škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyon

saimea · 18 · 10489

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı saimea

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar bende 2016 skoda superb prestige var bolero ekrana sahip ben aracimda navigasyonu nasil kullanabilirim acaba yardimci olursaniz sevinirim

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
iPhone ya da Android özellikli telefonunuz varsa, cihazdaki harita uygulamasını ekrana yansıtabiliyorsunuz. iPhone için ekstra bir program yüklemeden, orijinal kablo ile Car Play üzerinden cihazınızı bağlamanız mümkün. Android için , Android Auto apk programını internetten indirip cihaza yüklemeniz lazım.

Çevrimdışı masah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Android cihazlar için hangi programı indirmemiz gerekiyor?
Link vermeniz mümkün mü acaba?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.projection.gearhead&hl=tr

Playstore deki bu programı indirmek istediğimde ülkemizde desteklenmediği uyarısı alıyorum.

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Program android 5.0 ile calisiyor google a yazarsaniz ilk sirada cikan siteden indirebilirsiniz. Twlefonun guvenlik ayarlarini playstore disindan indirilen programlara izin verecek sekilde ayarlamaniz gerekiyor.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
5 inç swing ekranlarda trafik işareti göstergesi yada uyarısı var mı?

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Andoid Auto'yu apkmirror.com'dan indirmeniz lazım. Ek olarak Türkiye pazarında olmayan Google Play Music'i de indirmeniz lazım. Aksi halde çalışmıyor. Tabi telefonunuz Android 5 ve üzeri olması gerek.

Android Auto Türkiye'ye henüz gelmedi. Ben yükledim, kullanıyorum. Memnunum da :D

Çevrimdışı masah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;601303
Andoid Auto'yu apkmirror.com'dan indirmeniz lazım. Ek olarak Türkiye pazarında olmayan Google Play Music'i de indirmeniz lazım. Aksi halde çalışmıyor. Tabi telefonunuz Android 5 ve üzeri olması gerek.

Android Auto Türkiye'ye henüz gelmedi. Ben yükledim, kullanıyorum. Memnunum da :D

Android autoyu apkmirror.com dan indirdim. Sizin tavsiyenize uyarak google play music i de indirdim. İkisini de yükledim. Telefonumda android 6.01 var.
Android autoyu çalıştırdığımda "android auto google play hizmetleriyle ilgili sorun yaşıyor" mesajı alıyorum ve program kapanıyor. Bu sorunu nasıl aşarım, tavsiyeniz olur mu?

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masah;601499
Android autoyu apkmirror.com dan indirdim. Sizin tavsiyenize uyarak google play music i de indirdim. İkisini de yükledim. Telefonumda android 6.01 var.
Android autoyu çalıştırdığımda "android auto google play hizmetleriyle ilgili sorun yaşıyor" mesajı alıyorum ve program kapanıyor. Bu sorunu nasıl aşarım, tavsiyeniz olur mu?

Telefonunuzda Google Haritalar ve Google Search yüklü mü? Onlar da yüklüyse Android Auto'nun diğer versiyonunu yükleyin. Bir 32 bit bir de 64 bit olanı var.

Çevrimdışı masah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;601500
Telefonunuzda Google Haritalar ve Google Search yüklü mü? Onlar da yüklüyse Android Auto'nun diğer versiyonunu yükleyin. Bir 32 bit bir de 64 bit olanı var.

Android auto 1,3-1,4-1,5-1,6-2,0 gibi sürümler var. Herbirinin kendi içinde sürümleri mevcut. Birkaç değişik sürüm denedim ama hiçbiri çalışmadı.
Siz hangi sürümü yüklemiştiniz acaba, hatırlıyor musunuz?

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masah;601523
Android auto 1,3-1,4-1,5-1,6-2,0 gibi sürümler var. Herbirinin kendi içinde sürümleri mevcut. Birkaç değişik sürüm denedim ama hiçbiri çalışmadı.
Siz hangi sürümü yüklemiştiniz acaba, hatırlıyor musunuz?

Android Auto 2.0.642703-release (arm) yükledim ben.

Çevrimdışı masah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;601559
Android Auto 2.0.642703-release (arm) yükledim ben.

Teşekkür ederim yardımlarınız için. Benim telefonda bir uyumsuzluk var sanırım. Şimdi de "google play hizmetleri çalışıyor gibi görünmüyor" şeklinde mesaj geliyor.
Google play servislerini güncelledim ama durum değişmedi.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masah;601569
Teşekkür ederim yardımlarınız için. Benim telefonda bir uyumsuzluk var sanırım. Şimdi de "google play hizmetleri çalışıyor gibi görünmüyor" şeklinde mesaj geliyor.
Google play servislerini güncelledim ama durum değişmedi.

Telefonunuzun marka ve modeli nedir, stock işletim sistemi mi kullanıyorsunuz?
Birde google now uygulamasını kurup çalıştırır mısınız?
Bazen böyle şeyler oluyor, deneye deneye bulmak lazım.
Google'a ait hizmetler, ayarlar, izinlerde sorun mu var acaba?
Ek olarak, biliyor olabilirsiniz. Yeni sürüm aracınıza ihtiyaç duymadığından hemen telefonunuzda deneyebilirsiniz. Telefonda çalıştığında ek bazı izinlerle muhtemelen aracınızda da çalışacaktır.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.googlequicksearchbox

Çevrimdışı masah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;601579
Telefonunuzun marka ve modeli nedir, stock işletim sistemi mi kullanıyorsunuz?
Birde google now uygulamasını kurup çalıştırır mısınız?
Bazen böyle şeyler oluyor, deneye deneye bulmak lazım.
Google'a ait hizmetler, ayarlar, izinlerde sorun mu var acaba?
Ek olarak, biliyor olabilirsiniz. Yeni sürüm aracınıza ihtiyaç duymadığından hemen telefonunuzda deneyebilirsiniz. Telefonda çalıştığında ek bazı izinlerle muhtemelen aracınızda da çalışacaktır.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.googlequicksearchbox

Galaxy j7prime kullanıyorum Android 6.0.1 ile.
Google now yükledim aynı mesaj gelmeye devam ediyor.
Tüm programların son versiyonlarını indirip güncelledim olmadı.
Evet program telefonumda çalışsa sorun kalmayacak ama ne çare ki çalışmıyor. İzin istememesine rağmen Android autoya tüm izinleri açtım hala Google play hizmetleri çalışıyor gibi görünmüyor diyor. İlginç bir durum.

Çevrimdışı anestezi_72

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim tlf HTC one 9 araca bir sefer bağlandım her şey  çok güzel haritalar multimedya hepsini gördü ama ikinci sefer bağlamaya çalıştım tlf nu bir daha görmedi hatta mirrolink aktif bile olmuyor

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhaba,

Ben Android Auto'yi calistirmayi basardim ve http://skodaturkey.com/showthread.php?p=601774#post601774

Burada anlattim yaptiklarimi. InsaAllah faydali olu ve sizlerde calistirirsiniz.