škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyon

saimea · 18 · 10394

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatihcmc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masah;601499
Android autoyu apkmirror.com dan indirdim. Sizin tavsiyenize uyarak google play music i de indirdim. İkisini de yükledim. Telefonumda android 6.01 var.
Android autoyu çalıştırdığımda "android auto google play hizmetleriyle ilgili sorun yaşıyor" mesajı alıyorum ve program kapanıyor. Bu sorunu nasıl aşarım, tavsiyeniz olur mu?

Google play music'i silin daha sonra indirdiğinizi kurun en son da Android Auto'yu kurun ben öyle yaptım çalışıyor şu anda belki bi kaç defa versiyon farklılığından dolayı hata verebilir.Uygun olanı indirirsiniz.

Çevrimdışı Talha

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,
Sanırım ilk mesajım olacak, öncelikle herkese iyi forumlar. 1.4 active 125bg active aracımızı geçtiğimiz hafta teslim aldık. Araçta bolero sistem var. Ben bir şekilde android auto apk olarak yükledim, sadece google maps çalışıyor, neyse yeterli benimi için.
Esas sorum şu; Apple cihaz bağladığımızda yalnızca apple haritası mı kullanabiliyoruz? Apple cihaz bağladığımızda google maps açma şansımız hiç yok mu? Teşekkürler..

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de uzun süredir kullandığım Android Auto'nun artık çalışmadığını görünce niye açlışmadığını araştırınca yeni versiyonu çıkmış olduğunu gördüm. bu yüzden açtığımızda Google Play'a bağlanmak istiyor ve "Bu öğe ülkenizde kullanılmıyor" hatası veriyordu. Sebebi de yeni versiyon Türkiye'de yayımlanmıyor. Bu sebeple yeni versiyonunu apkmiror sitesinden indirdim. 15 Şubatta çıkan versiyonunu indirdim. LG G3 kullanıyorum. Telefonda Android 6.0 yüklü.

Yüklediğim Android Auto programının apk'sı "com.google.android.projection.gearhead_2.1.704903-release-21704903_minAPI21(armeabi-v7a)(nodpi)_apkmirror.com.apk"