škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyon, video ve kamera eklentisi..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yetkili serviste, bolero ekrana yüklenen yazılımla navi kamera ve video izlenebileceğini öğrendim. Maliyeti 2500 tl imiş. Taktıran var mı acaba?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu konu daha önce de konuşuldu. yazılım değil. baya modül takılıyor ek olarak o devreye giriyor.

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cok sagolun. Bir sure forumdan uzaktım. Sizce deger mi?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben andoid auto kullanıyorum. araçta video izlemeniz yolculuk güvenliği açısından sakıncalı. ben o kadar para vermem. 1400 tlye komple ünite değiştirip başka çözümler de bulabilirsiniz. n11 gibi sitelerde var.

Çevrimdışı Kiose

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Necvox androit takildi denemw uapiyorum 1 haftadiŕr.simdilik guzel gibi ama neler sıkıntı cikacak deniyoruz.simdilik

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;604294
Necvox androit takildi denemw uapiyorum 1 haftadiŕr.simdilik guzel gibi ama neler sıkıntı cikacak deniyoruz.simdilik

Muhsin Bey sizde columbus vardı diye hatırlıyorum. Daha yüksek boyutlu bir model mi tercih ettiniz?

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Android sistrmi daha hizli olsun diye .simdilik hareket halinde dvd vs seyrediyorum.ama tel.gorusmelerinden sonra sikintilar var kendisi alfabetik siradan aramalar yapmaya basladi
.bakalim.hatalari not edip bildirecegiz.

Kendi xihazin and.ve mireorlink ki cok hizli degil.ve her istedigimiz sey yok orda belirli bir kac ikon.ve benim arac 22.hafta oncesi.bundan sonrasi biraz daha baglanti daha hizli oluyor.ben sokuyorum kablo cikar tak .arac stop kitle ac.yeni devam olunca .hos bir baglanti olmuyordu .ve bunda hemen tusa basili tut.hemen and.sist gec oluyor.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2017, 12:09:31 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;604324
Kendi xihazin and.ve mireorlink ki cok hizli degil.ve her istedigimiz sey yok orda belirli bir kac ikon.ve benim arac 22.hafta oncesi.bundan sonrasi biraz daha baglanti daha hizli oluyor.ben sokuyorum kablo cikar tak .arac stop kitle ac.yeni devam olunca .hos bir baglanti olmuyordu .ve bunda hemen tusa basili tut.hemen and.sist gec oluyor.

Muhsin bey, siz üniteyi komple mi değiştirdiniz yoksa modül mü taktırdınız?
 Bir arkadaşım 9" ekranların vag grubuna sorunsuz uygulandığını söylüyor ancak skodada bir çok ayar (esc, asr, sürüş modu, yol bilgisayarı...vs.) bolero üzerinden yapıldığından cesaret edemiyorum açıkçası.
 Bende 22. hafta öncesi superb style sahibiyim, ekran boyutundan (6,5") dolayı değiştirmek istiyorum. OEM 8" ekranı satan yer bulamadım, servise sordum pek oralı olmadılar. Gerçi bulsamda sadece display değişimi ile çalışacakmı onu da bilmiyorum.
 After market ürünler ve uygulamalar için biraz daha bekleyeceğiz sanırım.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ondokuzon;604327
Muhsin bey, siz üniteyi komple mi değiştirdiniz yoksa modül mü taktırdınız?
 Bir arkadaşım 9" ekranların vag grubuna sorunsuz uygulandığını söylüyor ancak skodada bir çok ayar (esc, asr, sürüş modu, yol bilgisayarı...vs.) bolero üzerinden yapıldığından cesaret edemiyorum açıkçası.
 Bende 22. hafta öncesi superb style sahibiyim, ekran boyutundan (6,5") dolayı değiştirmek istiyorum. OEM 8" ekranı satan yer bulamadım, servise sordum pek oralı olmadılar. Gerçi bulsamda sadece display değişimi ile çalışacakmı onu da bilmiyorum.
 After market ürünler ve uygulamalar için biraz daha bekleyeceğiz sanırım.
Yok hayir.torpido gozune kucuk bir aparat ekledik .fis cikar ve tak .kesme dahi olmadi.araya interface diye bir parca eklendi.columbusu asla degistirmem.orjinal diye aldik asla ona mudahale etmem.

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;604332
Yok hayir.torpido gozune kucuk bir aparat ekledik .fis cikar ve tak .kesme dahi olmadi.araya interface diye bir parca eklendi.columbusu asla degistirmem.orjinal diye aldik asla ona mudahale etmem.

Peki bu işin maliyeti ne oluyor? ve stabil çalışıyor mu?

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Inan parasini tam netlestirmedik.1200 civari diye tahminim var.arkadasim zaten uygulayan hata olursa gondeririz .yeni bir sistem diye oda test etmis oluya anlayacagin.gayet iyi calisiyor. Cihaz aux halinde iken menu tusuna 10 sn basinca sistem ona geciyor. Internet yavas tabiki .tel.dan aliyor int.kendi usb takilan yeri var benim sevmedigim .aracin orj.usb si degil.oraya takip film vs izlene biliyor.birde canton sistemine aktarmiyo sanirim orj.bas tizler cok muhtesem.ayni film veya muzik ayri ayri denedim.tabi orj.nin sesi daha iyi.

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yetkili servis, kamera ile birlikte 2500 tl ye takıyor..

Çevrimdışı baloglurecep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
selamlar... aracın orjinal bolero sistemi sökülmeden eklenti ile tüm özellikler kazandırılıyor.
http://www.demirusta.com/site/car-multimedia/
https://www.sahibinden.com/ilan/yede...37105329/detay
Yeni nesil tüm Skoda modellerine uygulanabiliyor.
Octavia için örnek video aşağıda mevcut.
https://www.youtube.com/watch?v=VwInN9vI1j0