škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

FABİA 3 vag com (VCDS)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia3-spoiler;601451
Açılan özellikler

✅KADRAN SELAMLAMA
✅EVE DÖNÜŞ UĞURLAMA
✅AMERİKAN PARK
✅WRS EKRAN AÇILIŞI LOGO
✅GÜNDÜZ LEDİ SİNYAL AKTİF
✅GÜNDÜZ LED ARKA STOPLAR
✅BAGAJ KAP. STOP LAMBA AKTİF.
✅SESLİ ONAY KORNA AKTİF
✅DÖRTLÜ BUTONU IŞIK ARTTI
✅SAĞ DÖNÜŞ LAMBASI
✅SOL DÖNÜŞ LAMBASI
✅SAĞ SİNYAL DÖNÜŞ LAMBA
✅SOL SİNYAL DÖNÜŞ LAMBA
✅CAMLARI KUMANDADAN KONTROL
✅ANAHTARSİZ CAM İNDİR KALDIR
✅EK YAKIT LİTRE UYARISI
✅SÜRÜŞ EĞİTİM MENÜSÜ
✅GÜNDÜZ LEDİ 100% YANMA

Antalya da açtırdım arkadaşlar 100 tl

Birşey sormak isterim bu yukarıda yazdığınız özelliklerin hepsini paket olarak mı atıyorlar yoksa biz bunların içerisinden istediklerimizi yükletsek olur mu bir bilginiz var mı acaba ?

Çevrimdışı oktay1975

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İstediklerini açtırtıyorsun. İster hepsini ister sade birini
Bunlar açılabilenler.

Çevrimdışı Murat Ç.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oktay1975;602785
az önce bahçelievlerde vural - apo usta var görüştüm . yarın uğrayacağım.
dediğiniz arıza uyarılarına dikkat ederim. corvette sinyali bende sevmiyorum.
amerikan park güzel duruyor . diğer özelliklerden bir çoğunu istiyorum .
kilitleme - açma esnasında dıt - dıt öten korna da sevmiyorum.
yarın bakalım neler yapıcağız burdan paylaşırım.

teşekkürler.

Apo usta işinde iydir, sohbeti iyidir. Gereksiz yada zararlı şeyi yapmaz. Tavsiye ederim, memnun kalırsınız :ok:

Çevrimdışı oktay1975

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Murat Ç.;602823
Apo usta işinde iydir, sohbeti iyidir. Gereksiz yada zararlı şeyi yapmaz. Tavsiye ederim, memnun kalırsınız :ok:

Bakalım yarın tanışalım.
Bir yerden başlamak gerek....
Tavsiye için teşekkürler.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14014]ARP55[/MENTION] istediğini açtırıyorsun. Samsun da bu işi yapan bi eleman var numarasını falan aldım da aramak yanına gidip yaptırmak nasip olmadı ha bugün ha yarın kaldı :D

Çevrimdışı oktay1975

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gizli özellikler açılmıştır.
Sorun - arıza ışığı yok .
Kazasız sürüşler dilerim.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oktay1975;602876
Gizli özellikler açılmıştır.
Sorun - arıza ışığı yok .
Kazasız sürüşler dilerim.

Kısa bi video atsanız ne güzel olur.

birde kaç tl ye yaptırdınız sorması ayıp :o

Çevrimdışı oktay1975

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;602877
Kısa bi video atsanız ne güzel olur.

birde kaç tl ye yaptırdınız sorması ayıp :o

Video işini biraz uğraşma gerekecek .
Fiyat olayını da doğru olur mu bilmem .
Burası İstanbul  sen sanırım Samsun'da sın .
Ben 50 tl ye yaptırdım .
Saygılar

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;602843
[MENTION=14014]ARP55[/MENTION] istediğini açtırıyorsun. Samsun da bu işi yapan bi eleman var numarasını falan aldım da aramak yanına gidip yaptırmak nasip olmadı ha bugün ha yarın kaldı :D

Olmadı bigün buluşup gidelim soralım...kafamiza yatarsa bazı özellikleri actiririz..Umarım garantiden düşmez araba:)

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ARP55;602905
Olmadı bigün buluşup gidelim soralım...kafamiza yatarsa bazı özellikleri actiririz..Umarım garantiden düşmez araba:)

Garantide bir sıkıntı olmuyor. Benim garanti ile ilgili birkaç durumum oldu bir sıkıntı çıkmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: batuhanbugra;602910
Garantide bir sıkıntı olmuyor. Benim garanti ile ilgili birkaç durumum oldu bir sıkıntı çıkmadı.

Geçen gün benim olduğum ildeki servise sordum anlaşılır ise garanti dışı kalır araba dedi ve çok moralimi bozdular bundan dolayı çok tedirgin oldum [emoji31][emoji31]

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14492]tugkancelebi[/MENTION] Anlaşılacak pek bir özellik yok yani var olan bir şey aktif hale getiriliyor. Ben servise gittiğimde kilit kornasını kapatıyorum sadece nolur nolmaz diye.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben açtırdıktan sonra 2 kere servise yolum düştü, bir tanesinde ön Cam çatlamıştı onu değiştirdim 2. sinde ise ilk bakımına götürdüm arabayı kimse bir şey sormadı ve söylemedi yani serviste elemanlar açık olup olmadığını ya anlamadılar ya da bir şey demediler. Açıkça söylemek gerekirse de kimsenin '' aaaa bunun sis farları dönüşe duyarlı hale gelmiş veya Amerikan parkları aktifleştirilmiş, ön cam kumandadan kapanıyor, kadran selam verdi, vb.'' deyip de garanti dışı diyebileceğini sanmıyorum. Ben de prak sensörü konusunda endişeliydim (orjinal olmayan) Gittiğimde servise sordum hatta orada taktırmak istedim eskiden taktıklarını ama müşteriler ile bazı sorunlar yaşadıkları için vaz geçtiklerini Sölediler ve dışarıda da taktırsam hiç bir şekilde garanti kapsamında çıkmayacağını da dile getirdiler. Çünkü arabanın herhangi bir Orjinal parçasının değişmediğini sadece geri vites lambasına eklenen bir kablonun garanti bozmaycağını sölediler. Ben de dışarıda taktırdım bip bipli ve ekran mesafe göstergeli olanı. Pişman olsum daha önce taktırmadığıma keşke daha önce taktırsaymışım. Bu arada orjinalini de 1000 küsür tlye takıyorlardı onu da sipariş üstüne tabi hemen değil. Fakat şuan piyasa da çok gördüm 500 tl civarında geri görüş kamerası takıyorlar hem de ekran değişmeden yani görüntüyü ve mesefa ölçer çubukları direk bolero ekranda çıkıyor. Ayrıca video falan da izleniyor. Facebookta çok denk geliyor.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;603638
Ben açtırdıktan sonra 2 kere servise yolum düştü, bir tanesinde ön Cam çatlamıştı onu değiştirdim 2. sinde ise ilk bakımına götürdüm arabayı kimse bir şey sormadı ve söylemedi yani serviste elemanlar açık olup olmadığını ya anlamadılar ya da bir şey demediler. Açıkça söylemek gerekirse de kimsenin '' aaaa bunun sis farları dönüşe duyarlı hale gelmiş veya Amerikan parkları aktifleştirilmiş, ön cam kumandadan kapanıyor, kadran selam verdi, vb.'' deyip de garanti dışı diyebileceğini sanmıyorum. Ben de prak sensörü konusunda endişeliydim (orjinal olmayan) Gittiğimde servise sordum hatta orada taktırmak istedim eskiden taktıklarını ama müşteriler ile bazı sorunlar yaşadıkları için vaz geçtiklerini Sölediler ve dışarıda da taktırsam hiç bir şekilde garanti kapsamında çıkmayacağını da dile getirdiler. Çünkü arabanın herhangi bir Orjinal parçasının değişmediğini sadece geri vites lambasına eklenen bir kablonun garanti bozmaycağını sölediler. Ben de dışarıda taktırdım bip bipli ve ekran mesafe göstergeli olanı. Pişman olsum daha önce taktırmadığıma keşke daha önce taktırsaymışım. Bu arada orjinalini de 1000 küsür tlye takıyorlardı onu da sipariş üstüne tabi hemen değil. Fakat şuan piyasa da çok gördüm 500 tl civarında geri görüş kamerası takıyorlar hem de ekran değişmeden yani görüntüyü ve mesefa ölçer çubukları direk bolero ekranda çıkıyor. Ayrıca video falan da izleniyor. Facebookta çok denk geliyor.

500 ₺ ye ben hiç denk gelmedim geri görüş ve video oynatmaya konusu konuşulmuştu 1500-2000₺ den bahsettiler
Burada vag kodlamasını yapan kişide de Skoda var o biraz sorun çıkarıyor dedi diye
Yoksa dediğiniz gibi o kadar büyük sorun çıkacağını yada çalışanların bunda kodlama var diye uyarmalarını beklemiyorum ama işte herkesin söylemesi ister istemez tedirgin etmedi değil

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14492]tugkancelebi[/MENTION] hocam özelden sana link atacam grubun facebook sayfasını burada paylaşmanın sıkıntısı olup olmayacağını bilmiyorum o yüzden. orada var 500 tlye yapıyorlarmış. Sayfaya iyice bak başka bir sürü uygulama var