizi arıyorlar ve ilk 3 ay 9 tl ye kasko oluyormuş.

Bugün itibariyle Unico şirketiyle görüşüp 2016 model 1.2 TSI Rapid SB aracımın Kasko indirimli olarak 764 TL, Zorunlu Sigortayı da 689 TL'ye yaptırmış oldum.
2.Basamak tan giriş olarak baya uyguna geldi.
Eureko ve Mapfree teklifleri bunun çok üstündeydi.
Yani kaskoya 1149 TL, Sigortaya da 790 TL fiyat verdiler.

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;639670
hangi firma?

Allianz trafik sigortası, AXA genişletilmiş Kasko.

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Cumartesi günü kasko ve sigotta toplamda 1150 tl ödedim.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Halilpdr;639893
Cumartesi günü kasko ve sigotta toplamda 1150 tl ödedim.

çok iyi fiyat