škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

a7 octavia bagaj havuzu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhabalar. 2.el a7 araç aldım ancak arkadaş çok bi maarifetmiş gibi bagaj havuzunu paspasları almış. Orj paspası servisten aldım ancak bagaj havuzu konusunda endişeliyim. Acaba orj olarak sizlerde resimdeki havuz mu mevcut?

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı araç almaz ise uymazda . yps plastıkte çok güzel havuzlar var,  bakarsanız iyi olur

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: izmirli öğretmen;600849
Aynı araç almaz ise uymazda . yps plastıkte çok güzel havuzlar var,  bakarsanız iyi olur

resimdeki skodanın kendi sitesinden ancak ne bileyim ekstra izlenimi yarattı. Çok da şekil duruyor merak ettim. Orj paspaslardan daha fazla fiyat çektiler. Tabi verecekleri resimdeki gibi ise... O da maalum.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinali daha pahalıdır. Bende üzerinde geldi buradan daha önceki aracima almıştım. Skoda ya var mı acaba

HTC Desire EYE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: izmirli öğretmen;600853
Orjinali daha pahalıdır. Bende üzerinde geldi buradan daha önceki aracima almıştım. Skoda ya var mı acaba

Var evet verdiğiniz sitede. Resim temsilidir diye not düşmüşler ama fena durmuyor.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Malının arkasında duruyor fotoğrafları çek mail at sana dönerler. Tel aç yine cevap verirler

Çevrimdışı luicci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Orijinaline yüksek fiyat istemişler di 89 liraya olanlardan aldım bi kaç sitede var üzerinde octavia yazıyor daireler şeklinde çıkıntılı olanlardan gayet memnunum işimi görüyor bagaja tam oturdu boyutta sıkıntı olmadı

Çevrimdışı beegee99

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba aracınızı iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle hayırlı olsun diyorum :) Ben servisten Orjinal Bagaj Havuzu Orijinal Yazlık Kışlık Paspas setini 550 tl'ye aldım totalde 2 bagaj havuzu ve 2 takım paspas setim oldu.. Bilginize..

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Paspas setini 3D havuzlu olarak tamamen uyumlu hepsiburada da 185TL, bagaj havuzuda 130tl

ikisi 320tl civarında kargoyla birlikte. serviste güncel fiyat nedir bilmiyorum.

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pc001;600930
internette çok güzel ürünler var servise fazla para vermekle iyi yapmamışsın

mesela

http://urun.n11.com/3d-oto-paspas/skoda-octavia-a7-4d-havuzlu-paspas-akalite-P84855865

Orj kauçuk paspasları 155 tl ye aldım. Tam oturmaz diye riske girmek istemedim açıkcası. Gayette güzel. Şimdilik memnunum. Sadece orj bagaj havuzu nasıl çıkyor araçtan onu merak ediyorum. Benim fotoğraftaki sanki biraz farklı bir ürün gibi geldi bana.

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beegee99;600863
merhaba aracınızı iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle hayırlı olsun diyorum :) Ben servisten Orjinal Bagaj Havuzu Orijinal Yazlık Kışlık Paspas setini 550 tl'ye aldım totalde 2 bagaj havuzu ve 2 takım paspas setim oldu.. Bilginize..

[MENTION=14295]beegee99[/MENTION] özel mesaj kutunuza bakarmısınız.

Çevrimdışı Mustaf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;600846
Herkese merhabalar. 2.el a7 araç aldım ancak arkadaş çok bi maarifetmiş gibi bagaj havuzunu paspasları almış. Orj paspası servisten aldım ancak bagaj havuzu konusunda endişeliyim. Acaba orj olarak sizlerde resimdeki havuz mu mevcut?

Aracım 2016 model Octavia 1.6 TDI 110bg DSG STYLE gelen bagaj havuzu bumu? Bende merak ediyorum.

Çevrimdışı airdriver

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben de aracımı bu sene aldım, octavia style. Verilen bagaj havuzu bir tarafı bagajın içindeki gri halı ile kaplı diğer tarafı plastik. Ancak kenar kısımları bu resimdeki kadar yüksek değil. Octavia aksesuar kataloğunda ikisinin de resimleri var. Sizin bahsettiğiniz paspas yüksek kenarlı olarak belirtilmiş.

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mustaf;601394
Aracım 2016 model Octavia 1.6 TDI 110bg DSG STYLE gelen bagaj havuzu bumu? Bende merak ediyorum.

Bugün aracımdaki zıngırtıları kesmek için bagajda epey vakit harcadım ve şans eseri araçta bazı parçalar keşfettim. Bunlardan birisi de bagaj havuzu :D

Satın alırken havuz yok galiba diye sormuştum, yok yanıtını aldım. Çünkü kauçuk paspas da yoktu. Neyse dedim. Bugün halı şeklindeki parçayı kaldınca arka yüzeyinin havuz olduğunu farkettim. Sanırım orj olan havuz dedikleri bu parça!? Başlığı pek fazla kişi incelememiş o yüzden emin değilim yani. Bence ilk başlıkta yer alanfotoğraftaki extra bir aparat. Bu arada fark ettiğim bişey daha var onu da yeni konuda paylaşacağım.