škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia 1.4 tsi 150 hp dsg

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: telepinu;601858
VAG grubunda görülen ortak problemler: mesela dikiz aynaları daha geniş olabilirdi. Auto hold arıyorum bazen.

Yalıtımı kendim iyileştirdim. Motor güçlü olduğu için bazen sarıyor.

Genel olarak araçtan memnunum. Sizde Passas varmış. Bazı özellikleri ondan üstün olabilir: örneğin AFL gibi, zaten siz onları değerlendirmişsinizdir.

Yalıtımla ilgili neler yaptınız acaba bende iyileştirmeyi düşünüyorum siz nasıl yaptınız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı isikgunercagdas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
6 aydir kullaniyorum gayet memnunum. Yalitima bisey diyemem cok takan bi insan degilim ayrica aracta surekli muzik dinleyerek vakit gecirdigim icin fark edecek durumum olmadi. Amortisor konforu da bence abartacak kadar kotu degil arkadasimda 2015 golf 7 var neredeyse ayni. Ankara sehir ici yakit tuketimim ise 5.9 lt son zamdan once shell nitro+ benzin ile fulledim sehir icinde 770 km yol yaptim benzin aldigimda 30 km menzilim vardi yani yaklasik 800 km denilebilir. Cogunlukla sakin kullanan birisiyim yeri geldiginde sollamalar icin veya keyif almak icin araci sıkıstiririm onun disinda ogrenci oldugum icin mumkun oldugunca ekonomi yapmaya calisirim ama 150 hp motor inanilmaz keyifli motor onu da net olarak soyleyebilirim.

Çevrimdışı telepinu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
Bitüself ile kaplama yaklaşık 2-3 saat sürüyor,
Detaylar: http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=35675

Alıntı yapılan: octavix;601891
Yalıtımla ilgili neler yaptınız acaba bende iyileştirmeyi düşünüyorum siz nasıl yaptınız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi