škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bursa Skoda servisinde yaşadıklarım

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drokan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
herkese merhaba;
  eylül ayında arabamı 15.000 bakımı için servise götürmüştüm, aracın bazı sıkıntılarını da söyledim fakat teslim aldığımda bazı problemler çözülmediği gibi aracın bazı özelliklerini de yeniden açmayı unutmuşlar, ayrıca servis sonrası yakıt tüketimi de biraz artmış gibi geldi....

her neyse durumu anlattım, özür dilediler ustayla telefonda görüştürdüler istediğiniz zaman servise gelin ilgileniriz dediler.

ben yoğunluktan ancak geçen hafta servise gittim, gitmez olaydım... suratlar asık, 'sen nereden çıktın yahu' modun da servis yetkilisi. durumu anlattım siz randevusuz çağırdınız getirdim arabayı...şikayetlerimi anlattım...arabayı aldılar, sürücü kapısında ses geliyordu onu bu kez halletmişler.
 ''yakıt tüketimi biraz fazla o ne oldu'' dedim  'şuan bakamayız haftaya perşembe saat onda gelin dediler''

dün saat 10:10 da servise tekrar gittim. randevu defterinde benim ismim yazılmamış tabi.. geçen hafta geldiğimi bugün için bu saatte çağrıldığımı söyledim..suratlar yine asıldı, bugün içinde bakalım dediler..

malum servis bursa'nın dışında. metro yok, halk otobüsü yok, mecbur  bekliyorum.  saat 14:30 oldu benim araç içeride hiç bir şey yapılmadan duruyor (bu saate kadar 3 kez gittim sordum ne zaman başlayacak diye), istanbul merkezi 2 defa aradım durumu anlattım.  tam 4,5 saat sinir harbi yaşadım, arabayı aldığım güne lanet olsun dedim....  nihayetinde arabayı aldılar 1 saatte işi bitti.
  sağ olsunlar bazı servis çalışanları duyarlılık gösterdi özür dilediler, 'keşke daha önce bize söyleseydiniz' dediler ama nafile.. olan oldu.

size tavsiyem şu; bursa'daki servis sadece araba  satana kadar iyi, sonrası tam bir facia (beni gören bir çok müşteride benimle aynı görüşteydi) skoda alın ama servis için başka bir ile gidin
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2016, 19:53:10 Gönderen: drokan »

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Malesef insanoglu isi bitti ya seninle sallamiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Maalesef Türkiyedeki bütün servisler neredeyse aynı. Sadece Tekirdağdaki bayii-serviste bu tür olayları duymadık sanırım. Allah servislerin eline düşürmesin diyeceğiz, ne yapalım.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, servisin mantığı onların bize değil biz onlara muhtaçmışız gibi bir mantıkta olmaları o yüzden pek umursanmıyoruz. Bende yoğun oldukları için ancak önümüzdeki hafta için randevu almıştım ama iptal ettirdim bu kalabalıkta sallama iş olacağını düşündüğümden yılbaşından sonraya erteledim. Nasılsa garanti bitti ne zaman istersem giderim artık.

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gaziantep servisi hakkında sorun yaşayan var mı bende Yeni bir Skoda sahibi olarak merak ettim

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: izmirli öğretmen;600621
mşah sübatta beraber gideriz . benimde ozaman doluyor

Neden olmasın nasıl olsa acelemiz yok, zaten pazar günü motor yağını kendim değiştireceğim ben servise sadece şanzıman yağını değiştirmek için gidecektim ama ona da 500 - 600 tl gibi bir fiyattan bahsettiler bakalım gidince belli olacak.

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bursa'dan bende memnun kalmadım herkes nasılsa sattık mOdunda. Hafta şömineyle çalışıyoruz şöyle böyle muhabbetler hep

Çevrimdışı drokan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
müşteri olarak satış sonrası çok yapabileceğiniz bir şey yok maalesef, hele alternatifin yoksa... amaç sadece para kazanmak...

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugünlerde herkes servislerden şikayetçi. Adana,Ankara,Bursa, İstanbul şeklinde liste uzayıp gidiyor.

Çevrimdışı drokan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
belki şikayetlerimizi ortak bir metin halinde mail olarak skoda global'e gönderebiliriz.  şikayet ettiğimiz servislerin yanında iyi niyetle çalışan servisleri de belirterek.. kuru ile yaşı ayırmak adına..

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tugkancelebi;600624
Gaziantep servisi hakkında sorun yaşayan var mı bende Yeni bir Skoda sahibi olarak merak ettim

Geçenlerde 45 bin bakımına gittim. Aracı teslim alan elemanlar gayet ilgisiz. Araç garantili kırılan ufak bir parça var bunu değiştirin diyorum kırık parçalar garantiye gitmez gibi bi saçmalık !
 Baktım bu arkadaşla konuşarak anlaşamayacağız aşağı servise indim. Ufak camlı bi oda gitişe solda galiba mustafa beydi gayet aklı başında onla çözdük problemi. Yukarda çok zaman kaybetmeyin çok sinir bozucu.

Çevrimdışı drokan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
zaten çözümler hep kişi odaklı. siz şanslıymışınız diyelim