škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

FABİA 3 vag com (VCDS)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKODAFABIANJ2015

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Özellik açma işlemini konyada yapabilecek arkadaşlarımız var mi acaba ya da tavsiye edeceğiniz birileri

Çevrimdışı WeReWoLF

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABIANJ2015;606077
Özellik açma işlemini konyada yapabilecek arkadaşlarımız var mi acaba ya da tavsiye edeceğiniz birileri

Biz yapıyoruz hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WeReWoLF;606524
Biz yapıyoruz hocam

Hocam fiyat ne kadar bi de ne ozellikler açıyorsunuz bu fiyata

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13999]WeReWoLF[/MENTION] arkadaşımızın yardımı ile gizli özelliklerimiz açıldı.

-Amerikan park
-Sinyal sonrası ledlerin aniden parlaması yerine yavaşça güçlenmesi
-Kadran selamlama
-Ani frende dörtlü flasorlerin yanması (arka stop grubu ile birlikte BMW lerde böyle imiş)
-Coming home leaving home ( arka stoplar dahil )
-Kumandadan şoför camının açılıp kapanması
-Lpg den dolayı yanan motor ışığının söndürülmesi
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2017, 21:29:19 Gönderen: SKODAFABIANJ2015 »

Çevrimdışı WeReWoLF

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABIANJ2015;606652
[MENTION=13999]WeReWoLF[/MENTION] arkadaşımızın yardımı ile gizli özelliklerimiz açıldı.

-Amerikan park
-Kadran selamlama
-Ani frende dörtlü flasorlerin yanması (arka stop grubu ile birlikte BMW lerde böyle imiş)

Hayırlı olsun güzel günlerde zevkle kullanın.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WeReWoLF;606656
Hayırlı olsun güzel günlerde zevkle kullanın.

Amin hocam teşekkürler :)

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABIANJ2015;606652

-Amerikan park
-Kadran selamlama

Hayırlı olsun. Aracınızda LPG mi takılı? Marka ve performans konusunda bilgi verir misiniz? Profilinizde aracınızın Fabia 3 olduğu yazıyor, doğru bu, değil öi?

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;606662
Hayırlı olsun. Aracınızda LPG mi takılı? Marka ve performans konusunda bilgi verir misiniz? Profilinizde aracınızın Fabia 3 olduğu yazıyor, doğru bu, değil öi?

Sağolun hocam aracima lpg yi pazartesi günü taktirdim hatta konusu var :) merak ettikleriniz var ise o başlık altında konusalim burası karışmasın. 1.0 mpi motor aracim seceneklerde mpi motora dair bi ibare olmayınca düz fabia 3 olanı seçtim :)
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2017, 23:16:37 Gönderen: SKODAFABIANJ2015 »

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABIANJ2015;606666
Sağolun hocam aracima lpg yi pazartesi günü taktirdim hatta konusu var :) merak ettikleriniz var ise o başlık altında konusalim burası karışmasın. 1.0 mpi motor aracim seceneklerde mpi motora dair bi ibare olmayınca düz fabia 3 olanı seçtim :)

He tamam o zaman. Ben tsi motor zannetmiştim. Hayırlı olsun tekrar.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;606735
He tamam o zaman. Ben tsi motor zannetmiştim. Hayırlı olsun tekrar.

Tsi icinde marjet ve atiker atikfast filan konusuluyor hocam forumda onları takip edin düşünüyorsanız

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;607106
Arkadaşlar bugün tam Vag kablosu sipariş verecektim, Tüm satışlar kapatılmış. Ne iştir anlamadım. Kabloya yasak mı geldi acaba?
https://tr.aliexpress.com/item/VAG-COM-16-8-4-VAGCOM-16-8-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface-VAG-16-8/32789295255.html?spm=2114.13010208.99999999.519.3nGtOA

100 lira kabloya vermek yerine 50 liraya işi bilen birine tüm özellikleri açtırmak daha karlı değil mi? Ticari amaçla alıyorsanız başka tabi.

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;607135
100 lira kabloya vermek yerine 50 liraya işi bilen birine tüm özellikleri açtırmak daha karlı değil mi? Ticari amaçla alıyorsanız başka tabi.

Evet öyle düşünürsek 50TLye bilene yaptırmak daha karlı. Ancak ben daha sonra olurki açılan bazı özellikleri beğenmedim, yada olası bir problem durumunda silbaştan aracı orjinal haline getirebilmek için bu kabloyu almak istiyorum. Bu işlemler için her seferinde 50TL vermektense bir kere alırım
daha iyi...

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;607136
Evet öyle düşünürsek 50TLye bilene yaptırmak daha karlı. Ancak ben daha sonra olurki açılan bazı özellikleri beğenmedim, yada olası bir problem durumunda silbaştan aracı orjinal haline getirebilmek için bu kabloyu almak istiyorum. Bu işlemler için her seferinde 50TL vermektense bir kere alırım
daha iyi...

Hocam kendiniz anlıyorsanız bu islerden alın bence yapılan iste bisey yok zaten biraz kurcalamak ilgi duymak ve zaman ayırmak lazım...ama merakınız yoksa sırf acma kapamaya 50 lira fazladan vermeyim diye dusunuyorsaniz sıkıntı etmeyin o kadar problem yapmazlar parayı..sorun çıktı bunu bi eski haline getir dediginde 50 lira vermezsen yapmam demez kimse....

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABIANJ2015;607139
Hocam kendiniz anlıyorsanız bu islerden alın bence yapılan iste bisey yok zaten biraz kurcalamak ilgi duymak ve zaman ayırmak lazım...ama merakınız yoksa sırf acma kapamaya 50 lira fazladan vermeyim diye dusunuyorsaniz sıkıntı etmeyin o kadar problem yapmazlar parayı..sorun çıktı bunu bi eski haline getir dediginde 50 lira vermezsen yapmam demez kimse....

Evet hocam. Meslek elektronik olunca bu tür işlere ilgi duymamak imkansız gibi:) O yüzden bu kodlama işine mutlaka kendim hakim olmalıyım ki kafam rahat etsin...